Skocz do zawartości

Zablokowane [ Skarga ] Opiekun UBT


Wyimaginowany

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Wyimaginowany !!

Nick osoby na którą składasz skargę: Najarany

Powód skargi: Źle sprawdzone ss'y przez Opiekuna UBT....

Dowody: https://csowicze.pl/topic/37767-ssy-pomdorrro/

Świadkowie: Forum

Dodatkowe informacje : To tak, nie odbanowałem gracza o nicku POM!DORRRo gdyż miał 4 takie same ss'y a nasz opiekun UBT nie dość że ukrył to że ja go zbanowałem to jeszcze dał mu UB, szybko pozamykał nowe tematy tego gracza i odbanował go. Jeśli on ma być Opiekunem UBT to ja jestem bogiem...

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość esej

Fakt - Pan opiekun UKRYŁ post Wyimaginowanego i dał UB. W SSach było 4 razy takie same menu. Na co taki opiekun? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość esej

https://csowicze.pl/topic/11264-jak-poprawnie-sprawdzi%C4%87-ssy/

To jest pierwszy podpunkt.

Drugi podpunkt jak się otwiera menu powstaje lag.

Tyle mam do powiedzenia w temacie.

Tyś ten regulamin edytował tak że nawet przysłowiowa BAŚKA wie że wcale tak nie jest xD (ewentualnie 2 mogą być takie same ale to też w środku nigdy wszystkie bo nie tworzy się historyjka obrazkowa)

4. CRC32 - Możliwa jest dopuszczalność pojawienia się tych samych kodów.

tym zdaniem się pogrążyłeś i wnosze o zmiane opiekuna UBT bo ten nie wie co pisze.

 

1 SS = 1 CR - Nawet jak to max. 2 takie same i to też przy lagu bo musi się stworzyć historyjka obrazkowa.

O rozpisywaniu demek plusami i minusami nie wspomne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://csowicze.pl/topic/37786-ss-wyimaginowany/

 

Masz linka skoro ty twierdzisz że gdy konsola jest otwarta to następuje tkzw lag +  1 CR = 1 SS. Widać jak się rusza obraz.

A więc skarga słuszna, ban powinien zostać.
 

 

 

//edit Kolega miał racje co do laga, ale bez przesady że aż 4 takie same, u mnie widać ruch po lagu, przed lagiem, historyjka obrazkowa. A u kolegi nic, stoi w miejscu i nic się  nie dzieje.

Edytowane przez Wyimaginowany
QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fakt, że wszystkie są zmodyfikowane o 15, skoro powinna być 1 sek różnicy ;)

 

 

1. Rozmiar - każdy ScreenShot musi mieć ten sam rozmiar. Nieraz jest wyjątek, gdy ktoś sprawdza coś w konsoli i zrobi się jej zdjęcie, ale to bardzo rzadko się tak zdarza, z reguły rozmiar musi być ten sam. Ss różniący się rozmiarem od pozostałych był przerabiany. 

2. Skompresowany - każdy SS powinien mieć inny nr skompresowania. W innym wypadku wiemy co się stało 

3. Zmodyfikowany - każdy SS z reguły powinien mieć ten sam czas modyfikacji. Niestety nieraz się one różnią w zależności od ustawień systemu, lecz różnią się zazwyczaj o 1-2 sekundy, rzadziej- do 10 min. 

4. CRC32 - tu już nie ma wątpliwości. Wszystkie SS'y muszą mieć inny numer CRC32. Jeśli są te same to znaczy, że ss'y są te same (tylko pod inna nazwą) lub coś w nich było "kombinowane". Powtarzam: nie ma dwóch takich samych SS'ów i CRC32. 

 

 

 

czyt. 4 punkt :)

Edytowane przez Lotus Exige#

Pomogłem? Daj [+]


Kontakt - GG: 59374200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najarany zrobił dobrze. Przypominam Ci, drogi Wyimaginowany, że na moich testach dałem Ci 6 paczek ss i dobrze odpowiedziałeś na jedną z nich. Jesteś pierwszy na liście osób, które najgorzej zdały test UBT. Jak dla mnie się nie nadajesz.

 

CRC może być takie samo w momencie laga lub gdy osoba się hmm.. nie rusza. Jeśli zapis obrazu na każdym screenie jest taki sam to i CRC jest identyczne. Jak widać na screenach gracz ma odpalone menu z ustawieniami. FPS'y też spadają, więc może występować tutaj lag. 

 

Lotus, ten Twój pseudo-poradnik to syf. Jest tego pełno w internecie bo każdy to kopiuje. 

 

Najarany wie co robi. Beka, że taki laik jak Wyimaginowany mu jeszcze błędy wytyka (których nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam tą karuzele śmiechu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie