Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Administratora Kopciu


Aro2166

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Administratorem na serwerze cod mod 200 lv  o nicku Niketo i zgłaszam skargę na administratora o nicku Kopciu notorycznie zwracałem mu uwagę o zachowanie niegodne Administratora o przekleństwa i obrazę a ten dodał jeszcze coś takiego 

 

wycinek z konsoli :

 

 
[RoundSound] Podobala Ci sie ostatnia piosenka, a nie pamietasz jej nazwy? Napisz /last
Niketo killed Kopciu. with ak47
[iNFO] Chcesz dowiedziec sie co posiada VIP? Napisz na say'u /vip
[COD] Dostales 100 oswiadczenia za wygrana runde.
[RoundSound] Teraz gramy: MARKUS P - Hula ula
[[Premium] Tajniak - 17] Kopciu. :  ty szmato
 
*** Kopciu. killed Niketo with a headshot from m4a1 ***
[[Premium] Tajniak - 17] Kopciu. :  dobre spaly masz 
 
nie uważam się ani za szmatę ani za pierdolo.... go   dzieciaka jak on to nazwał bo mam 23 lata i nie życzę sobie takich słów względem mnie 
 
dałem mu bana za obrazę na tydzień wiec nie wiem jak to potraktujecie ale ten gracz nie powinien nawet posiadać uprawnień administracyjnych jeżeli tak się zachowuje i wyzywa inne osoby to jest nad używanie uprawnień niegodne Administratora Pozdrawiam 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze nie ma Admina o nicku Kopciu. To tylko osoba która zakupiła klasę premium. Jeśli więc takowa - jak wyżej wspomniałeś - sytuacja zaistniała ban był słuszny lecz na przyszłość nie bądź aż tak surowy... za pierwszym razem dawaj krótsze bany, a dopiero gdy sytuacja się powtarza dawaj bany bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie