Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga na pikatchu


SP3D!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SP3D!
Nick oskarżonego: Pikachu.
Data i godzina zdarzenia: 12 lipiec 2016, ok godziny 13.
Opis sytuacji: Grając dziś o 9 kupilem sb lvl wezedl borekshark i zaczol wyzywac od ciot weszedl pikatchu nazwal mnie tak jak borek ze kupilem se lvl  potem co zabilem borka ciogle bylo ty Cioto ! wiec o 13 graly chyba 4 os borek pikatchu ja i ktos jeszcze oczywiscie pikatchu slyszal jak mnie borek przezywa wiec ja obrazilem bprka ze jest nobem z rakietkami i dostalem bana za obrazenie {15 MIN}

Nwm jakie Oni maja uklady ale dzis mnie Wku***li

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikachu ja tez tego nie rozumiem znam cie i myslalem ze jestes sprawiedliwy ale SP3D co tu napisal to jednak sie myliłem szkoda ze mnie nie bylo tam ale SP3D jesli to prawda to byl ban niesłuszny jak ktos go cały czas wyzywał a mu nie dalełes tego bana wiec sie zdenerwowal i cos mu powiedział a ty zaraz mu dales bana 

 

 

 

Pozdrawiam 100PER

Edytowane przez 100PER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikachu ja tez tego nie rozumiem znam cie i myslalem ze jestes sprawiedliwy ale SP3D co tu napisal to jednak sie myliłem szkoda ze mnie nie bylo tam ale SP3D jesli to prawda to byl ban niesłuszny jak ktos go cały czas wyzywał a mu nie dalełes tego bana wiec sie zdenerwowal i cos mu powiedział a ty zaraz mu dales bana 

 

 

 

Pozdrawiam 100PER

 

 

Tak ale stawial ze pikachu sie z tego wiwinie przedchwila weszlem na serwer i borek znowu mnie nazwal ciota tylko piorunami umie szczelac ale pika nic jak napisalem ze sarge zlozylem pikatchu zaczol sie wypierac ze nic nie slyszal a borek wyszedl XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sp3d! wydawałeś się osobą dostatecznie inteligentną aby przed napisaniem skargi załatwić jakieś dowody, albo chociaż linka do hltv dać. Nie ma dowodów - skarga odrzucona :/ Btw osobiście uważam że kupowanie lvla to głupota i robią tak ludzie którzy bez pay2win nie potrafią wejść do topki :P

 

PS: Polecam najpierw nauczyć się pisać poprawnie w języku polskim, a dopiero grać w CSa :P

Edytowane przez Akinari
Sygna%2Bv2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty przy tym byles ale znajac życie nic nie powiesz

to pewnie jego znajomy i teraz kozaczy :)

i on mysli ze dostanie admina 1 trzeba byc na forum a nie założył konto tylko na podanie :)

Edytowane przez 100PER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikachu jest dobrym adminem bo często siedzi i pilnuje serwera ale jego układy z Borkiem i Akinarim są trochę nie halo. Borek grał już kilka razy odpalony bo mu Pika pozwolił. Mnie też przezywaja ze szmata, ciota bo kupil lvl. Pikachu trzeba troche ogarnac i bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: faktycznie, kilkukrotnie powiedziałem o osobach które kupiły lvl że to "lamusy/cioty/raki", ale wyrażenie szmata mam zarezerwowane dla kilku konkretnych osób. W układy pikachu i borka nawet nie wnikam, borka po prostu lubię, a pikachu jest strasznie dziecinny, no ale admin :P Też nie raz piszę mu na u@ 10 minut że cheater a on go czasami nawet nie sprawdzi. Tu się pojawia jeden haczyk: DO-WO-DY, a konkretnie ich brak. Nie będę leciał ze skargą o byle co. Jak przegnie pałkę to na niego takie haki znajdę że najzwyczajniej stąd wyleci.

 

@100PER nigdy cię nie widziałem na serwerze (może nocki grasz), ale wiedz że konto założyłem dziś bo forum było przenoszone 2 razy wczoraj. Nie jestem zasranym nabijaczem i nie wrzucam postów w tematach pokroju liczymy do 1000, dlatego mam mało postów. Wszystkie propozycje składam albo Nieustraszonemu na pw, albo już były złożone na poprzednich forach toteż nie zakładam tematów. Nawet nie łaska było sprawdzić co i jak ze mną tylko od razu sugerować że konto pod podanie...

 

@SP3D! nawet gdybym cię tutaj poparł to G by to zmieniło, bo nie ma dowodów, a mój komp nie nagrywa demka bo to 17-letni składak i ma 256mb ramu... W każdym razie nagraj demko, daj link do HLTV, albo chociaż ssy zrób to pogadamy.

Sygna%2Bv2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może i brak dowodów, ale widać po wypowiedziach, że nie jest wzięta z du** za przeproszeniem więc ją rozstrzygnę bez dowodów!

2. Tak... Akinari ma mało postów ponieważ nie spamuje i wiele rzeczy podsyła mi na pw (mam np. cały czas paczkę modeli CS:GO, których nie mam na razie kiedy wrzucić na serwer, ale wkrótce je dodam).

 

Teraz ci do ciebie SP3D!

3. Jeśli ktos cię wyzywa, a Admin nie reaguję bądź naprawdę godnym uwagi człowiekiem i nie odpowiadaj, ignoruj tą osobę i napisz skargę od razu na tego gracza i Admina, a nie wyzywaj się z tym który ciebie wyzywa bo może się to właśnie tak skonczyć (mam nadzieję, ze zrozumiecie to bo nie wiem jak to inaczej krócej napisać :D)

 

A teraz Pikachu.

4.No więc tak... Podoba mi się to, że starasz się jak możesz i pilnujesz tak dużo porządku na serwerze.

5. Wyzywanie za to, że ktoś kupił jakąś usługę... A sam grasz premkami! To jest to samo co kupowanie lvli! przyznam się, że na poczatku mojej kariery w CS'a też nie lubiłem "kozaków z premkami", ale teraz wiem, że w cale gorsi od innych nie są, a kupując usługi naprawdę pomagają mi jako właścicielowi serwera w opłacaniu go bo właśnie od tego te usługi są (ja mogę usunąć usługi, ale czy ktoś dobrowolnie pofatyguje sie do mnie na pw i da na serwr 300zł miesięcznie jak nie więcej???). Zastanówcie się nad tym i nie chce słyszeć więcej o wyzywaniu innych bo kupili lvl, VIP'a, premkę i to dotyczy się wszystkich!

 

6. I teraz na końcu podumowanie tej skargi ... No więc Pikachu. to jest faworyzacja a coś takiego  jest niedopuszczalne. na serwerze wszyscy są równi, nawet Admin. Tak więc powinieneś dać najpierw bana Borkowi (i to długiego skoro tak strasznie wyzywał), a dopiero potem ewentualnie krótki ban z upomnieniem dla SP3D!

 

 

Skarga więc zostaję przyjęta! Pikachu. dostaję ostrzeżenie 1/3, przy 3 Admin traci swoje stanowisko, jednak za tydzień Adminowania bez większych skarg jedno ostrzeżenie wygasa (żeby nie było wątpliwości, że tego nikt nie wiedział), więc Pikachu. pilnuj serwera dalej tak jak to robiłeś, ale odpowiedzialnie.

Edytowane przez Nieustraszony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie