Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na admina Pikachu.


Know Ledge

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę wzoru więc sam napiszę.

Nick: Tai Lopez
Nick oskarżonego: Pikachu.

Data i godzina zdarzenia: 11 lipiec 2016, parenaście minut przed 16.
Opis sytuacji: A więc tak, jest mapa dust2002 i ja byłem w CT grając snajperem. Na początu strzelałem z respa i admin powiedział że można na respie kampić jedynie do 1:40. Posłuchałem tego ostrzeżenia i przestałem siedzieć dłużej na respie, parę minut później widziałem jak przeciwnicy będą wbiegać na BS'a to poszedłem na 2 bombside i tam czekałem aż wyjdą, 2 wyszło z mojego respa i ich zabiłem, m.in admina. Admin Pikachu. stwierdził że to też jest kampienie na respie a stałem pare metrów dalej. Kolejne minut potem co runde zabijałem tego gościa, stanąłem na długiej przy CT respie i zacząłem zabijać tych co biegli, admina z premką też. Najwidoczniej admina poniosło i sie wkurzył że nie mógł mnie zabić ;)
Dowody: http://557016.hltv3.pukawka.pl/hltv-1607111530-de_dust2002-1468243800-1468245000.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . Nie można kampić i spawn jest do 1:50 a ty siedzisz cały czas..

2. Dowody bez podstawne ja tylko mowiłem że nie wolno kampić a ty nie słuchałeś ..

3. Pozatym Przypominanie graczą regulaminu jest moim obowiązkiem..

4. I cały czas byłeś tam na Bs 'A' Kampiąc  Cytuje u@ "Pikachu daj bana temu Tai za kampienie.."

5. Więc chyba gracz nie może kłamać a pozatym sam to widziałem..

 

 

Administracja Cod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . Nie można kampić i spawn jest do 1:50 a ty siedzisz cały czas..

2. Dowody bez podstawne ja tylko mowiłem że nie wolno kampić a ty nie słuchałeś ..

3. Pozatym Przypominanie graczą regulaminu jest moim obowiązkiem..

4. I cały czas byłeś tam na Bs 'A' Kampiąc  Cytuje u@ "Pikachu daj bana temu Tai za kampienie.."

5. Więc chyba gracz nie może kłamać a pozatym sam to widziałem..

 

 

Administracja Cod

 

AD1.

Kampić nie wolno ponad 30 sekund od rozpoczęcia rundy czyli do 1:30 można max.

AD.2.

No z demka co widze to tak, było strzeżenia, a gracz niby chodził, ale cały czas od respa do BS'a... No jednak snajper to snajper (czy czym tam grałes know ledge) :D

AD3.

Nie jest to twój obowiązek, możesz banować od razu ("Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania") wiec przypomnienie regulaminu, ostrzeżenie to twoja dobroć w stosunku do danej osoby (jeśli to robisz jesteś dobrym Adminem)

AD4

Nie zbyt to rozumiem.

AD5.

Gracz może kłamać :D

 

 

Ostatecznie skargę odrzucam. Z resztą bez sensu ta skarga, za bana na 5 minut... Powinieneś nawet dziękować, ze tylko 5 minut, bo mógł dać na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | CodMod 201 lvl - 46.29.21.219:27035[COD 201] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie