Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
[KONKURS] ZGADNIJ CO TO? - ZAPISY TRWAJĄ! ×

Zablokowane Skarga na St9ef9an8


Trollek11

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krews11


Nick oskarżonego: St9ef9an8


Opis: Wbiłem na serwer i admin zaczął zabijać mnie jak byłem niewidzialny jak przy kampiłem to mnie zabił, wiedział ze jestem tam a mam niewidzialność, zrozumiałbym jak nadal było by ks na serwerze.


Druga sytuacja to dał na 1 tydzień bana za obrazę admina... patolog


Trzecia sytuacja jak ktoś zabije admina to od razu daje bana bo wielki admin.(nic nie mam jak ktoś jest odpalony ale admin nawet nie poszedł na specta mi to się nie podoba)


Ja ze swojej strony prosił bym o degradacje  i zbanowanie jeśli był odpalony a jeśli nie to niech mu będzie taki fart.


Po czwarte admin w ciągu 2min mi podpadł jak nie miał admina to cicha woda niewidzialnych nie zabija, nie kozaczy a teraz...


Data godz:11:45 dziś


Ssy lub demo: od momentu gdy wszedłem. 


http://557016.hltv3.pukawka.pl/hltv-1607221131-de_dust4-1469179860-1469181120.zip


 


Pozdrawiam Krews11


Edytowane przez Trollek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem graczowi SS'Y , ponieważ mam do tego prawo sprawdzić gracza :)  , Nieustraszony też widział jak skanuje , po prostu skanowałem i miałem farta , nie gram na czitach , jeszcze jako admin ..  Chyba nie wiesz jak ja umiem grać :)

 

 Tak dałem bana za obraze .. bo jakiś małolat nie bedzie mnie wyzywał od ku*w , szmat i wgl :) jeśli Tobie sie podoba obrażanie , to nie widze przeszkód, niech na Ciebie jadą ile chcą :) jeśli poczytałbyś regulamin .. to byś wiedział ile jest za obraze admina ;) .  Jeżeli wyższe władze tutaj będą za tym aby mnie zdegradować , to niech to zrobią , ale to bedzie nie fair .. bo za nic , z góry dzięki

    5.5.2. Obraza admina [ban do 2 tygodni] 

998 Straż Pożarna 998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha 

moim zdaniem rozwaliles system pobanujesz gosci na tydzien i nie bedzie z kim grac bo z takim patologiem co nie potrafi dac bana na 1h i napisac ochlon nikt nie bedzie gral. Jak bys chcial tam pisze do 2 tygodni czy najwyzsze kary daje sie juz w ostatecznosci gdy gracz wbija 5 raz i cie obraza wtedy nie masz wyjscia a nie gosc pisze "kurwa on nic nie miał" a ty mu bana na tydzień.

 

 

 

 po prostu skanowałem i miałem farta , 

 ty wiesz co to skanowanie ? Skanowanie to strzelanie przez jakis przedmiot a ty wyskoczyles i zabiles mnie nie wiedzac ze tam jestem. Zostawiam rozstrzygnięcie Nieustraszonemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takimi małolatami nie da sie grać .. a jeśli CI coś nie pasuje zmień sieć i tyle :)

 

" [Marines - 21] Red :  kurwo jebana on jest niewinny szmato pierdolona "

 

to według Ciebie  napisał : " kurwa on nic nie miał "   i co kłamiesz ? :)    i nie obrazaj gościu .. okej ? bo ja CIe nie obrażam , chcesz moge zacząć :)

Edytowane przez St9ef9an8

998 Straż Pożarna 998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak, ban za obrazę oczywiście słuszny, co do screanów skipera nie wiem jaką miał klasę (ponieważ przecież Zwiadowca ma radar, a szeryf po rpostu widzi niewidzialnych, ewentualnie perk Oko Saurona) ale wg mnie również ssy słuszne - podejrzanie grał,

A co do wh Stefana, to jets jedna akcja, miał w ręce AK więc podejrzewam, że grał Zwiadowcom, czyli mógł cię widzieć używając radaru.

 

Skarga odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie