Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie o Admina [Teviz]


Teviz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Teviz

Wiek: 15

Dlaczego Ty: Często jestem na serwerze.Dobrze znam regulamin.Jestem bezkonfliktowy. Dobrze umiem posługiwać się amxmodmenu. Widzę , że brakuje adminów . Spędzam bardzo dużo czasu na forum.

Doświadczenie: Miałem admina około 5 razy.

Znajomość AMXX [1-10]: 7/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: 1h dziennie.

Jak długo jesteś z nami: Gram na serwerach CSowicze.pl

Składka miesięczna [11.07zł] (TAK/NIE): Tak

Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Teviz/193.33.176.20:27015/

Masz Steam (TAK/NIE): Tak

Mikrofon [TAK/NIE]: Nie

 

 

@Apoi jest to nowy serwer więc nie wymagaj zbyt dużo.Przegrany czas szybko nadrobię.

 

 

@@Jutro postaram się ogarnąć mikrofon. ;)

 

 

@@@Asd gdyby mi zależało tylko na kolorze nie pisałbym podania , ponieważ mam Promotora i admina na cod 401 -,- . Mikro jutro ogarnę , a czas nadrobię .Lepiej byś się nie udzielał na temat regulaminu , pobieważ widziałem , ze go nie znasz i nie przestrzegasz.Staram się o rangę.Gdy jestem na serwerze to staram się pomagać adminom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

 

- Regulamin admina. Każdy admin musi mieć mikrofon

- Często na serwerze?? wystarczy spojrzeć na GT

- Wchodzi raz na jakiś czas i to na 30 minut

- Mało osób Cię zna

- Spam na u@ dość spory 

+ Składka

 

 

 

PS. GT. jakoś grałeś 3 dni temu a reszte dni pusto. grasz codziennie 1 h. Nie.

Serwer jest może i nowy ale chcesz mieć tylko kolor nic więcej, jeśli uważasz, że to Tobie należy się ranga powinieneś się o nią starać.

 

/edit no widać bo GT Twoja starania :) Skoro lamalem regulamin to mogles napisac skarge a nie pisac glupoty w podaniu. Mikro bedziesz mial jutro to jutro zloz podanie. Czas powinienes miec Taki zeby sie go nie poprawialo zobacz inne podania i inne GT np. Penta. 

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_odrzucone.png<br /><br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

crp_2.jpg

Zapraszam na JailBreak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie