Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skurvvoll pozdrawia.


`Skurvvoll.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na Serwerze: Skurvvoll.
Wiek: 20.
Dlaczego właśnie Ty: Byłem adminem dawno na kilku serverach, m. in. getskill (innych nie pamiętam). Grałem na wielu serwerach, na wielu byłem adminem, zazwyczaj szło to w parze z ogromnym uczestnictwem na forum (czasem moderator), ale z braku czasu i pewnych przeciwności losu (tych życiowych, w styczniu np. miałem pożar, w którym spalił mi się dom, stąd też dalej przy składce będzie 'nie', bo mam mnóstwo innych wydatków) odstawiłem gry dla ważniejszych spraw w życiu realnym. Na serwerze jest wielu graczy, którzy nie przestrzegają zasad gry typu mikrofon przed mutacją, niedozwolone pomoce (wiemy o co chodzi) itp. Dodatkowo ktoś jakiś czas temu odezwał się do mnie, żebym złożył podanie - ile można patrzeć na samowolkę? :) Myślę, że już trochę mnie na tym serwerze znają i .. i niech opinie decydują.
Doświadczenie:Znajomość AMXX [1-10]: Ojoj, jakieś 6. Długo nie miałem z tym kontaktu, ale nadrobię.
TeamSpeak 3: Jest.
Sprawny Mikrofon : Jest.
Mutacja: ... jest.
Ile czasu spędzasz na serwerze: Nie wiem, ale w wytycznych się mieszczę. Staram się trochę posiedzieć każdego dnia, będąc adminem pozaglądam częściej.
Jak długo jesteś z nami: Na forum założyłem konto 27czerwca, czasem poprzeglądałem. (w grze 7 marca).
Link Do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/%60Skurvvoll./91.224.117.27:27160/
Dofinansowanie serwera 7,38zł [tak/nie]: Nie. Wyżej wyjaśnienie, kto nie zrozumie to dla mnie jest ... (uzupełnij sam. :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZOMBIE + EXP - 91.224.117.27:27160ZM+EXP Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie