Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Szybka Rekrutacja na Admina GO#3


Gość esej

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka Rekrutacja na Admina GOMOD #3

 

Wymagania

 

 

Minimum 16 lat. 
Minimum 10 godzin przegranych na serwerze.
Podstawowa znajomość regulaminu serwera oraz forum.
Wyróżnianie się kulturą osobistą.
Podstawowa znajomość AMXX *
Dawanie przykładu innym graczom.
Minimum 15 postów na forum.
Składka (7ZŁ SMS + VAT)
 
 
Skala znajomości AMXX
 
 

1 - Nie posiadasz informacji o amxx
 2 - Wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi
 3 - Orientujesz się w amxmodmenu
 4 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu - próg wymagań
 5 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz kilka dodatkowych komend np. umiesz zrobić screenshoty
 6 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend
 7 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 8 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy.Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 9 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
 10 - Umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvary dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp.
 Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

 
Wzór
 
Nick:
Imię:
Wiek:
Doświadczenie:
Znajomość AMX [0/10]:
Czy byłeś / byłaś już adminem?:
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Kontakt:
Link do GT z przegranymi godzinami:
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?:
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

* Wszystkie podane wymagania są obowiązkowe i brak któregoś z nich = brak akceptacji podania

** Podania piszemy pod tym tematem

*** Posty bez wzoru będą traktowane jako spam.

**** Część z podań zostanie rozpracowana w przeciągu 48 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Pinky Boy ^_^
Imię: Patryk
Wiek: 16
Staż na serwerze: 3 tyg.
Doświadczenie: Jestem doświadczony, lecz tego doświadczenia z dnia na dzień przybywa
Znajomość AMX [0/10]: 8
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 5h dziennie
Dlaczego Ty?: Adminem chciałbym zostac, ponieważ zauważyłem bardzo małą aktywność obecnych administratorów servera. A w niektórych sytuacjach naprawde są potrzebni.
Kontakt: GG|STEAM
STEAM ID: STEAM_0:1:177526502
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: mazaK
Imię: Wiktor
Wiek: 16
Staż na serwerze: 3miesiące. 
Doświadczenie: Miałem tu admina 3x. na innym nicku. 
Znajomość AMX [0/10]: 6/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: TAK
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4 godziny.
Dlaczego Ty?: Chcę pomóc w ogarnięciu haxów. Jest mało adminów dla tego zdecydowałem się pomóc.
Kontakt: GG   w profilu, pw forum.
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?: TAK
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty: Mogę zapłacić

 

 

Pierwszy nick: http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.27:27160/top_players/?query=3majGarde

Drugi nick: http://www.gametracker.com/player/mazaK/91.224.117.27:27160/

736f5fe48e1ced83gen.jpg
Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:TayroN
Imię:Kamil
Wiek:20
Staż na serwerze:Gralem na wielu nickach ale cos kolo 3 miesiecy :P
Doświadczenie:Jestem administratorem na wielu serwerowniach od 4 lat :) Na tym serwerze również  byłem  adminem :)
Znajomość AMX [0/10]:8
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Tak, na tym serwerze
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Zależy od pracy Nocki dłużej dniowki krócej , W granicach 3/4 h dziennie 
Dlaczego Ty?:Byłem na tej serwerowni Administratorem i wiem Co z czym sie je :) Mało tego bylem administratorem na tym serwie I nie było ani jednej skargi :)
Kontakt: Ts 
STEAM ID:Brak 
Akceptujesz regulamin serwera?:tak 
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: [p47]Killer
Imię: Damian
Wiek: 18 
Staż na serwerze: 3 mies miałem adma ale miałem przerwę przez prace 
Doświadczenie: Duże byłem Opiekunem serwa Administratorem dużo razy 
Znajomość AMX [0/10]: 8.5/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: tak 
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3 godz dziennie  
Dlaczego Ty?:  Ponieważ jest bardzo mało adminów z tego co wiem nie byłem złym adminem 
Kontakt: steam [p47]Killer [Csowicze.pl] 
STEAM ID: STEAM_0:1:58823188
Akceptujesz regulamin serwera?: Oczywiście 
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

759_zzz.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: SL0M3K!
Imię: Jakub
Wiek: 16
Staż na serwerze: pół roku?
Doświadczenie: ojj duże, wielokrotny admin na różnych modach, doświadczenia mi nie brak.
Znajomość AMX [0/10]: 5/6
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak, jak wspomniałem.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie 3h MINIMUM
Dlaczego Ty?: Przesiaduję na serwerze dziennie wystarczająco dużo czasu, wiem co mam robić, zapewniam, że dam z siebie 100%.
Kontakt: steam,gg,forum
STEAM IDhttp://steamcommunity.com/id/slom3k
Akceptujesz regulamin serwera?:Jasne, inaczej nie pisałbym podania :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Happy

Imię:Kuba

Wiek:15

Staż na serwerze:4tyg.

Doświadczenie:Byłem już adminem na różnych serwerach

Znajomość AMX [0/10]:8/10 ale myśle że niedługo 10

Czy byłeś / byłaś już adminem?:TAK

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 3-7godzin

Dlaczego Ty?:Ponieważ często grają gracze na wspomagaczach a admina brak a często siedze na serwie

Kontakt:steam/GG

STEAM ID:STEAM_0:0:4321045

Akceptujesz regulamin serwera?:TAK

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

Edytowane przez Happy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Diriks
Imię: Michał
Wiek: 18
Staż na serwerze: z 2 tygodnie coś koło tego
Doświadczenie: już prawie 9 lat
Znajomość AMX [0/10]: 9/10 tak przynajmniej mi się zdaje 
Czy byłeś / byłaś już adminem?: byłem na dużej ilości serwerów 
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dosyć dużo bo jestem codziennie z 5/6 godzin coś kolo tego

Dlaczego Ty?:Uważam ze chce być adminem dlatego być adminem zęby utrzymać trochę porządek na serwerze :) i też pragnę dodać ze przydał by się admin który tez gra późnym wieczorem i tez patrzy czy są cziterzy wieczorem . mam nadzieje ze będę administratorem tego serwera dziękuje :) 
Kontakt: Steam , forum , skype , dosłownie wszystko co potrzeba 
STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198113460938/
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

Edytowane przez Diriks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Gumisie3k
Imię:Daniel
Wiek:16
Staż na serwerze:30h
Doświadczenie: 5 lat
Znajomość AMX [0/10]:7
Czy byłeś / byłaś już adminem?:tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 3 do 6 h dziennie
Dlaczego Ty?:Ponieważ jestem aktywny na serwerze i odpowiedzialny potrafię dogadywać się z ludźmi
Kontakt:Forum, steam, ts, skype
STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561197967630474
Akceptujesz regulamin serwera?:Oczywiście
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

Edytowane przez Gumisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: нαρρу
Imię: Dominik
Wiek: 18
Staż na serwerze: Miesiąc.
Doświadczenie: Duże.
Znajomość AMX [0/10]: 7.
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Nie raz, nie dwa.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Przynajmniej godzinę. Ale jestem na każde zawołanie na steam`ie lub GG.
Dlaczego Ty?: Chciałbym ulepszyć rozgrywkę sobie a zwłaszcza innym graczom. W cs`a gram ładnych parę lat, potrafię odróżnić "skilla" od czita. 
Kontakt: Steam: нαρρу

STEAM IDSTEAM_0:1:12858112
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: TORCIDA GÓRNIK ZABRZE <3Imię: PiotrWiek: 26Staż na serwerze: miech/dwaDoświadczenie: min 12 max 15 latZnajomość AMX [0/10]: 10Czy byłeś / byłaś już adminem?: tak na serwerach puchatek, bermudy, fragarena, stare lata 2k4-2k9Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 8/15hDlaczego Ty?: Jestem doświadczonym graczem z zapasem emocji by móc nastawić tych młodziutkich graczy by panowała prawość na serwerze.Kontakt: GG 780987STEAM ID: oczekuje na support po moje stare 2k3 +/- 17k godzinAkceptujesz regulamin serwera?: takOświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. tak

*/

Musiałem pobrać firefoxa, bo coś na operze forum nie chcę postów dodawać. LOL

*/

Edytowane przez torcida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:eaZy
Imię:Hubert
Wiek:19
Staż na serwerze:3-4 tyg
Doświadczenie:Nie raz byłem adminem na wielu serwerach więc jakieś doświadczenie mam.
Znajomość AMX [0/10]:10
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Od 4 godzin w górę 
Dlaczego Ty?:Ponieważ administracja nie pojawia się kiedy ja gram na serwerze.Często spotkałem się z łamaniem regulaminu przez graczy podczas nieobecności administracji.Lubię grać na serwerze wolnym od cziterów, ludzi którzy nie potrafią się dostosować do regulaminu itp.Uważam też że aktualna administracja tego serwera jest niezbyt komunikatywna z graczami.
Kontakt:Steam,gg,Ts3
STEAM ID:STEAM_0:1:102997827
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

youtube-logo_318-31926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick:Łokieto
Imię:Damian
Wiek:9 Września skończe 18 lat
Staż na serwerze:19 dni
Doświadczenie:4 lata.
Znajomość AMX [0/10]:5
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Miałem admina na 2 serwerach. Było to trochę czasu temu ale wszystko szybko sobie przypomnę.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Gram codziennie po kilka godzin, w tygodniu grywam mniej (głównie siedzę wieczorami)bo praca/szkoła za to w weekendy jestem dostępny prawie o każdej porze.
Dlaczego Ty?:Skoro już gram na tym serwerze to chciałbym coś wnieść do niego. Bywają momentu gdy nie ma dostępnych adminów więc myślę, że znalazłoby się miejsce i dla mnie. Mam dobry kontakt z graczami, łatwo się ze mną dogadać i jestem prawie cały czas dostępny na gg.
Kontakt: gg,steam,ts
STEAM ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198233338052/
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. Składka to żaden problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick : ~ Devil GuN ~ [p47]Killer

Imię : Damian

Wiek : 19 za 1 mieś :P 

Staż na serwerze : miałem przerwę ale powracam na moje ulubione forum nwm dokładnie ale chyba z 5 mieś. 

Doświadczenie : 8 lat. 

Znajomość AMX : 8

Czy byłeś/byłaś już adminem : Tak bylem Opiekunem serwera kilkanaście razy adminem i na tym serwie miałem 3 mieś admina.

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze ? : Hmm gdzieś około 3/4 h teraz szukam pracy więc będę częściej 

Dlaczego ty?: A więc jak już wcześniej mówiłem powróciłem na ten serwer o chciałbym jak dawniej wyłapywać cziterów i jak zauważyłem jest mało adminow dlatego chcę pomóc dużo graczy mnie zna i mogą za mnie ręczyć. 

Kontakt : Steam/gg

Steam ID :STEAM_0:1:58823188

Akceptujesz regulamin serwera : Tak

Oświadczam że będę płacił składki na Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty : Oczywiście rzecz normalna. 

759_zzz.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:Anka Firanka <3
Imię:Ania
Wiek:17
Doświadczenie:około 5 lat :)

Znajomość AMX [0/10]: 5, ale zawsze się da poduczyć :] Znam jednego admina, który mi może pomoże :D
Czy byłeś / byłaś już adminem?:tak. 
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: ok. 3/2 godzin dziennie.
Dlaczego Ty?: Chciałabym chociaż spróbować.  
Kontakt: GG/Forum
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Anka%20Firanka%20%3C3/91.224.117.27:27160/
STEAM ID:-
Akceptujesz regulamin serwera?:Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

Edytowane przez Ania#kox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick:rafal maister
Imię:Rafał
Wiek:18
Doświadczenie:4l
Znajomość AMX [0/10]:6/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Tak byłem razem z p47Killerem adminem na 3 serwach myślę że się sprawdzę także tutaj
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4 godz
Dlaczego Ty?: Ponieważ brakuje administracji znam się na rzeczy chciałbym wam pomoc w obronie przed cheaterami
Kontakt: gg pw
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.27:27160/
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?:tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

Edytowane przez rafal maister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Voldemort
Imię: Mateusz
Wiek: 18
Doświadczenie: Kilka razy posiadałem admina, ogarniam konsole i amxmode.
Znajomość AMX [0/10]: 7
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Yep
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 6h weekend więcej
Dlaczego Ty?: Doświadczenie jako admin, jestem lubiany i znany na serwerze. Cóż mam tu pisać więcej. Potrzeba adminów.
Kontakt: GG/PW/Steam
Link do GT z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Voldemort/91.224.117.27:27160/
STEAM ID: http://steamcommunity.com/id/V0ld3m0rt/
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MOVE JUST
Imię:Michał
Wiek:16
Doświadczenie:
Znajomość AMX [0/10]:5 ale sie doucze :)
Czy byłeś / byłaś już adminem?:NIE
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:każdego dnia po kilka godzin
Dlaczego Ty?:znaja mnie na serwerze i chyba nie powiedza o mnie złego słowa ;)  rownierz dlatego bo odznaczam się wysoka kultura osobista nie wyzywam graczy.zawsze prujuję rozwiązac spory.mam dużo chęci szanuje innych.Lubie grac w cs 1.6 mam nadzieje ze mimo to ze nie zakupiłem cs przez steam moja propozycja zostanie rozpatrzona pomyślnie.i dostane szanse.
Kontakt:781065111
Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametracker.com/player/MOVE%20JUST/91.224.117.27:27160/
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?:TAK
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklam TAK

Edytowane przez p47Killer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickнαρρу
Imię: Dominik
Wiek: 18
Doświadczenie: Duże
Znajomość AMX [0/10]: 7
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Tak
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Różnie to bywa, ale godzinkę dziennie na pewno.
Dlaczego Ty?: Tak jak wspomniałem w poprzednim podaniu, chciałbym ulepszyć rozgrywkę sobie a przede wszystkim innym graczom. 
Kontakt: Forum, Steam: h e p i ~ ON
Link do GT z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/%D0%BD%CE%B1%CF%81%CF%81%D1%83/91.224.117.27:27160/
STEAM IDSTEAM_0:1:12858112
Akceptujesz regulamin serwera?: Tak
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

Tak, regularnie pod koniec miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MOVE JUST

Imię:Michał

Wiek:16

Doświadczenie:

Znajomość AMX [0/10]:5 ale sie doucze :)

Czy byłeś / byłaś już adminem?:NIE

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:każdego dnia po kilka godzin

Dlaczego Ty?:znaja mnie na serwerze i chyba nie powiedza o mnie złego słowa ;)  rownierz dlatego bo odznaczam się wysoka kultura osobista nie wyzywam graczy.zawsze prujuję rozwiązac spory.mam dużo chęci szanuje innych.Lubie grac w cs 1.6 mam nadzieje ze mimo to ze nie zakupiłem cs przez steam moja propozycja zostanie rozpatrzona pomyślnie.i dostane szanse.

Kontakt:781065111

Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametracker.com/player/MOVE%20JUST/91.224.117.27:27160/

STEAM ID:

Akceptujesz regulamin serwera?:TAK

Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklam TAK

 powiedz jak mam udowodnic ze mam 16 lat a mam 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: MOVE JUST
Imię:Michał
Wiek:16
Doświadczenie:
Znajomość AMX [0/10]:5 ale sie doucze  :)
Czy byłeś / byłaś już adminem?:NIE
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:każdego dnia po kilka godzin
Dlaczego Ty?:znaja mnie na serwerze i chyba nie powiedza o mnie złego słowa ;)  rownierz dlatego bo odznaczam się wysoka kultura osobista nie wyzywam graczy.zawsze prujuję rozwiązac spory.mam dużo chęci szanuje innych.Lubie grac w cs 1.6 mam nadzieje ze mimo to ze nie zakupiłem cs przez steam moja propozycja zostanie rozpatrzona pomyślnie.i dostane szanse.odrazu mowie mam 16 lat jak nie wiezycie to powiedzcie jak mam to udowodnic.
Kontakt:781065111
Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametrack...4.117.27:27160/
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?:TAK
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklam TAK

tak regularnie pod koniec miesiaca.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Troolu

Imię:Hubert

Wiek: 16 w styczniu :D

Doświadczenie: 2 lata

Znajomość AMX [o/10]:  [2/10] Lecz uczę się poradnikami i ćwiczę ostro

Czy byłeś / byłaś już adminem?: NIE

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dość dużo nawet do 4 godzin dziennie :D

Dlaczego Ty?: Nie byłem nigdy adminem  chcę zobaczyć jak to jest, myślę tez ze również dlatego że mam zaufanie u większości graczy GOMOD #3

Kontakt: Mogę podać Fb na priv :D

Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.27:27160/

Steam ID:

Akceptujesz regulamin serwera?: TAK

Oświadczam że Będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamy Przykro Mi ale Nie

Edytowane przez Troolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nick:ReW0!?
Imię:Arkadziusz
Wiek:16
Doświadczenie:8-9 Wiosenek :D
Znajomość AMX [0/10]:7/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?:Oczywiście.
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2/3H Dziennie :*  Lub więcej w Weekend...
Dlaczego Ty?:Jestem bardzo przyjaznym i chumorystycznym graczem, bardzo mnie lubią na serwerze  :*.Gdyż są admini to w godzinach nocnych a ja bym mógł być w godzinach popołudniowych, lub wcześniej
Kontakt:54093534
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametrack...4.117.27:27160/
STEAM ID:
Akceptujesz regulamin serwera?:oczywiście
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

Edytowane przez ReW0?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nick: Fer 
Imię: Jakub
Wiek: 16l
Doświadczenie: miałem wiele razy admina + ubteam ;)
Znajomość AMX [0/10]: 5
Czy byłeś / byłaś już adminem?: Takk
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3h
Dlaczego Ty?: Ponieważ lubię,gdy jest ład i porządek na serwerze.Nie znoszę haxów,piszczałek przez mikro i raszerów. Będąc adminem postaram się aby wszystko grało jeszcze lepiej ;]]
Kontakt: każdy ma :P
Link do GT z przegranymi godzinami:  http://www.gametracker.com/player/slmx/91.224.117.27:27160/    || http://www.gametracker.com/player/Fer/91.224.117.27:27160/
STEAM ID: steamcommunity.com/id/slom3k/
Akceptujesz regulamin serwera?: pewnie 
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. ## przywilej ubt

Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: [p47]Killer
Imię: Damian
Wiek: 18 
Staż na serwerze: Dużo ludzi mnie zna z tego serwa miałem admina kilka razy ale niestety miałem przerwe ponieważ znalazłem pracę 
Doświadczenie: Jako Admin bardzo duże 
Znajomość AMX [0/10]: 8.5/10
Czy byłeś / byłaś już adminem?: tak 
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3 godz dziennie  
Dlaczego Ty?:  Byłem tu Adminem chciałbym powrócić na to stanowisko niestety nie było mnie przez 1 mieś ale myślę ze to szybko odrobię jeśli dacie mi szansę .  
Kontakt: steam [p47]Killer [Csowicze.pl] 
STEAM ID: STEAM_0:1:58823188
Akceptujesz regulamin serwera?: Oczywiście 
Oświadczam że będę płacił składki Admina które lecą prosto na reklamę oraz opłaty. 

Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.27:27160/

Edytowane przez p47Killer
759_zzz.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie