Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Euro 2016, kto awansuje do półfinału?


ShadoOw

Kto awansuje do półfinału?  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto ma największe szanse na awans do półfinału?



Rekomendowane odpowiedzi

Jedziemy z tym tematem, kto według was ma największe szanse na awans do półfinału?

Jakie są wasze typy na te cztery mecze ćwierćfinałowe?

Macie swojego faworyta?

Macie głosy wielokrotnego wyboru! Jazda :)


Ankieta trwa do Czwartku do godziny 20:55


k4GPHka.jpg


Ps. postanowiłem dalej prowadzić ten dział "sam", bo sam się o niego starałem u Patryka :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje typy to Polska, Belgia, Włochy, Francja nie ma innej opcji :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Francją będzie tak samo jak z Brazylią dwa lata temu. ;) Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii, najpierw Brazylia przegrywa w półfinale z Niemcami 7-1, a potem w meczu o 3. miejsce z Holandią 3-0. Presja ich zjadła, grali u siebie i przed własną publicznością. Tak samo będzie z Francją. ;)

 

Jestem za Włochami i oczywiście Polską. Myślę, że taki właśnie będzie finał.  ;)

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe szanse awansu posiada oczywiście Belgia, grająca tym lepiej czym bliżej do samego szczytu drabinki turniejowej, oraz Francja która nie powinna tak łatwo wdać się w kopaninę z Islandią jak Anglia i łatwo ograć "pępek świata" jak to zwykł mówić mój dziadek :)

73153764219415070001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@~eZ

 

Na Euro nie gra się meczu o 3 miejsce. Drużyny, które przegrały w półfinale automatycznie otrzymują brąz.

 

Do półfinału awansują:

Polska, Belgia, Niemcy, Francja;

 

kieruje się głównie obecną grą tych reprezentacji:

- Portugalia w grupie grała "kaszankę"; z Chorwacją też to za ładnie nie wyglądało; ogólnie Portugalia - Chorwacja - to był najgorszy mecz na Euro; Polska za to zaskakuje;

- Belgia z każdym kolejnym dniem się rozkręca; ale jak trafią na jakąś lepszą - umiejętnie taktycznie grającą drużynę, to sądzę, że odpadną(Belgia - Włochy jako przykład); jednak Walia rozczarowała mnie w spotkaniu z Irlandią Północną, dlatego Belgowie;

- Niemcy - jak dotąd najlepiej grająca drużyna mistrzostw - o dziwo - obok Włochów - jednak "Makarony" mierzyły się z dużo lepszymi drużynami(na papierze); myślę, że z tak umiejętnie grającą obroną(Boateng np.) i świetnym bramkarzem(Neuer) i jakością szczególnie w środku pola będą kontrolować spotkanie;

jeśli Włochy wygrałyby z Niemcami, to automatycznie chciałbym, żeby wygrali całe Euro(chyba, że Polska dotrze do finału), bo w jednej imprezie wyeliminować mistrza Europy i mistrza świata to jednak wyczyn(poza tym jestem za Włochami, bo w tym turnieju są takim mini-czarnym koniem ;>)

- Francja na luzie wygra, Islandia po prostu trafiła na gorszy dzień Anglików(mimo, że Anglicy przez całe Euro nie zachwycali); poza tym gospodarz może odpaść tylko z potęgą ^^ - choć Irlandia nie była tak daleko(45 minut);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, Belgia, Niemcy, Francja

Finał : Polska - Francja :D

Kolego ja nie widzę Niemców w półfinale. Z kim? Z Włochami którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska jest na razie na włosku , Belgia ma wygraną na pewno , Francuzi wygrają ,

 

A u Niemców można się nawet spodziewać 3 : 0

 

Nie piszcie bzdetów jak nie wiecie czy drużyny są dobre czy też i nie.  Większość z was myli się co do kilku meczów.

 

Piszecie również ,że Włochy wygrają  z Niemcami   Włochy - Mistrz Świata czego można się spodziewać .   

 

 Nie piszcie ,że polska Dojdzie do finału bo to nie możliwe najwyżej srebrny,brązowy medal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie