Skocz do zawartości

Zablokowane [HLr] Dziku


(?)

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: dd2

Data(godzina i dzień): 04.08.2016 10:52
Nick podejrzanego: Dziku 
IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "): "#18 Dziku  VALVE_3:4:185034195  31.41.82.191  Nonsteam    KontoNEO"
Link do HLTV:  1 demo http://f1.hltv.org.pl/srv30071/HLTV-1608041052-de_dust2.dem.zip    2 demo  http://f1.hltv.org.pl/srv30071/HLTV-1608041031-de_dust2.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: HLR leis albo HL1

 
Podejrzane momenty: niestety nie jestem w tym dobry Najarany powiedzial zwalnia mjnie z rozpiski sry nie umiem  tego za dobrze    wiem ze zanim wyszedl z serwa wykonał naprawde magiczna glowe jeden strzelal obok to byla sekuinda 1 strzal odbił tt na glowe a reszta wrocila na pierwotny tor lotu

 

Gracz (nie jestem w 100% pewny) uzywa czita który ma wbudowany anty ss dlatego do tej pory wszystkie ssy  nic nie wskazywały można przytoczyć inne dema najlepiej te w których zostały robione ssy przez adminów gracz gra na ns wiec nie boi się o stratę. Gdy zacząłem go podejrzewać o wspomagacze zaczynałem szukać co może mieć, znajomy podsunął mi myśl że t0o może być HLr leis który wspomaga strzelanie jak i daje wh/esp dobrze skonfigurowany właśnie wygląda jak gra Dzika widać po 'mini' drżeniu celownika nie widać tego dokładnie. Prosze o dokładne przejżenie demek pod wzgledem tego czita. jak również prosze o zapoznanie się z tym czitem 

 

Czasami widać jakby celownik sam podążał za modelem gracz celuje obok i widać lekki magiczny przeskok na glowe oczywiście gdyby gracz nie umial w miare rowniez grać to by nie ustrzelil nic ale widać jak hitboxy się go słuchają ten czit pomaga wykryc  dany hitbox dlatego ten gracz czasami gra lepiej niż ktokolwiek 

 

P.s

z tego co wynalazłem na necie pisze że anty ss w tym czicie nie dziala na wh tylko na esp gracz nie widzi modelu przez sciane tylko krpki kreski lub inne oznaczenia dlatego nie wie czy biegnie z he czy z bronia czy tez patrzy na niego czy tez w druga strone  podczas gdy zaczynaja robic ssy magiczne kropki kreski czy tam kwadraty znikaja i sski czyste

Edytowane przez (?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie