Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Szybka Rekrutacja na Admina


Milenka

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram Szybka rekrutacje na Admina dlatego wymagania zostają zniżone 

 

 

Wymagania :

- Minimum 15 lat .

- Minimum 10 godzin przegranych na serwerze.

- Wyróżnianie się kulturą osobistą.

- Niezbędna jest minimum podstawowa znajomość AMXX.

składka ( 9.84) Sms . 

Wzór 

[b]Imię:[/b]
[b]Nick z serwera:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Znajomość AMXX:[/b]
[b]Link do GT:[/b]
[b]Czy posiadasz sprawny mikrofon?[/b]
[b]Składka(tak/nie):[/b]

Podania proszę umieszczać pod tym tematem.

 

 

Edytowane przez Milenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Imie: Łukasz
Nick z serwera: Rotax.
Wiek: 18.
Znajomość AMX: 6/10
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Rotax./91.224.117.66:27130/
Mikrofon: Tak.
Składka: No mogę.

Na serwie gram od 15 lipca. Gram cały czas jak mam tylko czas. teraz wakacje to tym bardziej. Skladki mogę zapłacić raz w miesiącu ale przelewem (nie wiem ile wynosza). Jestem kulturalny, potrafię sie zachować (nie krzyczeć przez mikro itp.) Co do samej gry, irytują mnie dzieciaki co staną w przejscu i nie da sie przejsc, jakieś dziecinne sojusze (zm pomaga ct blokując wejscie do kampy), "darcie" sie przez mikro osób które nawet sądząc po głosie nie mają 8 lat, przekleństwa i obrazliwe słowa, no i wiadomo cheaty wszelkiego rodzaju (najczęsciej sh i nieskończone ammo). Wszystko to chciałbym wyprostować. Pomagam innym w zdobywaniu fragów, tłumaczę "młodym" co i jak, gdy czegoś nie potrafą itp(jak tylko to możliwe na serwie). Chciałbym zapobiegać wszelakim klótni, sporów bo tego jest sporo na serwie.  Steam nie mam, mialem lecz sprzedalem gdy przestalem grac w cs. Teraz planuję zakupic, lecz nie wiem kiedy. Doswiadczenie mam, bylem wielokrotnie na różnego rodzaju serwerach adminem, lecz przyznam na ZM nigdy. Ale zasady itp bardzo dobrze znam   :) ... Tak wiem, że kąto założone tylko pod napisanie podania, ale te wszystkie sytuacje i zachowania już mnie zaczeły denerwować, admina nie ma na serwie a ludzie robią co tylko chcą. Cheaty, jakies piski przez mikro, blokowanie itp. więc postanowiłem napisać podanie, lecz aktywnosc na forum na pewno będzie poprawiona i lepsza. W cs gram ponad 7 lat. Na serwie adminów jest mało. Jedynego co widziałem to tylko Wojtas. Pomoc sie przyda na pewno ! 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrwiam. 


 

Edytowane przez Rotax123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adrian 

Nick z serwera: Syn Diabła i Motopompy 
Wiek:16 
Znajomość AMXX: 6/10

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Syn%20Diabla%20i%20Motopompy/91.224.117.66:27130/
Czy posiadasz sprawny mikrofon? Taak :P 

Składka(tak/nie): narazie nie, ale w przyszłości tak :D 

 

Myślę że nadam się na admina ponieważ miałem go już dwukrotnie, moim zdaniem jak na mój wiek dosyć dobrze ogarniam i znam AMXX ;) 

 

Edytowane przez z!OMEK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie