Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na gracza BorekShark


Aro2166

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić Skargę na gracza BorekShark dziś o godzinie 17.50 używał on aima oraz wh a do tego puszczał przez wszystkie rundy jakieś durne piosenki i poniżał innych graczy proszę o ban permamętny dla tego gracza bo na serwerze nie da się spokojnie grac a sam gracz hackuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ty chyba śmieszny jesteś nie umiesz grać to odrazu skarge piszesz? dawaj chcociasz demko rozpatróją czy jest czyste dawaj. :)

I ja tylko sie darłem ponieważ cały czas wy podpowiadaliście gdzie ja jestem żeby byście nie  podpowaidali to bym sie nie darł więc  to wasza wina :)

Edytowane przez BorekShark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek ja z tobą nie dyskutuje inni gracze potwierdzą co robiłeś mnie to nie interesuje przez ciebie mniej osób jest na serwerze a ty non stop tam siedzisz i wszystkich odstraszasz

puszczanie durnych piosenek i utrudnianie gry choć  byłeś na spekcie to nie zabijanie chłopcze :) po za tym jak juz powiedziałem aim i trzęsienie się celownika to nie skil tym bardziej ze zabiłeś 2 na raz :) a ekran ci skakał :) a no i bym zapomniał celowanie przez sciane w głowę hmm no to już jest cos :) pozostawiam to administracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze miałem UAV po drugie trzęsienie celownikiem to robie jak mi sie nudzi i dla jaj  co to da że trzęse celownikiem jak nie wale bań po trzecie widzialem gościa który zabił 5 naraz na tym serwerze więc nic nowego po czwarte mieżyłem przez ściane bo słyszałem jak gościu biegał żeby go łatwo zabić   :)

Edytowane przez BorekShark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie mogę odtworzyć dema, więc powiem tylko co ja pamiętam: borek faktycznie puszczał co chwilę piosenki z jakiejś zabawki dla małych dzieci czy bóg jeden wie czego. Przez moment również widziałem jak trzęsł celownikiem jak na aimie, przy czym twierdził że robi to celowo. Więcej grzechów nie pamiętam :P

Sygna%2Bv2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Borkowi czasem z tą muzyczką odbija, ale żeby z aimem latał wczoraj tego nie potwierdzę, a to, że mu celownik trzęsie to nie jest dowód bo czasem jak mi się nudzi też tak robię. Jeśli mogę się wyrazić Borek jest niesłusznie oskarżony ;) 

Edytowane przez SP3D!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie