Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga popek


Slom3K

Rekomendowane odpowiedzi

 
Twój nick: slom3k ~.^
Nick oskarżonego: popekmonsterR ''admin''
IP/SID oskarżonego: to admin
Godzina i data zdarzenia: 12;00
Mapa: dd2/cache
Screeny/demo:  nizej
Opis sytuacji: Admin kompletnie nie zwraca uwagi na u@. Gracz o nicku ''Cwaniak :3'' odpalony  w obecności owego admina, a on 0 reakcji, na ch*j taki admin..Napisalem nawet z nerwów bez cenzury i nawet to nie pomogło, wnoszę o wyciągnięcie surowych konsekwencji.
 
 
 
@ref.
Edytowane przez Slom3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o to bylem bardzo krotko na serwerze bo szykowalem sie na wesele i moglem nie zwrocic uwagi. Poza tym tego gracza nie tylko ja sprawdzalem.
Jak bede na pc z checia przejrze demka.

Przejrzałem demko i mi wystarczy, a u@ moglem nie zauwazyc nie tylko to jest na zielono + bylem tez czym innym zajety.

Tyle w mojej wypowiedzi. Nastepnym razem spotkam go na serwerze i przyjrze sie dokladniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie nie bronisz.. Nie wnoszę o zabranie admina, tylko upomnienie, czaisz różnicę. Chcesz aby ci zabrano admina, to po co było podanie ~,~ Ty jesteś od czegoś w końcu na tym serwerze, a nie siedzenia i opierdalania na spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, pół serwera potwierdzi, że nabijasz gt na spec, nie moja wina, że tak źle znosisz prawdę, błędem było przyjmować Ciebie na tą posade. Ps. Gnojem to jesteś Ty, gdyż mi nadano imię, poza tym nie znasz mnie i nie oceniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadano ci imie? Dobre???? prawde????? nie gram na tym serwie juz a na spec przebywalem jak mi dupe truliscie miedzy innymi tacy debile jak ty????nie znam i nie musze a oceniac moge kazdego :) moze jestem mlodszy od ciebie ale jadlbys mi z reki i zatanczylbys jakbym ci zagral i to jest pewne???? czego pieniadze nie moga???? dobra juz sie nie wypowiadam dzieki za poprawe humoru panie slomek ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin zostaje zdegradowany, nie potrzebujemy osoby która wyraża się w ten sposób i reprezentuje takie zachowanie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie