Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Shovesa i Milenke


Alvaro Soler

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Alvaro Soler


Nick osoby na którą składasz skargę: Shoves, Milenka


Powód skargi: Kompletna olewka serwera, zero zajmowania się czymkolwiek, patologia na serwerze.


Dowody: Wystarczy pobrać 1-2 demka z gry lub samemu wejść na serwer.


Świadkowie: -


 


Opiszę trochę szerzej powód mojej skargi.  Na serwerze jest totalna patologia. Pewnie chcecie wiedzieć dlaczego. 


1. Gracze wyzywają się co chwilę na serwerze po rodzicach, po sobie, po czym się tylko da. Dziś byłem świadkiem jak 9-10letnie dziecko powiedziało to gracza znacznie starszego następujące słowa: "Jebał** Ci matkę cioto jeba**" a koleś od razu go skontrował: "Twoja matka już pewnie nie żyje, i dobrze". Co to w ogóle jest? Wszystko było mówione przez mikrofon. Na sayu też ludzie pisali różne rzeczy typu: "ty kur**" itp. 


2. Zero jakiegokolwiek admina - na serwerze gra teraz nawet sporo osób, kilka razy dziennie widziałem nawet, że był pełny. Fajnie, ludzie grają, ale co z tego? Jak nie ma żadnej "opieki" nad nimi? Na każdym kroku jest łamany regulamin. Specjalne blokowanie zombie, bugowanie, kradzieże, obrazy, czitowanie. Dzieci przejęły tam władzę. Wczoraj  wszedłem na dosłownie kilka sekund i typek w wieku 11-12 lat ustawiał cały serwer do pionu, rozkazywał wszystkim i każdy się go słuchał. Nicku nie pamiętam, ale adminem nie był na pewno bo też równo cisnął po regulaminie. 


3. Aktywność opiekunów serwera - Shoves ostatni raz na forum był 6 sierpnia, a Milenka 9 sierpnia. Nieobecności chyba nie zgłaszali, przynajmniej ja nie zauważyłem. Kompletnie nie dbają o dobro serwera. W działach stoją tematy, które nie są rozpatrywane od bardzo długiego czasu, wystarczy spojrzeć w podania na admina jaką metodę na wybieranie administratora mają opiekunowie. 


Shoves - Rejestracja: 7 września 2015 roku, postów na forum: 8, ogólny czas spędzony na forum: 12 godzin. To ma być do cholery jakiś śmieszny żart? Opiekun, który ma konto na forum już prawie rok ma tylko 8 postów i 12h spędzonych na forum? Ja w miesiąc zrobiłem 3 razy więcej tego co on przez ten czas. 


 


 


Czego oczekuję? Degradacji tych oboje ludzi z ich stanowiska. 


 


Pozdrawiam, Alvaro Soler

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo lub PODOBNIE z małymi wyjątkami jest na każdym z dołączonych serwerów - w dziale administracji napisałem o tym temat ale olewka jak z Warszawy do Krakowa. Po co nam serwery dołączone jak robią nam tylko wstyd? Tak! Wstyd to dobre słowo...

 

JB - SYF / SAMOWOLKA  a 3 opiekunów

COD4K - Opiekuni nawet nie potrafią zainstalować pluginu z poziomu panelu nie mówie o reszcie bo to..

OBA ZOMBIEMODY - Szkoda strzępić ryja

BF2 - 3 opiekunów i brak reklamy (po 9 osob gra) 

COD201 - to jest jedyny serwer gdzie jako tako to się trzyma kupy wszystko ale admini mają w dupie forum 

 

<--- zreszta admini mają głęboko forum na wszystkich z tych 6 serwerów

 

 

KOSMOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo lub PODOBNIE z małymi wyjątkami jest na każdym z dołączonych serwerów - w dziale administracji napisałem o tym temat ale olewka jak z Warszawy do Krakowa. Po co nam serwery dołączone jak robią nam tylko wstyd? Tak! Wstyd to dobre słowo...

 

 

COD4K - Opiekuni nawet nie potrafią zainstalować pluginu z poziomu panelu nie mówie o reszcie bo to..

 

 

Mów za siebie . Wszystko się zepsuło *po włamie. 

 

 

 

 

Edit Sory evciu XD

Edytowane przez Vixa

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo lub PODOBNIE z małymi wyjątkami jest na każdym z dołączonych serwerów - w dziale administracji napisałem o tym temat ale olewka jak z Warszawy do Krakowa. Po co nam serwery dołączone jak robią nam tylko wstyd? Tak! Wstyd to dobre słowo...

 

JB - SYF / SAMOWOLKA  a 3 opiekunów

COD4K - Opiekuni nawet nie potrafią zainstalować pluginu z poziomu panelu nie mówie o reszcie bo to..

OBA ZOMBIEMODY - Szkoda strzępić ryja

BF2 - 3 opiekunów i brak reklamy (po 9 osob gra) 

COD201 - to jest jedyny serwer gdzie jako tako to się trzyma kupy wszystko ale admini mają w dupie forum 

 

<--- zreszta admini mają głęboko forum na wszystkich z tych 6 serwerów

 

 

KOSMOS

Dokładnie...Włamy były -.- Dlatego Mikrus nie może ogarnąć i Vixa (Mikrus mu nie może dac Subkonta)

"Zyciowy sarkazm,diabel zna sie na zartach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej skargi zgadzam się jak najbardziej z @Alvaro Soler Opiekuni mają centralnie w dupie serwer.

 

https://csowicze.pl/topic/39194-odbanowanie-z-3-r-0-wyobrazni/

 

Ten pan czeka juz 8 dni na UB, bo ani admin, ani opiekun niezainteresowali się tym, choć pisałem na PW opiekunom. 

 

https://scr.hu/Km4P6r

 

@esej Nigdy nie byłeś na JB więc nie rzucaj pustych słów. Tam każdy admin jest sprawdzany na bierząco przez @Cropek. serwer zadbany, @SDCSebeK wyłapuje wszystkie bugi,crashe i od razu je poprawia, serwer działa jak powienien, admin zawsze jest gdy go potrzeba. Dodatkowo dolicz konkursy które były na tym serwerze. Jedyny serwer z jakimkolwiek konkursem. To samo tyczy się Zombie moda @SDCSebeK

 

https://scr.hu/g907J0

 

https://scr.hu/ZG6Pro

 

Twoje GT z JB i Zombie ^^

 

 

Płakać mogą serwery tylko te którymi  "próbujesz" się zająć, a smiać się mogą tylko te których jeszcze nie dotknąłeś. Takie serwery właśnie się Wybijają  tak jak JB ^^ <3

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam raz, żałuje.

 

Co do samej skargi zgadzam się jak najbardziej z @Alvaro Soler Opiekuni mają centralnie w dupie serwer.

 

https://csowicze.pl/topic/39194-odbanowanie-z-3-r-0-wyobrazni/

 

Ten pan czeka juz 8 dni na UB, bo ani admin, ani opiekun niezainteresowali się tym, choć pisałem na PW opiekunom. 

 

https://scr.hu/Km4P6r

 

@esej Nigdy nie byłeś na JB więc nie rzucaj pustych słów. Tam każdy admin jest sprawdzany na bierząco przez @Cropek. serwer zadbany, @SDCSebeK wyłapuje wszystkie bugi,crashe i od razu je poprawia, serwer działa jak powienien, admin zawsze jest gdy go potrzeba. Dodatkowo dolicz konkursy które były na tym serwerze. Jedyny serwer z jakimkolwiek konkursem. To samo tyczy się Zombie moda @SDCSebeK

 

https://scr.hu/g907J0

 

https://scr.hu/ZG6Pro

 

Twoje GT z JB i Zombie ^^

 

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać  :((   :D

A co do GT to lepiej zobacz sobie bansa i powody banów oraz dział skarg + polecam wbić po innym nickiem na NS by zobaczyć Opere :)

 

 

Dokładnie...Włamy były -.- Dlatego Mikrus nie może ogarnąć i Vixa (Mikrus mu nie może dac Subkonta)

 

No już o tych włamach nawet nie wspominałem bo to...

 

 

Napisałem to raz i napisze ostatni (każdy wie jakie jest moje zdanie) tzn. "Serwery powinny należeć do sieci i sieć powinna mieć pełną decyzyjność nad nimi i samemu wybierac opiekuna gdy ten który dołączy serwer zawodzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz aby serwery nalezaly do sieci by miec sam nad nimi kontrole żalosne

 

Co do syfu na JB chyba nie wiesz na czym mod JB polega ale coz to juz Twoja strata. Jest to jeden z lepiej ogarniętych serwerów. Nie bez przyczyny jest to 2 JB w PL!

Wiec nie pierdøl i zajmij sie swoja robota bo jak narazie to tylko dodajesz mapy ktorych nikt nie chce i takie tam ;P

 

Za przeproszeniem to że liżesz pupe administracji nie znaczy że mamy się słuchać Twoich wyssanych z palca zasad (bezsensownych zreszta)

 

Gdyby siec byla na Twoich zasadach mialbys 2-3 serwery xD

Pozatym co editu nie mozesz tylko nowe posty ?

Tak jest 2 i co zazdro w oczy ze cod401 ktory ogarniasz nie wypala zbyt ?

 

 

 

 

[shadoOw] jak mam zachowac kulture jak czlowiek ktory nie spedzil minuty na serwerze twierdzi ze jest syf i samowolka ?

To tak jakby ktos bez konta na forum napisal ze zaniedbujesz moderatora..

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie bez przyczyny jest to 2 JB w PL!

... ośmieszyłeś się w mych oczach...

 

 

Chcesz aby serwery nalezaly do sieci by miec sam nad nimi kontrole żalosne

Jak by to odemnie zależało to by tych serwerow nie było a co dopiero je "przejmować" no ale już z woli umysłu xD

 

 

Wiec nie pierdøl i zajmij sie swoja robota bo jak narazie to tylko dodajesz mapy ktorych nikt nie chce i takie tam ;P

Za chodzenie do roboty kowalowi nie płacą..

 

A co do reszty do przełożyłem wszystko rumcajsowi - pogra pograć w gre - cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo lub PODOBNIE z małymi wyjątkami jest na każdym z dołączonych serwerów - w dziale administracji napisałem o tym temat ale olewka jak z Warszawy do Krakowa. Po co nam serwery dołączone jak robią nam tylko wstyd? Tak! Wstyd to dobre słowo...

 

JB - SYF / SAMOWOLKA  a 3 opiekunów

 

OBA ZOMBIEMODY - Szkoda strzępić ryja

 

 

 

KOSMOS

Co masz do naszego serwera JB? Skoro na nim raz i tak widzę rzucasz słowa w wiatr?... Tak się składa, że mamy bardzo dobrze zorganizowaną administracje a ty z jakąś samowolką wyskakujesz... że na zm #2 jest za przeproszeniem taki 'burdel' co potwierdzam, ponieważ prawie każdy gracz z tego serwera myli mnie z H@ #2 zm, a ja oczywiście kieruję ich do @Shoves tłumacząc, że nie jestem właścicielem owego serwera. Większość piszę do mnie z powodu braku odpowiedzi od @Shoves czekając ponad tydzień na odpowiedz oczywiście oni również wzieli mnie za H@ #2 zm, także ten fakt mogę jak najbardziej potwierdzić.

 

Wypowiadając się na temat serwera @Shoves gdzie nie ma do końca porządku gdzie nie ma w ogóle porządku* przez niedostępność H@ nie atakuj od razu inne serwery czarnym scenariuszem bo tak AŻ* źle nie jest.

Następnym razem komentując kogoś serwer pierw wypada zawitać na niego pograć jakiś czas poobserwować później cokolwiek pisać, chyba od dziś zacznę oceniać/komentować serwer nawet nie wiedząc co się na nim wyprawia xD...  :((

 

Polecam aby administracja rozpatrzyła skargę gdyż temat schodzi na inny niż w wątku przez co będzie powstawał nie potrzebny spam.

 

To wszystko co miałem do powiedzenia na ten temat.

Edytowane przez SDCSebeK

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest 2 i co zazdro w oczy ze cod401 ktory ogarniasz nie wypala zbyt ?

Cropek, Cod401 jest też na podium najlepszych serwerów COD w Polsce, po prostu reklama padła i czekamy aż Rumcajs ją przedłuży (rozmawiałem z nim o tym). Czekam na wypowiedzenie się graczy ZM #2 lub kogoś z góry, bo tak jak to SeBeK napisał "Skarga na Shovesa i milenke schodzi na drugi plan". Nie róbmy zbędnego spamu :).  Ja na temat JB się nie wypowiadam bo nie byłem tam ani razu i nie chce pochopnie oceniać stanu serwera. Czekam na resztę wypowiedzi osób, które mogą coś wnieść do tematu.

04.09.2016 - 100 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat schodzi całkowicie na serwery dołączone, a w tej skardze nie chodzi właśnie o to. Nie ma się co rozczulać i temat zamykam aby nie robił się spam, który jak wiadomo nikomu nie jest potrzebny, bo żale do @esej możecie wylewać na priv, gg, lub zrobić oddzielny temat w odpowiednim dziale i przejść do konkretów, że on z góry ocenia serwery żle i stawia je w takim świetle to jego sprawa.

 

Editt:// Sprawę zostawimy czerwonym i jeżeli będą mieli coś do dodania, a zapewne tak będzie to temat sobie otworzą.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie