Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na 4FUNa


GonzoAWP

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadłem tego gracza pin i wzialem sobie jego skiny po czym pozniej dostalem bana a ten gracz zabral moje skiny na ktore wydalem duzo pieniedzy jego skiny to ak fire serpent aquamaryne painted awp worm god cyrex m4 howl icarus atomic alloy a gdy zobaczylem u kolegi gracz mial moje skiny all 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To więc tak. Byłeś wczoraj u mnie nw po co i zobaczyłeś mój pin frajerze, później ja poszedłem na dwór i ty do mnie przyszłeś i powiedziałeś mi, że był reset skinów i poszłeś. Ja więc sb wbijam wieczorkiem na cs`a i patrze i nie ma tu skinów piszę do problema i on mi pomógł troszkę. Ale i tak skiny zniknęły i nie wiem co teraz mam robić. A ty już nie kłam, że zgadłeś mój pin bo jak cię gdzieś zobaczę to co tak obije tą mordę ze kurwa nie wstaniesz. I nie zabrałem twoich skinów tylko one gdzieś zginęły . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) 

raz, mógłbyś pisać nawet nie poprawną ale jakąkolwiek polszczyzną ? kaleczysz ten język strasznie. 
do rzeczy: 

Złodzieje na sieci Csowicze nie są akceptowani, nie masz najmniejszej szansy na ub, tym samym na odzyskanie skinów.
 

Czyn - okradłeś kolegę! (frajerstwo straszne) 
Skutek- Ban

Prościej się tego nie da napisać, myślę że z twoim poziomem intelektualnym zrozumienie tak bardzo prostego przekazu wystarczy, mam przynajmniej taką nadzieję.

Dalej: 

Wiesz w ogóle jak bardzo frajerskie to było? okradłeś kolegę, nie wiem kto Cię akceptuje w społeczeństwie, ale krzyż na drogę.

Tyle z mojej strony, Admin banujący # Pro8l3m - pozdrawiam :) właściwie to nie ale co tam :)

ps. myślę że do zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie