Skocz do zawartości

Zablokowane "Pan admin"


Z-3-r-0 Wyobraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym was najpierw poinformować, że "zajebistych" adminów przyjmujecie. Podam tutaj przykład takiego pana Wojtasa.

Kilka dni temu dał mi perma tylko i wyłacznie dlatego, że napisałem mu na u@ co onim myśle, bo nadużywał - Dla mnie to już od razu powinien być degrad. Czekam już kilka dni, UB ma związane ręce bo "Admin wojtas" łaskawie nie chce sie wypowiedziec w mojej prośbie o UB. Ale czym się dziwić jak ten o to "Admin" nie był na forum od 30 lipca? To co to za admin. Sam admin był na serwerze informowany przez mojego kolegę. Dodatkowo moj kolega informował H@, LECZ ONO NIC NIE ZROBIŁO.

Co to za serwer ja się pytam? Oczekujecie dużej ilości graczy? To najpierw polepszcie administracje, bo jest FATALNA.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poco kłapiesz tym dziobem i wyzywasz trzeba było zachować to dla sb a teraz masz problem.

 

a Ludzie są na serwie i będą bo nie ma cziterow na tym modzie Wojtas czuwa.

 

Wojtas to dobry admin nie trzeba teraz na forum demka wkładać bo on siedzi bardzo często na serwie i banuje tych haxów z SH

 

Pozdrawiam        DJ_MocPlayer@

Edytowane przez MonsterEnergy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, uważacie że dobrze postępuje nadużywając flag, czyli dawanie sobie nemków itp. odradzanie ludzi... Wstyd mi za was i za wasze wypowiedzi. A tak w ogóle nie wasza sprawa to po co się wypowiadacie? Czekałem na wypowiedź Wojtasa, bądź kogoś z opiekunów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie