Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane zbanowanie admina przez admina..


PikachuCOD201

Rekomendowane odpowiedzi

Admina można zbanować jak podejrzewa się go o cheaty :) (tylko ssy)

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin czytałem, ale to ,że jesteś adminem to nie znaczy, że możesz robić to czego zwykłemu graczowi nie wolno jak by ktoś z grających wtedy podłożył miny na bs jestem na 80% pewien, że dostał by bana od cb :/ a demko mam już przygotowanie jeśli bd potrzebne :)

A i jeszcze jedno jak weszłeś na serwer na aktywnym banie na następną mapę ?

Edytowane przez SP3D!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.5. Admin nie może zbanować innego Admina (Admini są sobie równi, wszelkie spory należy załatwiać na forum)!

Co w tym punkcie jest napisane o tym, że wyjątek jest wtedy gdy się Admina o czity podejrzewa? NIE MA ŻADNEGO WYJĄTKU! NIE MOŻE ADMIN ADMINA ZBANOWAć! Jeśli podejrzewa się go o czity to demko na forum w skardze, jeśli nie można z demka wykryć czitów lub jest to nie pewne Admin będzie nadzorowany przez Właściciela serwera lub jakiemuś Adminowi potajemnie to zadanie zostanie powierzone (ale tylko  takiej sytuacji może Admin Admina zbanować i tylko po zleceniu tego przez Właściciela). Innej opcji nie ma.

 

Tak więc oboje Adminów otrzymuja po ostrzeżeniu, za łąmanie regulaminu, Pikachu. za miny a SPED za banowanie drugiego Admina.

 

 

P.S. Przypominam, że po tygodniu Adminowania bez wiekszych skarg jedno ostrzeżenie wygasa.

Edytowane przez Nieustraszony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie