Skocz do zawartości

Zablokowane Problem z Mlodsza


Cysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tu stanę w Jej obronie bo z większością sobie żartuje a potem wchodzi jeden z drugim i prowokują Ją a potem wyzywają od szmat kurw i nakazuja (zamknij ryj itd)Jej coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem przyjemność nie raz grać z nią, i słyszałem że to ona jest prowokowana właśnie takimi wyzwiskami, aczkolwiek ma również cięty język i nie da się obrażać. Po prostu trzeba banować tych którzy w taki sposób obrażają  i nie będzie problemu.

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako właściciel serwera na którym ona gra nie wypowiem się źle na jej temat bo gdy jestem ja to ona jest tak spokojna że nawet czasami nie spostrzegam tego że ona na serwerze jest.

 

Zgadza się, popada w kłótnie ale jak widziałem to są to kłótnie typu:

 

Młodsza: Ty kupo ssij mi jaja

Jej kolega: ok ok a masz włosy tu i tam?

Osoba trzecia: młodsza zamnij pizde bo juz Ciebie sie sluchac nie chce

 

i tak rodzi się kłótnia pomiędzy osoba trzecią a młodszą.

Może to tylko ja tak widzę bo do mnie jakiś respekt ona czuje no ale każdy może się tu wypowiedzieć :P

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj tak jest, że znajdą się osoby na serwerze które prowokuję kobietę jako pierwszą głupimi docinkami i komentarzami, a że dama nie da sobie w kaszę dmuchać co wcale się nie dziwię, odpowiada im tym samym, a jeżeli to nie skutkuje zawsze może wlepić bana na jakiś okres czasowy, może wtedy takowy delikwent nauczy się kultury do kobiet jak i szacunku.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj świadkiem, gdy weszłam ja i Terrorystka na dd2. Grał tam p3shu więc Andzia się przywitała. P3shu i Młodsza chyba za sobą nie przepadają, więc gdy Andzia się z nim przywitała to usłyszała jakieś chore docinki ze strony Młodszej. Uważam, że każda kobieta powinna się bronić, lecz twierdzę też, że ona nie ma po kolei w głowie.

Aaa.. i broniąc jej za każdym razem tyłka nawet wtedy, gdy ona kogoś zbeształa, to wystarczył raz bym nie zareagowała na jej "zawołanie", gdy inni skarżyli się akurat na nią to usunęła mnie ze znajomych i gdy wchodzę pilnować serwera to oczywiście "hahaha" gdy kogoś zbanuję. Niby taka dorosła a zero powagi z jej strony.

 

 

Tyle ode mnie.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że od tamtego czasu  z akcji mojej i jej się uspokoiła  

nie do końca  jest prawdą  hmmm  oczywiście  jak są admini na serwerze to ona nie piśnie  ani słowa  bo wie że bana może dostać norma ale gdy tylko   jest okazja  jak nie ma admina to innych prowokuje  na innych  , był taki czas że cały dzień siedziałem na serwerze jak zaczęła splamić o Wszystkich o złe zachowanie   to koszmary miałem w nocy 
ja znią rozmawiałem    i jest taka sytuacja że ona na wszystkich coś ma   bo ona  cały czas kogoś nagrywa  a jak ktoś napiszę na nią skarge czy zwróci jej uwage  to wtedy 
wszystkie  dowody wszystkie sytułacje  z miesiąca wrzuci na forum  tak jak mówię i wiem i nie tylko ja tu wiem  że ona  nagrywa  byle co nawet jak ktoś powie   "kurwa" zabili mnie   , i jak ona gra to wtedy mówi że ją ktoś wyzywał  od kurw o zaczyna  się konwersacja 
w kółko zamieszanie ja wracam do swoich obowiązków   

póżniej będzie tak że  ją ludzie będe nagrywać jak klnie czy  coś  zaczyna Młodsza i ją będą wrzucać na forum to wtedy bajzer się zrobi :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też dołożę swoje 3 grosze. Raz na ts siedziała na swoim kanale,który nie miał zaktualizowanej daty. Wszedłem,kulturalnie mówię że albo zaktualizuje,albo będę zmuszony usunąć kanał. Ona do mnie "To se usuwaj frajerze" i wyszła z ts... Dałem jej bana. (UB by Rumcajs)

d7f0ee06ceb0f02da6dd82c760e9606a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze raz wtrącę. Tak Kaukaz bo z nią jest bez przerwy problem. Zapytaj Comrade, Karlito, Domana - oni Ci powiedzą jak jest. Mnie też nie nie raz do szału doprowadza. I gdy ktoś ją zaczyna wyzywać to ja akurat reaguje. Często natomiast jest tak że to ona prowokuje. A jak ktoś jej coś powie to zaraz leci z płaczem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Młodsza dostała perma na serwerze na własne życzenie, także zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Kategoria administracyjnaArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie