Skocz do zawartości

Zablokowane Próba Krews11


Trollek11

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krews11

Wiek: 16 lat

Twoje doświadczenie jako Admin: miałem kilkanaście razy admina. Posiadałem swój serwer ale upadł z powodu braku reklamy,

Jak aktywny jesteś na serwerze: Gram codziennie od resetu. Jestem top1 w lvl oraz rank czyli sporo gram.

Płacisz składkę 11.07 zł SMS/5 zł przelewem (na miesiąc) [Tak/Nie]: Nie mam kasy.

Coś o sobie: Bartek, pochodzę z podkarpacia, interesuje się sportem, lubię grać w gry strategiczne.

Ps:

Za pewne podanie zostanie odrzucone przez składkę ale można spróbować. Pewnie wiele osób wypowie się i powie że na lvl stać cię było a tak bo lvl wygrałem w zakładzie. Ale mozna spróbować bo po zwolnieniu pikachu (choć teraz mało już siedzi) gracze odpalą się i serwer możę upaść a szkoda stracić darmowe premium.

Pozdrawiam Krews11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż na twoim miejscu bym się topką nie popisywał bo kupowałeś lvl i dlatego mam o tobie niskie mniemanie, ale to nie miejsce na stronnictwo:

Jestem na niewielkie tak:

 

+Jesteś naprawdę często na serwie

 

+Zachowujesz się tak jak należy

 

+Brakuje adminów (pikachu nie wchodzi, Nieustraszony jest zawsze zajęty)

 

+Wiek (ostatnio nawet odezwałeś się przez mikro więc nie mam wątpliwości)

 

-Grasz stosunkowo niedługo

 

-Raczej średnio pomocny z ciebie gość :P

 

-Składeczka, u mnie też bida a staram się zapłacić :P

 

-Nie zapomniałem jeszcze o tym działku na respie ;) eh... tyle fragów wtedy na tym straciłem :P http://www103.zippyshare.com/v/rqqxoCkd/file.html
 

 

@IzCoN.

Jestem całkowicie przeciwny nabijaniu postów przez wypowiadanie się pod podaniem na serwer na którym się nawet nie gra. Dlaczego to w ogóle jest dozwolone?

Edytowane przez Akinari
Sygna%2Bv2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, niby jesteś aktywny... ale ta składka, byłbym nie fair w stosunku do tych którzy płacą... A poza tym ja to traktuję w ten sposób, że jeśli ktoś płaci oznacza to że zależy na serwerze i stara się jak może (a są osoby, które piszać do mnie nie dały rady płacić, a 2 dni później się ponownie wraz ze skłądką zgłaszały)

 

Tak więc niestety podanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie