Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Galeryja Diabelo [Nowy start]


vmp

Rekomendowane odpowiedzi

No więc postanowiłem zrobić nową galeryje gdzie będę wstawiał moje prace. Jest to nowy start ponieważ tutaj będą się znajdować tylko i wyłącznie nowe prace. Krytyka jest mile widziana ale nie chce krytyki takiej że "Ch*jowe widziałem lepsze" ponieważ to jest żałosne :)


 


Schemat Grafiki


Będę dodawał minimum 1 grafike dziennie, mam nadzieje że poprzez to troszke więcej skilla nabiore!


 


Praca 03/07/2016


= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =


diabelo_577aa715b5f23.png


= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =


 


Praca 04/07/2016


= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =


diabelosos_577aa73cb0a11.png


= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =


 


Praca 04/07/2016


= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =


1_577ab2638db84.png


2_577ab20f4b896.png


= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =


9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, na przyszłość dobrze wiedzieć. Dobrze że jeszcze istnieją ludzie mili i inteligentni, ostatnio dostałem przysłowiową "zjebe" na jakimś tam forum za to że w ogóle zadałem podobne pytanie do tego powyżej  <zzz>

qMVFJzh.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie, świetne prace, plus potem bo limit :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operuj światłem w jakiś sensowny sposób, pierwsze grafiki są światła pozbawione, ostatnie pracę są po prostu rozjaśnione o wiele za bardzo, a nie na tym to polega, pierwsza praca z tych co podałeś najlepsza. 

Radziłbym trochę poczytać poradników, bawić się z c4d, bo takie prace na zasadzie; rozmazany stock, rzucony render, napis, nawet bez zabawy topazem, żeby te kolory jakoś wyglądały - nie wyglądają dobrze.

Nie wiem czy już olałeś grafikę, bo miałeś coś wstawiać, jeśli tak - to na przyszłość, jeśli nie, to powodzenia :D

IMxefHW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiki są idealnie wykonane według mojego zdania.

 

Świetnie wtopione rendery w tło , dobrane kolory , dobrana czcionka.

 

Prace wyglądają po prostu pięknie, estetycznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam na jakiś czas, jak poprawi mi się skill to znow bede wstawial prace

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"GRAFIKAOceny własnych prac"

do

"GRAFIKAArchiwum Graficzne".

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie