Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na adminów i problem z wejsciem na serwer


Arczi420

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Arczi420
Nick oskarżonego: (Ogólnie Vixa i damianek)
IP/SID oskarżonego: Nie znam
Godzina i data zdarzenia: 2016-06-29 ok. 15:30
Mapa: Dust2_long
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Witam otóż grałem na serwerze jak od 3 dni i nagle zostałem wyrzucony przez admina Vixa AWPierdol czy jakoś tak i potem wchodze i tak z 3 razy mnie wywalili. Potem wbijam i nagle ban na 5 min. za "AB" .... Co to ma być? Wykupiłem premium i nagle na serwer nie moge wejść... pisze tak : Nie możesz wejść na serwer. I co mam teraz zrobić? Sprawdzcie nawet IP się zgadza że to moje konto a ktoś po prostu sobie wykupił hasło na niego lub coś w tym stylu. Proszę pomóc albo o zwrot pięniędzy za 3 klasy na 2 tyg. Dziękuje .

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Dostałeś bana na 30 minut za rakiety od 1:30 na 30 minut lecz wchodziłeś sobie na serwer bo masz zmienne ip . A te kicki przez to ze nie mogłem banować bo amx sie zbugowało . Już patrze czemu nie możesz wejść na serwer . 

 

 

 

 

 

 

@@Edit

 

 

Możesz już grać :) 

Edytowane przez Vixa
Edit

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Dostałeś bana na 30 minut za rakiety od 1:30 na 30 minut lecz wchodziłeś sobie na serwer bo masz zmienne ip . A te kicki przez to ze nie mogłem banować bo amx sie zbugowało . Już patrze czemu nie możesz wejść na serwer .

 

 

 

 

 

 

@@Edit

 

 

Możesz już grać :)

Dziękuje. ej ale nie moge na tym nicku wbić. I mam na 20 godzin i cos minut bana.... Jak na innym nicku wbijam

Edytowane przez Arczi420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. ej ale nie moge na tym nicku wbić. I mam na 20 godzin i cos minut bana.... Jak na innym nicku wbijam

Dobra na nicku moge wbić ale pisze że mam tego bana. Dobra ja za 1 h wracam i prosilbym o UB.

Edytowane przez Arczi420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi420, dnia 29 Cze 2016 - 18:42, napisał:

 

Dobra na nicku moge wbić ale pisze że mam tego bana. Dobra ja za 1 h wracam i prosilbym o UB.

Chodzi o to ze mam bana na 19 godz i 40 min za powód "AB" .

Edytowane przez Arczi420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie