Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Osłabienie klasy Premium Ninja


Flimbo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem prosić ja i inni użytkownicy z serwera  [Awanse New CoD:Mw3][4001] o osłabienie klasy Premium Ninja jest ta klasa za mocna jest niewidzialna 1/1 z kosy i to z lewego czyli jest 10 typa koleś sam na niewidce są oni bez szansy żeby go zabili bo nawet cienia pod klasa nie widać.

Po drugie jest klasa bardzo mocna ma 1/4 z m4 a wchodzi jak 1/1 jeden strzał i nie żyjemy a nie zawsze się trafi perk który widzi niewidzialnych dla tego proszę ja i inni o osłabienie tej klasy zrobienie jej żeby była bardziej widoczna chociaż jakiś cień chociaż czy coś i zmniejszenie jej kosy żeby zabijał prawym nie lewym i to tez nie 1/1 m4 to samo przynajmniej 1/8 a nie 1/4 nie wiem niech zrobią tak żeby inni mieli szansę i proszę o wypowiadanie się innych a wiem że innym też sie to nie podoba wchodzi taki z klasą ninja i ma staty 90 /2 no bez sensu bo nikt go nie widzi i zabija każdego z lewego jak leci pyk pyk koleś znikł mam nadzieję że administracja podejmie dobrą decyzję o osłabieniu tejże śmiesznej klasy przesada.. C.D.N Ai żeby nie było że kłamie czy coś prosze screen i ten koleś ma właśnie klase premium i nią gra bez szansy inni są oto dowód https://zapodaj.net/b45983e54a597.jpg.html

Edytowane przez Flimbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej za , cienia pod klasą nie ma w ogóle to po pierwsze , po drugie jak Kuben napisał wpada w 10 typka z kosą i nie ma nikogo bo nikt nie ma szans , nawet jeżeli strzela na ślepo , osobą grająca tą klasą wbija 4k hp i jest po ptokach . 1/4 z każej broni to też lekka przesada. 

życie jest pełne niespodzianek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko niewidka na kosie ale 1\4 z m4 zostaje wkoncu omega premium

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tylko niewidka na kosie ale 1\4 z m4 zostaje wkoncu omega premium

 

 

 

teraz jest niewidka tylko na kosie , wrzuccie taka jak jest na deaglu i bedzie gites :)

życie jest pełne niespodzianek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cie krocze swędzi

Zacznijmy od początku

Czym się różni klasa zwykła od premium? Dodatkami (niewidki etc)

Czym się różni premium od mega premium? podwójnymi dodatkami ułatwiającymi grę. no i oczywiście CENĄ.

30zł za taka klase. Coś z ta cena musi iść. Szczególnie, że zwykła klasa kosztuje np. 11zł.

Kupując premium wspierasz serwer. 

A to, że was dedamy - i fajnie. Tak to działa - wy narzekacie, jesteście zażenowani i też ta klase prędziej czy pozniej kupicie - tajniki marketingu.

Jak i również uroki cod modu.

bol-i-swiad-odbytu-hemoroidy-krwawienie-z-odbytu-leczy-proktolog_3368766.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ten serwer jest tak do dupy z balansem ze szkoda gadac juz podstawowa wersja paczki dawała premką kopą ale z tą ninja to rozpierala :D

Prawie jak Invisible tylko na dodatek + 4k hp i 1/4 m4 i chyba na wszystkim ma niewidke? Dobra kosztuje 30zl ale kto kupi niszczy a serwer pusztoszeje wiec jaki w tym interes? 30zl 5graczy czy premka za 11 i 20+ graczy? :P

 

 

POZDRAWIAM :D

 

 

 

@@O to ze dodajac jeszcze premki jakies EPIC MOTHER FUCKER zepsułes go bardziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ten serwer jest tak do dupy z balansem ze szkoda gadac juz podstawowa wersja paczki dawała premką kopą ale z tą ninja to irozpierala :D

Prawie jak Invisible tylko na dodatek + 4k hp i 1/4 m4 i chyba na wszystkim ma niewidke? Dobra kosztuje 30zl ale kto kupi niszczy a serwer pusztoszeje wiec jaki w tym interes? 30zl 5graczy czy premka za 11 i 20+ graczy? :P

 

 

POZDRAWIAM :D

 

A ja yo popieram w 100%

życie jest pełne niespodzianek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o zapoznanie się z funkcjami i możliwościami klasy premium- niewidke ma tylko na nożu. Gdy chce zabić z broni - widać go w całej okazałości, nawet włosy łonowe można dostrzec :P

a ktoś tu powie: Ale jak mamy ta ninje zabić..

A no codmod to głównie perki - albo masz perka i koksisz, albo nie i lamisz. I tak jest, to jest totalna losówka. Raz masz staty 30:2 dzięki perkowi, a na next mapie masz 2:30

Dzięki perku można zabić każdego.

Edytowane przez Hemolan
bol-i-swiad-odbytu-hemoroidy-krwawienie-z-odbytu-leczy-proktolog_3368766.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 4001 - 80.72.45.125:27015[COD 4k] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie