Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga


♥Kiniek^^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego/ych:xartE

Mapa:bb_insane

Dzień, Godzina:20:58 2016-07-05

Runda:5/6

IP Gracz/:To Admin

Opis sytuacji:Buduje sobie Kampę a ty nagle przychodzi admin xartE i mówi, czemu bierzesz, tak dużo klocków mówie, że na Kampę a on mówi, że jest wiele innych klocków, bo ja tylko z kontenerów budowałem mówi weś też inne klocki a ja nie powiedziałem ja chce budować z tych a on mi dał bana. Za rezerwacje klocków a sam w poprzedniej rudzie budował z 13 klocków tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a sam w poprzedniej rudzie budował z 13 klocków tak jak ja.

 

 

W tej poprzedniej rundzie kampa mi nie wyszła - hltv to potwierdzi, więc za same kłamstwa skarga powinna iść do odrzucenia.

 

Sprawa miała się tak, że na starcie rundy zająłeś wszystkie kontenery - "klocki", które są najbardziej pożądane na tej mapie.

 

Z ciekawości poczekałem do końca rundy na to, ile klocków z tych kontenerów użyjesz. Z jakiś 7 kontenerów wziąłeś sobie jedynie 3. Z wielkich na 5 metrów kontenerów robiłeś sobie sufit. Pytanie - po co, skoro na mapie są podłogi i równie z nich mogłeś sufit zrobić. Było nieużywanych jakieś 20 klocków "podłogi", a Ty sobie zająłeś kontenery. Gracze, m.in. Funny, zwrócili mi na U@ uwagę, że zająłeś wszystkie kontenery. Sprawdziłem to i wyleciałeś na 30 minut.

 

Jestem adminem pobłażliwym, 30 minut w stosunku do banów innych adminów (większość banuje nawet na 1 dzień za błahostki) to najmniejszy wymiar kary.

 

Myślę, że wyjaśnione. ;)

 

PS Z góry przepraszam za liczne powtórzenia "kontenery", ale nie znam zamienników, żeby to jakoś sensownie wyglądało, starałem się też pisać w miarę zrozumiałym językiem, żeby autor skargi, który jest w wieku <15 również to zrozumiał.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiniek:

1. Naucz się pisać bo nic z tego nie rozumiem.

2. Jako świadek tej sytuacji przedstawiam jak to wyglądało z mojej perspektywy: Start rundy - Zaznaczasz wszystkie kontenery na mapie. Gracz funny gun pisze, że nie ma kontenerów, a potrzebuje. xartE dziwi się, że ich nie ma bo dopiero co się runda zaczęła. Leci na mapę, żeby sprawdzić dlaczego ich nie ma. Przylatuje do Twojej kampy i widzi gotową kampę z kontenerów, a obok niej aż 4 nieużywane które zostały zajęte przez Ciebie.

 

ZooZooL:

1. Kolejny polonista, składnia leży.

2. Twoje słowa nie są poparte dowodami, a założę się, że świadków też nie masz.

3. Jeżeli uważasz, że admin źle sprawuję swoją funkcję to czemu do tej pory nie napisałeś skargi?

Edytowane przez Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiniek:

1. Naucz się pisać bo nic z tego nie rozumiem.

2. Jako świadek tej sytuacji przedstawiam jak to wyglądało z mojej perspektywy: Start rundy - Zaznaczasz wszystkie kontenery na mapie. Gracz funny gun pisze, że nie ma kontenerów, a potrzebuje. xartE dziwi się, że ich nie ma bo dopiero co się runda zaczęła. Leci na mapę, żeby sprawdzić dlaczego ich nie ma. Przylatuje do Twojej kampy i widzi gotową kampę z kontenerów, a obok niej aż 4 nieużywane które zostały zajęte przez Ciebie.

 

1. Na początku rudy rozglądałem się po mapie, a nie zajmowałem klocki tak jak to widać na hltv.

2. Zająłem tak dużo klocków, bo najpierw bylem tylko ja i Zajebany krymek, a to nie moja wina ze wasz kolega Funny Gun wyszedł z gry i wszedł i nie miał, z czego budować tak jak to widać na demku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W tej poprzedniej rundzie kampa mi nie wyszła - hltv to potwierdzi, więc za same kłamstwa skarga powinna iść do odrzucenia.

 

Sprawa miała się tak, że na starcie rundy zająłeś wszystkie kontenery - "klocki", które są najbardziej pożądane na tej mapie.

 

Z ciekawości poczekałem do końca rundy na to, ile klocków z tych kontenerów użyjesz. Z jakiś 7 kontenerów wziąłeś sobie jedynie 3. Z wielkich na 5 metrów kontenerów robiłeś sobie sufit. Pytanie - po co, skoro na mapie są podłogi i równie z nich mogłeś sufit zrobić. Było nieużywanych jakieś 20 klocków "podłogi", a Ty sobie zająłeś kontenery. Gracze, m.in. Funny, zwrócili mi na U@ uwagę, że zająłeś wszystkie kontenery. Sprawdziłem to i wyleciałeś na 30 minut.

 

Jestem adminem pobłażliwym, 30 minut w stosunku do banów innych adminów (większość banuje nawet na 1 dzień za błahostki) to najmniejszy wymiar kary.

 

Myślę, że wyjaśnione. ;)

1. Co mnie to, że, kampa ci nie wyszła, w każdej rudzie na tamtej mapie używałeś, z 13 klocków.

2. Nie zająłem wszystkich klocków, tylko się rozglądałem i dopiero potem zająłem je a tak dużo dlatego, że na początku rudy bylem tylko ja i Zajebany krymek.

3.I nie sprawa niewyjaśniona !!!

Edytowane przez ♥Kiniek^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Jako świadek tej sytuacji przedstawiam jak to wyglądało z mojej perspektywy: Start rundy - Zaznaczasz wszystkie kontenery na mapie. Gracz funny gun pisze, że nie ma kontenerów, a potrzebuje. xartE dziwi się, że ich nie ma bo dopiero co się runda zaczęła. Leci na mapę, żeby sprawdzić dlaczego ich nie ma. Przylatuje do Twojej kampy i widzi gotową kampę z kontenerów, a obok niej aż 4 nieużywane które zostały zajęte przez Ciebie.

 

 

Tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zrozumieć to co napisałeś, BARDZO ciężko.

Wnioskuję, że zająłeś klocki nawet się do tego przyznałeś i próbujesz to jakoś wytłumaczyć, czego ja zrozumieć nie mogę bo tego się wytłumaczyć nie da.

Ban był słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | BaseBuilder - 91.224.117.70:27015[bB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie