Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z Cropkiem .


PepePanDziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja:Brązowy

Cropek:Pomarańczowy


Ja:Siema, Cropek masz czas na przeprowadzenie wywiadu?


Cropek:Cześć, a mogę .


Ja:To na początek opowiedz coś o sobie. Ile masz lat?Gdzie mieszkasz?Czym się zajmujesz?


Cropek:Nazywam się Grzegorz, mam 17 lat, w grudniu upragniona 18 . Mieszkam w województwie Świętokrzyskim, w malej wsi około 15 km od Buska-Zdroju. Jeszcze jestem uczniem .


Ja:Co możesz opowiedzieć o swoim województwie?


Cropek:Więc moje województwo jest małe, ale ma w sobie dużo rzeczy. Istnieje nawet powiedzenie "piździ jak w kieleckim" . Ogółem to są tak targi Kielce, na których zbiera się masa ludzi. Na terenie tego województwa jest tez dużo miast uzdrowiskowych, które w nazwie maja dopisek -Zdrój.I oczywiście Korona Kielce, której kibicuje i czasem jeżdżę na mecze.


Ja:Pisałeś że się uczysz, czy masz plany po ukończeniu szkoły?


Cropek:Po ukończeniu szkoły chciałbym znaleźć prace w swoim zawodzie. Myślę ze nie powinno być ciężko, bo teraz jest masa hoteli wiec na pewno gdzieś znajdzie się miejsce. Jeśli to nie wypali to zajmę się gospodarka, albo wyjadę za granice na prace sezonowe.


Ja:Co byś chciał zmienić w sobie?

Cropek:Każdy mówi że za mało ważę, wiec na pewno chciałbym przytyć te kilka kilogramów .


Ja:Jaka była twoja najlepsza przygoda, a jaka najgorsza?


Cropek:Było dużo przygód, ale na pewno najlepsza był 2 tygodniowy pobyt na praktykach w Hiszpanii. Było zajebiście .Najgorszej nie wiem .


Ja:A opowiedz co się działo na tych praktykach?


Cropek:Więc tak praktyki mieliśmy po 3 godziny, także lajcik. Po południami mieliśmy zajęcia z Hiszpańskiego, czasem wypad na kręgle, wycieczka po mieście, wypad do baru i takie tam. A w weekend byliśmy w Granadzie i Maladze <3 Cudowne miejsca polecam każdemu . Oczywiście nie zabrakło tez wieczornych spotkań przy alkoholu, lecz tylko wino bo tam nie ma normalnej wódki kwasny.gif


Ja:Masz dziewczynę, jeśli tak to byś zrobił jakby powiedziała że będziesz ojcem?


Cropek:Nie mam :P A gdyby było tak jak Ty piszesz to przyjął bym to na klatę i spróbował bym zapewnić dziecku i dziewczynie jak najlepsze warunki do życia .


Ja:Czy chciałbyś na 1 dzień zamienić się w kobietę, jeśli tak to dlaczego?


Cropek:Pewnie żebym chciał czemu nie zeby.gif Ciekawi mnie jak to jest być kobieta .Miałbym porównanie czy lepiej być kobieta czy mężczyzną :P


Ja:Miałeś kolegów którzy wbili ci nóż w plecy, jeśli tak opowiedz jedną historię związaną z nimi.


Cropek:Nie xD.


Ja:Uprawiasz sporty, jeśli tak to jakie?


Cropek:Jakoś zawodowo to nie, wiadomo czasem się zagra w gale lub siatkę z kolegami, zdarza się tez w tenisa ziemnego, z bratem crossfit i to tyle .


Ja:Masz rodzeństwo, jeżeli tak to ile mają lat?


Cropek:Tak, mam starszego brata oraz 2 starsze siostry. Jestem najmłodszy .


Ja:Masz zwierzęta, jeśli tak to jakie?


Cropek:2 psy, 2 koty, 2 kroliki, kilka kur i kilkanaście kaczek jezyk_oko.gif


Ja:Drużyna Pierścienia zeby.gif.Czas na pytania o cs'a jak rozpoczęła się przygoda z tą grą i z siecią csowicze?


Cropek:Zacząłem w nią grać z nudów w listopadzie'14.A na CSowicze przyszedłem tak z około pół roku temu.


Ja:Od jak długo interesujesz się amxx?


Cropek:Tak około pól roku, odkąd zostałem opiekunem na JB. A adminem jestem od 1.5 roku ogólnie :P


Ja:Czy będziesz liczył na inne rangi na forum?


Cropek:Nie, mi rangi są nie potrzebne, nie mam czasu na pierdoły :P Złożyłem na UBT ale to raczej tylko po to by zobaczyć jak wyglądają testy a nie żeby być ubteamem.Po za tym co mi da np. Bycie modem czy coś :P


Ja:Skąd pomysł na nick Cropek?


Cropek:Moja elwymyslona odmiana nicku "Kropka" manga_usmiech.gif


Ja:Jaki był twój pierwszy mod na jakim zagrałeś w cs'ie?

Cropek:BoTy haha zeby.gif


Ja:Z kim masz najlepsze kontakty na forum?


Cropek:Najlepsze kontakty mam z Sebkiem. Znamy się już prawie 1.5 roku. Pierwsze kroki na JB stawiałem wlaśnie na jego serwerze. Mamy bardzo dobry kontakt, z Sebkiem można popisać na różne tematy, myślę, ze jesteśmy prawdziwymi wirtualnymi przyjaciółmi .


Ja:Co byś zmienił na forum i serwerach csowicze?


Cropek:Na forum przede wszystkim zmieniłbym to, żeby "koledzy administracji" nie mieli lepiej. Najlepszym przykładem jest esej. Odszedł, a dzień później rangi mu wróciły.. Nie trawie czegoś takiego. Ogółem forum.jest zajebiste.Nic bym tam nie zmienił no może więcej serwerów


Ja:Jaka była twoja pierwsza gra multiplayer, a jaka singleplayer?


Cropek:Sięgnę głęboko pamięcią wstecz . Singleplayer to chyba colin marce, uwielbiam tą grę <3 a Multiplayer chyba cs, wcześniej nie miałem dobrego neta do multiplayer.


Ja:To już wszystko chcesz kogoś pozdrowić?


Cropek:Pewnie Na początku Ciebie za to ze przeprowadziłeś ze mną wywiad i wszystkich uzytkowników CSowicze .


Ja:Dzięki Cropek nq .


Cropek:Papatki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cropek:Na forum przede wszystkim zmieniłbym to, żeby "koledzy administracji" nie mieli lepiej. Najlepszym przykładem jest esej. Odszedł, a dzień później rangi mu wróciły.. Nie trawie czegoś takiego. Ogółem forum.jest zajebiste.Nic bym tam nie zmienił no może więcej serwerów

Pozwole sobie to prostować - jestem tu "pomocnikiem" więc stare rangi mi nie wróciły  i nie po 1 dniu tylko po 3 dniach i nie  wróciłem sam tutaj tylko na życzenie właściciela sieci jako osoba od pomocy techniczej nie mająca żadnych fajnych udogodnień tylko same obowiązki  :)

 

A co do do wywiadu to giata :D

 #miałem_sie_tu_nie_wypowiadać  <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czegoś mi w tych twoich wywiadach brakuje, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej i to Mnie cieszy, następny wywiad chcę widzieć jeszcze lepiej napisany, a przede wszystkim dłuższy! :) Plusik się należy Tobie jak i Cropkowi :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wywiad całkiem fajny i przyjemnie się czyta :)

Brakuje mi tutaj jeszcze kilku pytań, które nie tylko przedłużą wywiad ale dostarczą więcej informacji o osobie udzielającej wywiadu ;)

Zwracaj również uwagę na zwroty typu: Ci, Ciebie itp. i pisz je z dużej litery bo troszkę to bije po oczach xD

 

+ oczywiście się należy i poleci ale dopiero jutro bo limit... :/

 

Cropek skąd dokładnie jesteś? Bo ja okolice Tsz to można by się na browara ustawić xD Do Buska w sumie też nie daleko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie