Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Banik ;3


Urek00

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Ur3K
Nick admina: Pinky Boy ^_^
Data i godzina: 02.08.2016 - 17:35:20
Serwer: GOMOD #4 - CSS_DUST2 / CSS_CACHE by CSowicze.pl ^ 1s1k.pl (css_dust2)
Link do bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=2720
Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www4.zippyshare.com/v/H1bN7DYa/file.html

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bana wypowiem się tak, prawidłowo, pozamiataj ub team demka z 18:30 na mapie cache, bądź 18:40+ 

 

 

- vac banned

- spalony na mapach wyżej opisanych

- brak jakichkolwiek zasad człowieka, typowy lamus.

- dziś go dorzucę na antycheat, oraz bl 

 

Pozdro torcida.

więcej nie dodaje, bo brak mi słów na typa.

 

Wyzwałem cie, od lamusa, a nie od jebanego czitera,

Vixa sorry nie czyt. regulaminu.

Edytowane przez torcida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torcida jest graczem z niższej półki i dla niego każdy ma Hacksy, oskarża graczy jak leci. Nie polecam Gracza i daje reputację na - . Nie ma żadnych dowód na jakiekolwiek wpół udziały moich na jakimkolwiek Cheatcie, na AntyCheat może mnie wstawić, Co do brak jakichkolwiek zasad człowieka? Nie rozumiem tego pojęcia dla mnie ta odpowiedź jest warta jego poziomu Czyli krawężnika, przepraszam, że tak się wyrażam ale poprostu mnie zaczyna denerwować. Wszystko ma swoje granice. Ale on się nie pohamowuje. Vac ban, wiem byłem głupi specjalnie wszedłem do Cs:S wbiłem na serwer z Wh. Dostałem Vaca jest to na moim profilu i bardzo tego żałuje ale tego nie odkręcę pisałem z Supportem pisali, że muszę odczekać jeszcze z rok i mogą zabrać mi grę i zdjąć tego Vaca z profilu. Gracz na serwerze wyzywał mnie Cytuje "Od jebanych cheaterów i oczywiście od dziecka", mam 13 Lat do tego się przyznaje jest to na moim profilu. Co do torcida jest to człowiek z jakimiś brakami nie rozumiem tego jak można pod kimś kopać dołki jest to dla mnie żałosne tyle z mojej strony, dziękuje. 

 

Z pozdrowieniami Uruś :*

Edytowane przez Urek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie