Skocz do zawartości

Zablokowane COD 201, gdzie dla każdej klasy od danego lvl'a jest awans i lvl przenosi się na awans (podejście drugie :D)


Nieustraszony

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Mam na imię Grzegorz, w CSa gram od jakiś 5 lat z przerwami, tym serwerem zajmuje się już 1,5 miesiąca
Typ Serwera: CS 1.6, COD, 201 lvl, Awanse [do każdej klasy od 100 lvl (automatycznie przenosi lvl na awans oraz statystyki też], knife mod, misje, 2 perki (2 dla vip;a), sklep sms

(na chwilę obecną nie znalazłem podobnego COD'a gdzie dla każdej klasy od danego lvl'a jest awans i lvl przenosi się na awans co kiedyś było modne)
Ilość Slotów: 21, ale w każdej chwili mogę zwiększyć
Link GameTracker: http://www.gametrack...9.21.219:27035/
Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Szukam sieci rozkręconej na której sam będę mógł swój serwer rozwijać.
Rozkręcony [TAK/NIE]:W miarę, zazwyczaj ktos siedzi na serwerze, bywa nawet ponad 15 ludzi na serwerze.
Wiek właściciela serwera: 19
Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: TAK, nie ma problemu, ale wcześniej zawsze chciałbym info od organizatora, że jakiś konkurs jest i potrzebuje tych usług
Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak, ale oczywiście nie z pełnymi prawami, przynajmniej dopóki się jeszcze zbyt nie znamy.
Kontakt: [sTEAM: Nieustraszony], [GG: 59465896]

 

Serwer aktualnie jest przypisany do jedenej sieci ale nie widze tam przyszłości, H@ nie ma czasu, a ja chce rozwijać jak wyżej wspomniałem swój serwer. Wiem, że macie juz 2 COD'y, ale chciałem spróbowac, serwer będzie miał wykupiona reklamę gdy tylko dołączę do sieci, jesli odrzucicie podanie to trudno, niezależnie od decyzji dzięki za rozpatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek,

+Spoko Mod,

+/-Sloty (mogło by być kilka więcej),

+/-Rozkręcony (ktoś tam gra ale bez szału) :/

-Brak reklamy :/

-Udostępniasz albo nie, krótka piłka :)

 

Kupuj reklamę żeby załatwić więcej graczy, namyśl się co do tego udostępnienia i pisz podanie :)

Na obecną chwilę jestem na NIE, ale jeżeli będzie reklama i Udostępnisz to zmienię na Tak xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek

+Fajny mod

+/- rozkręcony w miarę, bo ktoś tam gra

-Nie udostępniasz

Największy minus również to brak reklam

 

Na dany moment jestem na Nie, przemyśl sytuację z udostępnieniem tutaj, bo to Cię z góry wyklucza. Powinieneś zaufać administracji, oprócz tego zakup porządną reklamę aby tych ludzi jednak przybywało i było.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie