Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Skarga, a może motywacja ?


esiu_#

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, post napisany w celu zwrócenia uwagi w końcu ta ten serwer (jeśli tak go można wgl nazwać). 

a więc tak , pierwsze co najbardziej razi , zero zainteresowania serwerem przez H@ jak i opiekuna , wgrana gotowa , pobrana z neta okrojona paczka pluginów , nie korygowane błędy. Jednym słowem wielkie gówno , amxx nie działa tak jak powinien nie ma możliwość bana perma ew. H@ nie dodał mi takiej możliwości. Nie wiem co tutaj jest grane w ogóle , zapłaciłem za admina , ale w sumie to go nie mam , co najciekawsze , gdy napisałem H@ że istnieje taki problem odpisał mi bezinteresownie pozwole sobie zacytować "NIE WIEM CO JEST" , a ty się człowieku za przeproszeniem wkurwiaj bo 120452 osoby latają na cheatach a Ty nawet nie możesz ich zbanować , za to wielki plus . Ludzie , albo lecicie zwyczajnie na hajs z serwa , albo nie macie bladego pojęcia o prowadzeniu takowego serwera.. ja bym lepsze cvary wgrał na boty i większej ilości osób by się to podobało . Przychodząc tutaj myślałem że to będzie naprawde w końcu jakiś "Normalny" kod , ale jak zwykle się myliłem.

Nie pozdrawiam , esiu_#.

życie jest pełne niespodzianek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podpiszę pod tym zero zainteresowania tym serwerem serwer nie jest dopracowany do perfekcji błędy ciągłe crashe serwera balans klas porażka premium to już przesada na klasie ninja można samemu cały team wybić i mieć staty 200/0 cena klas to samo przesada tyle to ja na swoich serwerach sprzedawałem za wszystkie 4 klasy premium a nie 1 klase nieustraszony morze potwierdzić nawet na st szkole takich cen nie było za premke i było tak że administrator danego serwera miał za to że jest adminem vipa + premium klasę do wyboru za to tylko że spędza czas na serwerze i wyłapywał hacki i inne dziadostwa. Sam miałem swoją sieć przez ładnych parę lat i czegoś takiego nie było ze amxx nie działa czy jakieś crashe serwerów lub inne problemy.Serwer powinien być dopracowany skoro sie bierze pieniądze za coś to trzeba coś dać za tą prace co się włożyło w serwer a tu jest na odwrót daje sie dużo kasy a mało sie dostaje.Moim skromnym zdaniem powinno sie naprawić amxx lub zmienić na inny skoro nie działa zbalansować klasy wywalić pluginy ,które robią crashe serwera lub blokują niepotrzebnie inne w konsoli serwera wszystko macie na widelcu co crashuje serwer i jaki plugin czy błąd jest wszystko do naprawienia no chyba że sie tego nie potrafi zrobić lub nie chce sie tego zrobić to już jest inna bajka.Nie piszę tego żeby komuś zrobić nazłość czy coś tylko piszę to dla tego żeby ktoś zainteresował sie tym serwerem bo jest szansa na to żeby on wybił się niesamowicie ale trzeba dbać o nie go a nie olać go komisyjnie i nic z tym nie robić.Tak jak pisałem kiedyś zainteresowanie administracją jest 0/% admin chociażby 1 lub 2 na serwerze przez cały dzień powinien być tu nie ma czegoś takiego wiem że każdy ma swoje życie i inne pierdoły ale bez przesady żeby nikt kompletnie się tym serwerem nie interesował to już szczyt przesady jeśli nie jesteście wstanie się zajmować tym serwerem to ja chętnie sie nim zajmę powyp. zbędne pluginy naprawię błędy związane z crashami dodam kilka ulepszeń żeby gra była przyjemniejsza typu jakieś nowe mapki co niektóre wywalić bo sie dublują albo nie działają dodać dźwięk  np zabicie kosą lub hs poprawić co niektóre  klasy  no i inne tam bardzo bym prosił administracje żeby naprawdę wzięła sobie to do serca i coś z tym zrobiła bo uciekają ludzie z serwera i widzę to cały czas bo jestem praktycznie cały czas na serwerze od rana do godzin nocnych i siedzę  czasem na specu i widzę co sie dzieje kto co robi i co używa mam to w 1 palcu potrafie czita wyczuć jeśli nawet klasy nie zdąży wybrać a wiem co mówię dobra nie ważne co ja wiem ważne żebyście wy sie tym zajęli tyle z mojej strony mam nadzieję że nikogo nie obraziłem albo coś jeśli tak to sory ale taka jest prawda pozd serdecznie Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już w miare serwer wstaję . Wybaczcie za to wszystko.

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 4001 - 80.72.45.125:27015[COD 4k] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie