Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Jak zacząć lepiej strzelać z AK-47 i M4


sNaxi ;3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na początku chcę powiedzieć, że ja tak trenuję i nie każdemu jest to w stanie pomóc.


 


1.FPS


Minimalna ilość fps. to 80


1.Klikamy na pulpit prawym przyciskiem myszy i klikamy właściwości

Wchodzimy w ustawienia i zaawansowane.

I w swoją karte graficzną. W moim przypadku NVIDA.Klikamy w Panel sterowania NVIDIA

Ustawienia 3D - Zarządzanie ustawieniami 3D

Szukamy tam linijki Synchronizacja Pionowa i dajemy tam Wymuś wyłączenie.

 

2.Odpalamy grę, włączmy konsolę i wpisujemy komendy: fps_max 101, developer 1

 

2.AIM

Chodzi oczywiście o strzelanie głów a nie o cheaty.

1.Polecam pobrać sobie mape aim_map ->


Wgrywanie mapy

                                                                                                                                 

Gdy mamy pobraną naszą mapę (aim_map) klikamy prawym przyciskiem na naszego cs klikamy otwórz lokalizacje pliku, po tym włączamy folder maps (cstrike>maps) i tam wklejamy mapę

 


 


2.Zaczynamy strzelać head shoty z ak-47 strzelamy 250 headshotów z ak i 250 z m4 po strzeleniu 500 headshotow przechodzimy na serwer aim/awp (dobrze jeśli będzie only headshot)


3.Movment


1.Movment powinien wypracować się sam podczas strzelania botów, jeśli jednak nadal będą problemy powtarzamy strzelanie do botów


4.Recoil


1.No-Recoil jest rzeczą beznadziejną, nic się z nim nie na uczysz i możesz wyrwać bana


Przedstawię wam recoile z ak i z m4. Początek magazynka rozpoczął się na czerwonej kropce a zakończył na zielonej.


 


M4


 


 


AK-47


 


 


 


Poradnik wykonał w całości , jeśli Ci pomógł zostaw reputkę a może chciałbyś go udostępnić na swojej sieci ? Najpierw się mnie spytaj o zgodę GG podane w profilu ;3


Edytowane przez KochamSnaxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie