Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ADMIN] Podanie Eszu.


pan vip eszu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Przed przeczytaniem podania proszę Ciebie drogi użytkowniku oraz graczu CSowicze.pl, w przypadku negatywnej odpowiedzi o pozostawienie konstruktywnej opinii na mój temat, abym wiedział co poprawić w swojej osobie. Dziękuje oraz miłego czytania :-)

 

 

 

Wymagania: 

 

- Składka [11.07zł] sms; 

- Minimum 15 lat; 
- Znajomość i przestrzeganie regulaminu serwera, oraz forum; 
- Bezstronność wobec wszystkich graczy na serwerze JB; 
- Bezkonfliktowość na serwerze oraz na forum; 
- Minimum 15 godzin przegranych na serwerze; 
- Aktywność na forum (minimum 5 sensownych postów); 
- Sprawny Mikrofon. 
 
Część właściwa:
 
Nick na Serwerze: ` E S Z U ~
 
Wiek: 17 lat.
 
Dlaczego Ty: Chciałbym włożyć swoją maleńką cegiełkę w rozwój tego serwera, ponieważ nie ma się co oszukiwać na chwilę obecną TOP1 w Polsce. Wraz z czasem ta moja "cegiełka" może przeistoczyć się w pustak. Jak jako admin chce włożyć wkład w rozwój? Osoby łamiące regulamin oraz niestosujące się do regulaminu stanowczo odstraszają nowych, przelotnych graczy, przez co nie dostrzegają potencjału serwera, zniechęcają się do dalszej gry oraz nie widzą po prostu sensu, skoro na serwerze panuje nieład. Moim głównym celem byłoby karanie, ów graczy odstraszających oraz wyciągnięcie pomocnej dłoni do osób nowych, zabłąkanych :D. Brak kultury, aż razi w oczy. Nie mówię tutaj o przekleństwach bo to również część języka polskiego, ale bardziej mam na uwadze wyzwiska oraz obrazy. Jestem graczem bezstronnym oraz potrafię zrozumieć każdą sytuacje, ponieważ człowiekiem jest każdy, lecz no.. bez przesady. Pragnę pomóc serwerowi oraz sobie, aby każdy żył w sympatii i miłości (no homo), bo po co żreć się bezsensownie skoro w tym samym czasie można się pośmiać i wyluzować. Zdaje sobie sprawę, że jestem świeży na serwerze, bo co to 10 dni, ale myślę że i taka świeżość się przyda. 
 
Doświadczenie: Administratorem byłem niejednokrotnie, czy to na mniejszych sieciach, czy na większych. Jedno mogę powiedzieć stanowczo: z swoich obowiązków wywiązywałem się stuprocentowo oraz robiłem wszystko najdoskonalej jak się dało, by sam czuć się, że zrobiłem wszystko co możliwe. Moje adminowanie nie kończyło się zazwyczaj tylko na tym, ponieważ w późniejszym czasie dzięki tej roli, wybijałem się na posady moderatorów, junior adminów czy nawet administratorów głównych.
 
Znajomość AMXX [1-10]: Oceniam ją na +- 8, ze względu iż nie potrafię pisać pluginów, jednak kwestia wgrania jakichś na serwer nie jest mi obca.
 
Ile czasu spędzasz na serwerze: To zależy. Jeśli jest to możliwe gram na serwerze, ze względu takiego iż poprostu ubóstwiam ten serwer i zakochałem się od 1 wejrzenia :D . Wiadomo wakacje, tu gdzieś wyjście z znajomymi, tu gdzieś się nic nie chce, tylko leżeć, tutaj jakiś trening. Wiecie jak jest :D .
 
Jak długo jesteś z nami: +- 10 dni, jednak serwer poznałem przenikliwie.
 
Składka miesięczna [11.07zł] (TAK/NIE): Tak. 
 
 
Masz Steam (TAK/NIE): Tak. Steam_ID: STEAM_0:1:63405317, http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:63405317
 
Mikrofon [TAK/NIE]: Tak. 
 
Mutacja [TAK/NIE]: Tak.
 
Kontakt [GG,Steam]: Steam: EszU, GG: 43957001 jednak wchodzę raz na ruski rok. 
 
 
Dziękuje za przeczytanie podania, oraz liczę na konstruktywną opinie.  Jeśli "nie pyknie" to przyjmę to na klate, oraz będę walczył o wasze zaufanie i kolejną szanse. 
 
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru/dnia. Eszu. 

"Nie będę wędrować na klęczkach przez świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

 

- nie przestrzegasz regulaminu

- gdy admin mówi coś do Ciebie, że tego nie możesz np. kampić ty masz na to wylane i czekasz aż Cie zgładzi bądź zbanuje.

- Kultura. 

https://scr.hu/YOyo0k

https://scr.hu/RO8jwa

https://scr.hu/nqY2dG

+ Rozwinięte podanie

+ zaangażowanie

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na nie:

- grasz dosłownie chwilę,

- bany za kulturę,

- regulamin leży,

+ zaangażowanie jak na razie tylko w podaniu

 

Moja opinia jest taka byś był bardziej aktywny na serwerze oraz forum, szczegółowo zapoznał się z regulaminem i przestrzeganiem kultury " Admin robi - gracze naśladują " a raczej nie chcemy by po wejściu na serwer leciały same bluzgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem na nie:

- grasz dosłownie chwilę,

- bany za kulturę,

- regulamin leży,

+ zaangażowanie jak na razie tylko w podaniu

 

Moja opinia jest taka byś był bardziej aktywny na serwerze oraz forum, szczegółowo zapoznał się z regulaminem i przestrzeganiem kultury " Admin robi - gracze naśladują " a raczej nie chcemy by po wejściu na serwer leciały same bluzgi.

Nikogo nie wyzywam, bany za kulture były za to, że kłóciłem się z adminem o punkt w regulaminie, gdzie po konsultacji z Cropkiem ja miałem rację, jednak admin nie umiał zargumentować dosadnie swojej wypowiedzi i poradził sobie ze mną inaczej :) 

 

Ps. pozdrawiam wszystkie osoby nie grające na serwerze, oraz wchodzące na 10 minut, które mnie oceniają  <like>  <ble>  <ble> Milego dnia ;)

"Nie będę wędrować na klęczkach przez świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie