Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane serwery dołączone


Gość esej

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wprowadzić zasadę że serwery dołączone należą do sieci. Opłacają reklame oraz serwer opiekunowie którzy się dołączyli. 

 

Czemu moja propozycja tak brzmi? Ponieważ te serwery nie dają nam niczego oprócz samowolki i zajętego miejsca w tabeli serwerów  :)

 

Zapraszam do dyskusji  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak już dawno  że serwer jak dołącza na sieć Csowicze   to płaci 30 zł   i ma Donatora przy okazji

 

patent z reklamą był by dobry jak by już serwer miał wykupiony :)

Nie, serwery są dołączone - czerpią korzyści z marki CSowiczów i zbijają bąki - a chce przypomnieć że jest to serwer pod patronatem "Csowicze.pl" co nawet pisze na serwerze. Każdy błąd związany z serwerem, niedociągnięcie, chamska administracja lecą na KONTO SIECI.

 

A co do donatora to po co im donator jak to jest ich zasrany obowiązek? :)

 

Powinno być tak że opiekun dołącza z serwerem - potem olewa serwer / odchodzi / nie wypełnia obowiązków to serwer zostaje na sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sieć jest dość popularna więc już dawno powinno być tak jak esej napisał 

Myślałem że to już ktoś kiedyś ogarnął hmmm  

wiem że jak ktoś wchodził ze swoim serwerem to Właściciel pobierał 30zł  

ale z reklamami nie wiem dokładniej jak było  Rumcajs mógłby się wypowiedzieć   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://csowicze.pl/topic/38870-zbanowanie-admina-przez-admina/?do=findComment&comment=182577

np. taki sobie temacik - serwer dołączony więc nie wiadomo co zrobi ten "opiekun" - zasady, zasadami ale następna sytuacja na konto sieci :)

 

A co do początku tematu i propozycji to "prawo nie działa wstecz" było by nie ważne ponieważ jak by ta propozycja została przyjęta to raczej trzeba było by zadać pytanie

Oddajesz serwer czy odchodzisz? 

Odchodze - idzie z serwerem (chodzi o tych co są teraz - potem już nie)

Zostaje - Serwer leci na konto sieci (opiekun traci prawo samodzielnego decydowania o najważniejszych aspektach serwera)

 

Powstanie pokój i sprawiedliwość :)

 

 

https://csowicze.pl/topic/38875-skarga-na-mnie/

A to akurat nie wiem jak nazwać xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jestem na tak dokładnie tak jak piszesz miałem swoja sieć ładnych kilka lat i każdy kto chciał się dołączyć i być w tej sieci to musiał spełniać jakieś warunki a nie tylko czerpał korzyści z sieci a sieć nic z tego nie miała tylko widniał na tabeli serwerów zgadzam sie jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

https://csowicze.pl/topic/38870-zbanowanie-admina-przez-admina/?do=findComment&comment=182577

np. taki sobie temacik - serwer dołączony więc nie wiadomo co zrobi ten "opiekun" - zasady, zasadami ale następna sytuacja na konto sieci :)

 

A co do początku tematu i propozycji to "prawo nie działa wstecz" było by nie ważne ponieważ jak by ta propozycja została przyjęta to raczej trzeba było by zadać pytanie

Oddajesz serwer czy odchodzisz? 

Odchodze - idzie z serwerem (chodzi o tych co są teraz - potem już nie)

Zostaje - Serwer leci na konto sieci (opiekun traci prawo samodzielnego decydowania o najważniejszych aspektach serwera)

 

Powstanie pokój i sprawiedliwość :)

 

 

https://csowicze.pl/topic/38875-skarga-na-mnie/

A to akurat nie wiem jak nazwać xD

 

Tylko, szkoda, że nikt nie wspomniał o najważniejszym, o samym dziale "Dołącz z serwerem, do sieci". A mianowicie chodzi o to, że Właściciel dołącza z serwerem do sieci (o czym mówi nazwa działu), a nie oddaje sieci (jako wyraz zaufania Właściciel CSowiecze otrzymuję subkonto na hostingu serwera)! Jeśli chcecie wprowadzić zasadę oddaj serwer na rzeczy sieci, to lepiej usuńcie w ogóle ten dział i taką rekrutacje bo nie po to Właściciel poświęca cenny czas liczony w tygodniach żeby oddać serwer na rzecz jakiejś sieci i tak naprawdę nic z tego nie mieć!!! I ja tak to rozumiem @esej, to do czego dążysz.

Edytowane przez Nieustraszony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie