Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z Teviz'em


PepePanDziobak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja:Żółty

Teviz:Brązowy

 

Ja:Siema, Teviz masz czas na przeprowadzenie wywiadu?

 

Teviz:Tak.

 

Ja:To na początek przedstaw nam się.

 

Teviz:Mam na imię Paweł .Mieszkam w Doruchowie. (Taka wieś nie daleko Poznania)W listopadzie skończę 15 lat.

 

Ja:Możesz opowiedzieć coś o twoim miejscu zamieszkania?

 

Teviz:Moja wieś liczy około 2 tysięcy mieszkańców.Jest znana  z tego , że odbyło się tu ostatnie palenie ,,Czarownic''.Mamy własne drużyny piłkarskie ,,LZS Doruchów".

 

Ja:Jako iż dziś było zakończenie roku szkolnego, powiedz czy dobrze ci poszło z nauką?

 

Teviz:Jestem zadowolony.Moja średnia wynosiła 4.31.Myślę , że to dosyć dobry wynik.

 

Ja:Co byś chciał w sobie zmienić?

 

Teviz:Dużo mi się we mnie nie podoba ale wymienie tę najbardziej denerwujące cechy: Jestem leniwy.Pierw coś powiem , dopiero potem pomyślę .Mam niewyparzony język.

 

Ja:Masz zwierze, jeśli tak to jakie?

 

Teviz:Mam 2 psy i kota.

 

Ja:Masz dziewczynę?

 

Teviz:Nie.

 

Ja:Czy chciałbyś na 1 dzień zamienić się w kobietę, jeśli tak to dlaczego?

 

Teviz:Tak , chciałbym.Myślę , że byłoby to ciekawe przeżycie i wiedział bym jak czują się kobiety w różnych sytuacjach.

 

Ja:Jaka była twoja najlepsza przygoda?

 

Teviz:Szczerze mówiąc to nie wiem.

 

 

Ja:A twoja najgorsza?

 

Teviz:Jak miałem 10 lub 11 lat byłem nad morzem.Był wtedy bardzo silny wiatr , łącze się z tym , że były duże fale.Poszedłem skakać na fale .Obok mnie były 3 kobiety ,które były w dmuchanych kołach.Gdy skoczyłem w jedną falę woda zabrała mnie pod te kobiety i przez te ich koła nie mogłem przez parę minut wydostać się z  pod  wody.Podtopiłem się i prawie straciłem przytomność.

 

Ja:Jaki jest twój ulubiony film i piosenka?

 

Teviz:Mój ulubiony film to Naznaczony 2 , a piosenka Zbuku Łap marzenia.

 

Ja:Zacznijmy pytania o cs'a.Jak rozpoczęła się twoja przygoda z cs'em i siecią csowicze?

 

Teviz:Zacząłem grać w cs'a , ponieważ koledzy mi polecili tą grę.Sieć CSowicze.pl znalazłem na internecie gdy szukałem fajnego cod mod'a .Znalazłem cod  801 lvl i zacząłem na nim grać.Niestety cod 801 lvl został sprzedany.

 

Ja:Dlaczego złożyłeś akurat podanie na codzie 401, a nie innym?

 

Teviz:Nie składałem podanie na admina na cod 401 lvl.Gdy cod 801 lvl został sprzedany RumcajsJumper stworzył cod 401 .Gdy napisałem do Rumcajs'a , że gracze wydali pieniądze na cod 801 , a on został usunięty z naszej sieci Rumcajs dał na cod 401 lvl graczom to , co mieli na cod 801 lvl . (W moim przypadku Admina i premki.)

 

Ja:Z kim najlepsze kontakty na codzie?

 

Teviz:Myślę , że  najlepszy kontakt na cod mod'zie mam z graczem Coxmax.

 

Ja;Czy będziesz liczył na wyższą rangę oprócz admina?

 

Teviz:Liczyłem na Opiekuna na aim/awp ale tego serwera nie ma już na naszej serwerowni.Jak na razie Admin mi wystarcza.

 

Ja:Skąd pomysł na nick Teviz?

 

Teviz:Myślałem nad czymś krótkim i oryginalnym i wymyśliłem.

 

Ja:Co byś dodał na coda, a co usunął ?

 

Teviz:Dodał bym komendy amx_mute < czas > <nick> i amx_permmute <nick>.Usunąłbym 3 sekundową nieśmiertelność po odrodzeniu.

 

Ja:Kto według cb najwięcej przeklina na serwerze?

 

Teviz:Ostatnio gracz CaSiouS ciągle się denerwuje.BumbleeBle też ma nie wyparzony język.

 

Ja:Jako iż jest turniej na 4maps zamierasz założyć drużynę?

 

Teviz:Ostatnio jakiś gracz pytał się mnie o to czy nie mam ochoty założyć z nim drużyny.Myślę , że założę z nim drużynę.

 

Ja;Powiesz kto był tym graczem?

 

Teviz:Nie pamiętam.

 

Ja:Kto według cb dostaję najwięcej banów od ciebie?

 

Teviz:Na cod mod'zie nie wiem ale na serwerze gdy był jeszcze serwer aim/awp gracz HWDP dostawał ode mnie bana kilka razy dziennie za nadużywanie mikrofonu przed mutacją  i obrażanie graczy.

 

Ja:To już będzie wszystko chcesz kogoś pozdrowić?

 

Teviz:Pozdrawiam Coxmax'a , Cropka , Rumcajs'a , 100per'a i oczywiście wszystkich CSowicz'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebel staraj się być bardziej kreatywny, rozwijaj pytania, a nie pytanie/odpowiedź i znowu pytanie, poświęć na wywiad troszkę więcej czasu, a nie piszesz na szybko aby tylko był ten wywiad dodany. Plusika Ci dam :) Wolniej , z głową i kreatywność w pytaniach, wyciągaj jak najwięcej od udzielającego Ci wywiadu .

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam + ;/

Czcionka, wywiad za krótki, pytania.

Nie zamierzam cię pogłaskiwać komentarzami ''oby tak dalej, ładnie etc'' gdyż to nie jest twój pierwszy wywiad i powinieneś brać do siebie uwagi ludu

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie