Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Nie wiem sam jak to nazwać?


Kaukaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądałem podania aktualnych adminów głownie GT i śmiać się mi się chce jak widzę że oni nadal mają admina.

Przyznam odrazu administracja nie ogarnia.

 

Proszę o to nasi "aktywni Admini"

 

Może te wykresy są trudne do odczytania przez administracje ile min poświęca admin na serwerze czasu w ciągu np. tygodnia

 

Nick: Cysiu

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...72.33.61:27175/

 

Nick: IKarlito

Link do GameTracker'a:http://www.gametrack...72.33.61:27175/ (no ok coś  tam grał)

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...72.33.61:27175/ (wiem, mam mało godzin ale od robie)

Ten gościu nawet zrobił was w melony.

 

Nick: dkS
Wiek: 21

Link do GameTracker'a:http://www.gametrack...72.33.61:27175/( wiem troszke brakuje ale nadrobie zaległości, widać ze jestem dość często aktywny na serwerze) 

 

Najbardziej mnie śmieszy że nadal mają admina to jakiś sklep jest że kupuje na miesiąc czy inny okres? Ja bym co tydzień sprawziłaktywność i jesli nie spełnia minimum przegranych minut to ostrzeżenie jedno leci. Na co data do którego ma admina? składki może  placić co miesiąc bez utraty admina. Admin powinien być do czasu orzymania 3 ostrzeżeń. proszę o wypowiedz Administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jednego po co admin ma date końca. To jego sprawowanie powinno być oceniane a nie co chwilę podania. To tak jagbym był np Junior adminem i pełnił funkcję tylko do 04.08

 

Szkoda że administracja jest tak bardziej rozmowna jak kasę chce ktoś dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlodsza mowilem Ci 20 razy jezeli Ci to przeszkadza to sama zloz podanie ;-) . Nie wiem na skladke Cie nie stac czy o co chodzi?

 

Za ten tekst o składce , że mnie nie stać właśnie pokazujesz niedzielny adminie jak powinien się niedzielny admin zachowywać. Tragedia. 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to jest z Toba kobieto.

Po 1 ja nie stwierdzilem ze Cie nie stac tylko zapytalem.

Po 2 Czy Ty jakies swoje kompleksy zyciowe wyladowujesz na tym forum i poprzez ta gre? Masz problem do wszystkich i o wszystko.

Po 3 Z tego co mi wiadomo to z Toba jest duzy problem bo co chwile mi sie na Ciebie gracze skarza. Jezeli naprawde nie chcesz grac na tym serwerze to nikt Cie do tego nie zmusza. A to ze jeszcze nie wylapalas ode mnie bana to tylko dlatego ze jestem pozytywnie nastawiony do swiata. Ale w koncu i moja cierpliwosc sie skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest śmiech na sali, dzisiaj był nawet ze m,na przypadek że wbił administrator forum wow który nie ogarnia adminowania ale jednak to robił. Ostatnimi czasy grałem dosyć często na serwie i łącznie tyle co ja widziałem admina to chyba mój bratanek 8 letni więcej w cs'a gra niż oni wszyscy czyli admini na serwie. Serwer całymi dniami stoi pusty od adminów a jak wejdą pograja troszkie pobanują i wychodzą hmm... przejrzyjcie HLTV wiem dużo tego ale z ostatnich kilku dni choćby zobaczycie jak fajnie admini działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze po raz kolejny. Rekrutacja jest otwarta. Nikt wam nie broni zlozyc podania naprawde. Mnie nie bylo teraz 4 dni bo bylem wyjechany. Ale dzis juz np bylem jutro tez bede. Wujek Cysiu niestety nie ma wakacji tak jak wiekszosc z Was dzieciaczki. Wujek Cysiu ma obowiazki i gra w momencie gdy ma na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Osoby bez aktywności będą degradowane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie