Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycje na jb :)


v_1

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa propozycji (plugin, mapa itd) :Różne 
 

Opis propozycji : Witam , mam pare propozycji mianowicie pierwsza z nich bedzie : Mylenie w regulaminie , kazdy sie do tego przypieprza i wywoluje to nie potrzebny spam itp. Teoretycznie jailbreak bez mylenia , traci swoja jakosc bo nie mozna mowic polowy polecen , ktore normalnie powinny byc i urozmaicac gre. Nie wiem , aby nie mylic to chyba bym uzywal tylko ostatniej reakcji :D.

Kolejna propozycja : mowienie zerio , uwazam ze to kolejna rzecz do ktorej gracze sie tylko przyczepiaja i jest ona w regulaminie zbedna. Mowienie z-e-r-io jest dobre bo brzmi rowniez jak z-e-r-o , a nawet lepsze bo mowienie zerio wydluzsza czas do tego. Wiec bezsens wedlug mnie. 
 

Uzasadnienie przydatności Wyzej
  

Link do pluginu   Brak

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to jest dobry pomysł.. Denerwuje mnie to, że nie mogę mylić ;/

 

Inni gracze są nauczeni mylenia i popełniają błędy.. Lepiej jakby można było mylić ;p

 

 

 

A jeśli chodzi o (zerio) to kiedyś też tak mówiłem, ale wydało mi się to słabe w brzmieniu.. Więc niech lepiej zostanie ten zakaz.

 

 

 

 

Każdy ma swoje zdanie, pisze to co myśle ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za tymi propozycjami, ponieważ wiele osób myli i przy odliczaniu mówi Z.E.R.I.O. Przez to robi się nie potrzebny zamęt. Niby administracja daje bany, ale to nic nie da jeżeli ban się skończy i gracze będą dalej to robić.

 

                                POZDRAWIAM! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mylenie od wielu lat jest nieodłączną częścią serwera jailbreaka, gdzie więźniowe mogą się się nabierać na takie triczki, a w następnej rundzie będą czujni, więc jak najbardziej na plus :D

 

Z-e-r-o daje możliwość dołączenia ociągającemu się, ale wykonującemu polecenia, więc również nie widzę potrzeby karania "zerio".

"Nie będę wędrować na klęczkach przez świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z myleniem będzie ciekawiej , tak jak mówi v_1. i nikt nie będzie się kłócił czy jest to myleniem czy nie jest .A co do zerio to mi nie przeszkadza ani nie jest konieczne

Edytowane przez Bps

4yDH1B.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mylenia bie uwazacie, ze gdy nie mozna mylic to ct zabija mniej wiezniow przez co duza czesc wiezniow jest brana na mape ? A gdyby nie bylo mylenia to w wiekszosci zakonczylo by sie to w celi.

Co do zerio jest to irytujace jak ktos tak mowi, bo takiej liczby nie ma.

To tak jakby mowic ostatnia reakcj-i-a albo totalny bezruc-i-h ...

 

 

Mylenie jest dla ludzi z mala kreatywnoscia, ktorzy kilkoma poleceniami chca pozbyc sie wiekszosci wiezniow tuz po otwarciu cel ..

No bo po co Wam odwolac zakaz mylenia ? By killac wiezniow a nie o to chodzi na JB .. Gra ma byc przyjemna a nie opartana na samych zasadzkach i zakazach ze strony CT.

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Wlasnie dzieki temu ze sie nie myli gracze moze beda chcieli chetniej tu zostac a nie na serwie co ktos powie zaloz czapke afro czapka kubelek do odwolania kto ma czapke ginie. CT ma byc kreatywne a nie zabijac i fragowac. Smutne to jest za tylko paru CT bierze wieksza osob na mape bo reszta sie boi jak by nie wiem czego bylo. I tylko reakcje w celi i czekanie 5minut po zabojstwie na nastepna runde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ktos tak mowi, bo takiej liczby nie ma.

To tak jakby mowic ostatnia reakcj-i-a albo totalny bezruc-i-h ...

 

 

Twoje porównanie jest kompletnie nietrafne. "zero" dotyczy wykonania rozkazu, który nie ma na celu wyeliminowanie więźnia, gdy strażnik widzi iż więzień wykonuje polecenia.

"Nie będę wędrować na klęczkach przez świat"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Wlasnie dzieki temu ze sie nie myli gracze moze beda chcieli chetniej tu zostac a nie na serwie co ktos powie zaloz czapke afro czapka kubelek do odwolania kto ma czapke ginie. CT ma byc kreatywne a nie zabijac i fragowac. Smutne to jest za tylko paru CT bierze wieksza osob na mape bo reszta sie boi jak by nie wiem czego bylo. I tylko reakcje w celi i czekanie 5minut po zabojstwie na nastepna runde.

Nie do konca dobrze mnie zrozumiales. Myleniem mialem na mysli , ze na poczatku rundy powiem np. zakaz skakania do odwolania i potem idziemy gdzies na wieze i skaczemy i zabijam i potem mowia mylenie. Z tymi czapkami to bym zostawil bo faktycznie przez to by sporo wiezniow ginelo. Co do wypowiedzi Cropka , no wlasnie nie widac tego. To wszystko zalezy od straznikow i tego jak umia strzelac i na ile sie czuja pewni. Ja nie raz pokazalem , ze samemu da sie ogarnac 20+ osob  ,  ale czasami sie nie da nawet 10 :) To zalezy od wielu czynnikow. Mysle , ze mylenie typu : tjw. , czyli z czapkami to bym zakazal , ale nie zakazywac tego co wyzej napisalem i potem mowic , ze mylenie. Mylenie to podstawa jailbreaka , bez niego by nie bylo tak trudno. Oczywiscie jesli chcesz , aby wiezniowie trudniej gineli to zrob w regulaminie , ze 1 polecenie musi byc np. Bezruch patrzac sie maksymalnie w dol. Takie polecenie jest latwe i malo osob sie na nim buntuje , bo w koncu boja sie popatrzec ;)

 

 

(ortografia itp. slaby poziom ale to tylko forum , nie chce mi sie pisac xd)

๑۩۞ ๑۩۞๑۩۞Pozdrawiam๑۩۞๑۩۞๑۩۞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zgodzę się z autorem tego tematu.

 

Zauważ, że dokładnie hmm ok. 50 bądź nawet 65% prowadzących w CT zapominają jakie polecenia wydali i to dotyczy również odnośnie poleceń mylących, wiadome co następnie się stanie czyli mam na myśl FK jest wiele argumentów dlaczego mamy ten zakaz (:

Jestem obecnie na telefonie a bardzo chciałem się wypowiedzieć także moje określenie jest wciąż takie same.

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na CSowicze.pl swoich znajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie