Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_green">Przyjęte</span> Podanie - Botek


botek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: botek
Wiek: 17
Znajomość AMXX (1/10): imho w skali się tego określić nie da, jeżeli chodzi o komendy admina to mam je w małym palcu, prostą obsługe ftp również, co do bardziej zaawansowanych czynności to raczej do nich stworzony nie jestem.
Ile czasu spędzasz na serwerze: w sumie, na serwerze gram od niedawna, do tego dochodzi aktualnie 2 klasa liceum co raczej wyklucza grania po 10 godzin dziennie, ale myślę, że 2-3h + w weekendy więcej czasu mogę poświęcić.
Link do Gametrackera z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.241:27166/top_players/?query=botek&Search=Search (botek z kropką to NIE jestem ja, mój nick się nie zmieni i będzie to tylko i wyłącznie "botek")
Posiadasz STEAM (tak/nie): tak
Czy miałeś kiedyś admina ? : miałem zarówno swoje serwery jak i admina na wielu innych (na jednym z serwerów byłem adminem z rumkiem bobem, który twierdzi, że mnie nie pamięta, ale co tam :D)
Posiadasz mikrofon (tak/nie): mikrofon posiadam, w grze nie używam bo przeważnie zawsze rozmawiam z kimś na ts3.
Dlaczego ty: myślę, że przez doświadczenie, w cs'a gram już 8 rok, pierwszego admina miałem jakieś 6-7 lat temu (tak, dokładnie w wieku 11 lat), to robi swoje, rozpoznać umiem wszystko, skillem też się czasem pochwale, utrzymywać porządek na serwerze zawsze lubiłem, chyba tylko dlatego, że nie lubię grać w syfie. Może trochę krótko z wami jestem, ale wszystko jest do nadrobienia :)
Składka [11zł SMS / 7,50zł przelew] (tak/nie): kiepsko z tym u mnie, ale jak trzeba to trzeba.
Kontakt: zawsze jak jestem przy komputerze to siedzę na ts3 (178.217.189.135) pod nickiem botek, do tego jest steam również nick botek.
5 reklam forum: reklamy dorzucę niedługo, teraz lecę z psem, jakąś kolacyjke dojem i zrobię.

Robienie reklam w toku :D

 

1. http://skilluj.com/index.php?/topic/26955-csowiczepl-zapraszamy-na-wyj%C4%85tkow%C4%85-sie%C4%87-serwer%C3%B3w/

2. http://csgarfield.pl/forum/showthread.php?t=37656&p=126508#post126508

3. http://freedom-strike.pl/index.php?/topic/7084-csowiczepl-zapraszamy-na-wyj%C4%85tkow%C4%85-sie%C4%87-serwer%C3%B3w/

4. http://cs-maxskills.pl/showthread.php?69610-CSowicze-pl-Zapraszamy-na-wyj%B1tkow%B1-sie%E6-serwer%F3w&p=241213#post241213

5. http://cs-reload.pl/serwery-cs-16-f243/ << czeka na zatwierdzenie

Czerwonego użyłem bo przy takiej ilości tekstu wszystko się ze sobą zlewało.

 

Wymagania:



Minimum 15 lat, +
Sprawny mikrofon, +
Wiedza amx, +
Minimum 20 postów na forum, -, co do postów na forum - nie będę bezsensownie spamił tylko po to żeby je nabić, posty przyjdą z czasem.
Minimum 10 godzin na serwerze, +
0 aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, +
Obowiązkowe 5 reklam. +

 

 

 

Skoro nie mogę odpowiadać w podaniu edytuje pierwszy post:

 

Po pierwsze, zalecam patrzenie na podanie przed napisaniem posta, bo 2 osoby piszące o reklamach chyba ich w temacie nie widziały (?)

Konto do podania założone nie jest, wstawiałem ss'y dawno temu, na forum się udzielać nie lubię i nie mam takowego zamiaru.

Co do "mało Cie widzę na serwerze" to przez ostatnie 3 dni przegrałem na nim 8h, mało? Dla mnie wystarczająco, podanie jest napisane tylko i wyłącznie przez chęć pomocy serwerowi i nie widzę sensu pisania bzdurnych wypowiedzi o forum. Co do pana Murzyna wypowiadającego się 35 minut temu, z tego co widzę to wszedł w temat nie patrząc na 1-szy post i tylko napisał nie. (Sugeruje się tym, że napisał o reklamach które są zrobione)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. 

 

Mało, rzadko grasz. 

Na forum mało siedzisz.

  • Postów: 4

  • Reputacja: 0

  • Rejestracja: 24 Sep 2014

 

Konto do podania założone nie jest, wstawiałem ss'y dawno temu, na forum się udzielać nie lubię i nie mam takowego zamiaru.

Admin powinien siedzieć na forum, czytać go od czasu do czasu. Reklamować serwer, pomagać w jego rozwoju, a przede wszystkim pilnować na nim porządku. 

 

Poudzielaj się na tym forum trochę, pokaż, kim jesteś, czy masz dobre zamiary. 

76561198067405757.png

Jedyna MISTRZYNI tego serwera! ^.^

~You can't always get what you want. But if you try sometimes..

 

07779883563770869774.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja uważam żeby juz nie brać tych postów w których jest napisane "zrób reklamy" gdyż ważniejsze chyba jest to że je uzupełnił i to jeszcze bardziej poprawia jego podanie na to stanowisko

 

dajmy mu szansę a może kiedyś nas zapamięta i on da nam szansę

 

+wiek

+doświadczenie

+ czas w grze

b_560x95.png3846.png

 

                     CSowicze.pl najlepsza serwerownia na Świecie ! ! !

                                                                                         

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V240 , reklamy są od wczoraj hahahaha , nawet nie przeczytał podania i pisze brak reklam ^^

Ja jestem na Tak

Widzę , że ogarnia , wręcz rozumiem go , po co ma spamić wszędzie jak te dzieci , zamiast normalnie pisać gdzie trzeba , chociaż potem znajdują się dzieci co od razu na nie bo mało postów.

U mnie jakoś 5 adminów składało podanie , i mieli po 5 postów a teraz mają nie którzy więcej ode mnie , posty da się nadrobić.

+Wiek

+Aktwyśność na serwerze , co jest bardzo ważne.

+Dobry według mnie kontakt.(ts3)

+Steam

Jedyny minusik to że nie siedzisz na forum prawie ale zawsze można się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie Zaakceptowane. Zgłoś się do administracji.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie