Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Wyimaginowany (Kłamstwo co do wieku)


Syndykat

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Syndykat

Nick osoby na którą składasz skargę:Wyimaginowany

Powód skargi:Kłamstwo co do wieku.

Dowody:

https://csowicze.pl/topic/38106-admins-ja/ - W podaniu o admina napisał: "Wiek: 15 w lipcu bedzie."

https://csowicze.pl/topic/36719-trzeba-spróbować/- Podana data 22.07.1999 

Świadkowie:-

qWMEwZe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem od tego żeby Cie oceniać, wiadomo że kłamstwa się nie pochwala ale obstawiam, że większość z nas tutaj czasem "przyczarowała" z wiekiem. Jak sobie przypomnie, to często byłem krzywdzony przez wiek na forach tego typu a wiedzialem, że stać mnie na więcej niż kogoś kto zajmuje pozycje o która sie walczy, często gęsto właśnie dlatego ze spełnił kryteria wiekowe. Jeśli ktoś ma mniej lat, a zachowuje się dojrzale a przede wszystkim potrafi robić to co ma robić nie widze przeszkód by mógł to robić.

PS. @Syndykat co Ci się taki Sherlock włączył? xD

qMVFJzh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem od tego żeby Cie oceniać, wiadomo że kłamstwa się nie pochwala ale obstawiam, że większość z nas tutaj czasem "przyczarowała" z wiekiem. Jak sobie przypomnie, to często byłem krzywdzony przez wiek na forach tego typu a wiedzialem, że stać mnie na więcej niż kogoś kto zajmuje pozycje o która sie walczy, często gęsto właśnie dlatego ze spełnił kryteria wiekowe. Jeśli ktoś ma mniej lat, a zachowuje się dojrzale a przede wszystkim potrafi robić to co ma robić nie widze przeszkód by mógł to robić.

 

PS. @Syndykat co Ci się taki Sherlock włączył? xD

 

Nie włączył mi się Sherlock, tylko patrzyłem na jego podanie o admina, patrzę 14 czy te 15 lat. Na stanowisko UBT potrzebne jest ukończone 17. Do tego nie pochwalam kłamstwa.

 

A racja racja, okłamałem bo bałem się tego ze bedziecie mnie inaczej odbierać. Jak byś czytał wywiad uważnie to już dawno byś wiedział że mam 15lat :), lecz chyba raczej liczą się umiejętności niż wiek :)

 

Lepsza jest najgorsza prawda, jak cudowne kłamstwo. Powinieneś przemyśleć, to co zrobiłeś. Rozumiem, że starasz się na posadzie, lecz kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw. Wiele osób nie dostało się ze względu być może na wiek. Więc czemu ty powinieneś zostać? Decyzję zostawiam wyższym. 

qWMEwZe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga słuszna, a oskarżony zdegradowany z rangi UBT.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie