Skocz do zawartości

Zablokowane Euro 2016, kto zagra w wielkim finale?


ShadoOw

Kto zagra w wielkim finale?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dla kogo z tej czwórki finał?

    • Walia
      4
    • Portugalia
      3
    • Niemcy
      4
    • Francja
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Poznaliśmy pary półfinałowe Euro 2016, kto według was zagra w wielkim finale?

Jakie są wasze typy na te półfinały?

Macie swojego faworyta?

Możecie wybrać dwie reprezentacje spośród czterech, Jazda :)

Mamy pewnych siebie Niemców, fuksiarską Portugalię, dużą niespodziankę w postaci Walii w półfinale i oczywiście gospodarz Euro, Francje :)



wAhkzew.jpg

Głosujemy do 6.07.2016 do godz 20:55.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

France :)

 

Francja sama zagra w finale? 

 

Mój typ to Walia vs Francja, taki będzie finał.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walia i Francja

Po wczorajszym meczu francji z islandia 5-1 stawiem na francje :)

Francja wczoraj nic ciekawego nie zagrała z niżej notowaną i słabą Walią która siadła całkiem , nic innego się nie liczyło tylko zwycięstwo gospodarzy Euro, choć chce aby wywalili tych szwabów z Euro.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portugalia - Niemcy

Dlaczego taki wybor ?

Poniewaz Polska z obiema druzynami zremisowala(nie liczac karnych) i gdyby one byly w finale to by znaczylo ze Polska zasluzyla na final i powinna w nim być :)

 

 

 

 

@Diabelo w finale nie moze grac Francja - Niemcy, bo te druzyny spotkaja sie w polfinale xD

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja vs Niemcy zakladam ponieważ Portugalia jest słabsza od Polski to wiadomo że Francja i niemcy są lepsi, w dodatku Ronaldo ch*jowo gra więc od dużo nie zrobi. Taka niby gwiazda a czystej bramki gdzie nikogo nie ma nie umial strzelic a stal jakies kilka metrow od bramki, j*bany nie trafil nogą w piłke tylko powietrze kopną. 

 

Hue hue

Edytowane przez Diabelo
9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze Walia- Niemcy

Edytowane przez Vixa

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest wielka niewiadoma. Jeżeli Francja pokaże to co pokazywała w grupie to dostanie baty koło 4:0 myślę od Niemców. Jeżeli się wezmą za siebie w tym meczu bo wiedzą że przeciwnik jest klasy światowej to mogą to ugrać.

 

Co do Portugalii, jak na razie kompletnie nic nie pokazała, wielka gwiazda CR7, gra totalną kupę, jeden ze słabszych zawodników EURO. Rysiek Quaresma, staruszek powoli grzeje ławe, pokazał coś na eliminacjach do Euro ale już na samym Euro nie koniecznie, Nani kolejny świetny drybler który też nie pokazuje za wiele. Jedynym fajnie grającym zawodnikiem jest Renatka. No Sanchez jak na swój wiek gra bardzo dobrze. Jak dla mnie bramkarz słabiutki przez co atak Walii może pokazać znowu klase.

 

Walia - Francja Finał !

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Możecie wybrać głos wielokrotnego wyboru. Jazda :)

 

 

Głosować można tylko na jeden typ z tych czterech, a wybrać mamy dwie reprezentacje. Do korekty.

 

Z Francją będzie jak z Brazylią dwa lata temu. Trema przed własną publicznością. Dwa lata temu na MŚ 2014 Brazylijczycy "u siebie" dostali baty od Niemców 7-1 i potem w walce o miejsce trzecie przegrali 3-0 z Holandią. Przeczuwam, że tak samo będzie z Francją - będą chcieli się pokazać z tej dobrej strony przed własną publicznością, nie będzie im nic wychodzić i Niemcy ich w półfinale rozwalą. Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosować można tylko na jeden typ z tych czterech, a wybrać mamy dwie reprezentacje. Do korekty.

 

Z Francją będzie jak z Brazylią dwa lata temu. Trema przed własną publicznością. Dwa lata temu na MŚ 2014 Brazylijczycy "u siebie" dostali baty od Niemców 7-1 i potem w walce o miejsce trzecie przegrali 3-0 z Holandią. Przeczuwam, że tak samo będzie z Francją - będą chcieli się pokazać z tej dobrej strony przed własną publicznością, nie będzie im nic wychodzić i Niemcy ich w półfinale rozwalą. Takie jest moje zdanie.

Poprawione przyjacielu.

 

Tak Niemcy zlali dupę Brazylii która od samego początku turnieju była słaba, bo oglądałem ich wszystkie mecze i było to widać, z Chorwacją dostawali i błysk Neymara przesądził o wygranej. Potem mecz z Kolumbią i ta cudowna bramka Luiza na 2-0, lecz potem karny dla Kolumbijczyków i już pod nogami się Brazylijczykom paliło bo widziałem, ale dowiezli ten wynik, a potem przyszła ta pewna porażka z Niemcami której nie dało się uniknąć. Hiszpanów jak zlali Holendrzy, to były dopiero jaja. Francja to nie Brazylia , ani Hiszpania , więc Francuzi muszą tu coś poszukać na Niemców i wyrzucić ich już z tego turnieju.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie