Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Lamerkowa / Wyimaginowany


MlodszA

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:Mlodsza
Nick oskarżonego: Lamerkowa misia <3 ("gracz"), i Wymiaginowany  ( admin)
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:149473744

 

Godzina i data zdarzenia: od ok. 12:15 
Mapa: dd2 
Screeny/demo: http://www89.zippyshare.com/v/IxNlzs6a/file.html
Opis sytuacji:Nie mówię , nie piszę , nic nie zaczepiam ten dziewczyny. Z kimś gadałam jak byłam w tt i nagle teks "zamknij ten ryj szmato". Po czym zgłaszam to na u@ i dostaje tekst " weź nie płacz już". Skoro admin pisze na zgłoszenie "nie płacz już" to nie mam pojęcia po co mu ten admin. (Nie wiem który admin to pisał ale to mało ważne.) Dostałam bana za obrazę kogo? bo dostałam bana jak zabiłam neosapiens z tekstem leżysz. A gdzie ta obraza? 

 http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=9688
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to faktycznie Madzia zaczęła pierwsza zaczepiać Młodszą.

Karito wszedł na serwer i najlepiej słyszał co się działo bo był na specu natomiast ja i Wyimaginowany graliśmy wtedy w drużynach. Więc niech on się wypowie.

Wydaje mi się , że ban dla Młodszej był niesłuszny.

Bana powinna dostać Madzia- takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam tego nie wklejać. ale cóż http://www62.zippyshare.com/v/kQoMFiwN/file.html nawet karlito to słyszał a ty dalej twierdzisz , że to ja wyzywałam ta panienke gdzie nic się do niej nie odzywałam. Brawo !  :yay:  admin na 110%%%%% 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzicie sama zaczepia, dostala bana za obraze. Wracam do wczorajszego dnia , przez nia dostalem bana na ponad 3 dni z nie swojej winy. Sama zaczepia i po jakims czasie wchodzi na forum i placze ze ktos ja wyzywa a sam ubliza tekstami (lezysz sz.... , lezysz ku..... ) brak slow na ten temat .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahhahah Wyimaginowany ty śmieszny jesteś bo nikogo nie obraziłam nawet sam karlito tego nie słyszał a był cały czas na spect.

 

co do ciebie "lamerku" to wczoraj tylko raz się do ciebie odezwalam i napisałam "może byś się ruszył do paki a ni tylko za fragami latał"

a twój tekst o graczach że są zerami jak i ten serwer to wybacz ale sobie tego nie wymyśliłam. :) 

 

 

ale ziomek ziomeczka będzie bronił cały czas. . . chęć zaimponowania? gratuluje w takim razie. ja swojego bana dostałam nadal uważam, że był zajebiście nie słyszny bo nikogo nie obraziłam a do tej panienki w ogóle się nie odzywałam. 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam    
 

Przedstawię  fakt taki że  jak Wszedłem  na serwer to usłyszałem  że lamerkowa  powiedziała   "zamknij ten ryj szmato"
co mnie zdziwiło to że   nikt nie banował   za słownictwo  tej dziewczyny  Dlatego napisałem na sau@   Cysiu odpowiedział na mikro ja jej nie słyszałem  

! Dlaczego ja nie banowałem   bo dopiero wszedłem   i pochopnie nie rzucam banami jak nie zobaczę nie posiedzę nie zaobserwuje    !

 

I widzicie sama zaczepia, dostala bana za obraze. Wracam do wczorajszego dnia , przez nia dostalem bana na ponad 3 dni z nie swojej winy. Sama zaczepia i po jakims czasie wchodzi na forum i placze ze ktos ja wyzywa a sam ubliza tekstami (lezysz sz.... , lezysz ku..... ) brak slow na ten temat .. 

  

Do tej odpowiedzi chętnie się wypowiem bo nie 1 raz cie banowałem za kulturę    i święty nie jesteś zazwyczaj  jak cie ktoś zabije  lub  przyblokuje zaczynasz wyzywać gracza na mikro  :)  dziwie się że nikt na ciebie skargi jeszcze nie napisał .. 

To wszystko z mojej strony  Powodzenia 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgl nie obrażałaś jeśli słowo " suka " twoim zdaniem to nie obraza to gratuluję Ci spostrzegawczości, ja nie mówi że Lamerkowa nie jest tu winna bo nie wiem tego, dostałaś bana tylko za to jedne słowo którego się wypierasz, ban Ci miną a ty dalej swoje :)

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK Będę stać przy swoim bo nie użyłam takiego słowa względem innego gracza. :) 

i nadal uważam , że zbanowałeś mnie za nic. Bo nie wyzywałam N I K O G O ! a do tej panienki się nie odzywam :] 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Ban dla młodszej słuszny (tak jak admin słyszał, tak zbanował) + ban dla lamerkowej na okres 3 godzin za ndużywanie słownictwa.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie