Skocz do zawartości

Zablokowane Propki ;D


mazaK

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem ,że  na serwerze są modele broni. Są do wszystkich broni ,ale nie do kosy.

Propka moja jest taka żeby dodać skin do kosy Karambit Tiger Tooth.

Jeżeli skin się nie podoba można wgrać inny.

 

Link do pluginu : http://gamebanana.com/skins/141253

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Propka nr .2

 

 

 

Widziałem na serwerze czitera. nie mogłem wziąść jego ip gdyż nie ma pluginy na ip.

Tu plugin : https://amxx.pl/topic/48040-amx-ip-wy%C5%9Bwietlanie-listy-zmiennych-ip/

 

  

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Pozdrawiam i oczekuje pozytywnego rozpatrzenia propek.

 

736f5fe48e1ced83gen.jpg
Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przyda się :) Moge podrzucić swoje prpy kos.

2.Zbędne.Bedą potem problemy.

 

 

 

Jakie będą problemy ? Z wgraniem pluginu ?

To jest właśnie przydatne dla serwera tak jak napisał @RevengeST . Bez IP gracza, nie da się go zbanować jak jest odpalony.

736f5fe48e1ced83gen.jpg
Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić plugin z wyborem kilku skinów. Przed każdą rundą będzie można wybrać pod komenda /knife. Tylko administracja serwera ma serwer chyba daleko daleko ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skiny przeciążały serwer więc zostały zniesione, być może będą tylko dla VIP, noże to dobry pomysł, wiec myślę ze się pojawia. Aczkolwiek zalezy nam na utrzymaniu jak najlepszej wydajności serwera. nie chcemy go zbednie zaśmiecac :)

2. Już dodajemy :D

]

giphy.gif

 

 

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie