Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Pro RpK Style

Nie porozumienie Rpk

Recommended Posts

[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname: Pro RpK Style
[AMXBans] Reason: 'nara'
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Csowicze.pl
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '77.254.33.190'
[AMXBans] ==============​

Nie wiem co robi ten admin ale nie mam ani ab ani nic Proszę o ub Dziekuje i pouczenie dla thc

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ~Shiz` MTA
      Nick: ReDKillerS | ~Shiz` Serwer: DD2 #1 Admin banujący: Nie mam pojęcia Data zdarzenia: Nie mam pojęcia Opis sytuacji: probuje wejsc na serwer nagle patrze perm no spread... Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): Nie mam Wycinek z konsoli: [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : TryHard_ Akami_ ' '  [AMXBans] Powod : ' NoSpread [Detected] '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_1 : 0 : 1433590954 '  [AMXBans] Twoje IP : ' 82.160.150.245 '  [AMXBans] =============================================== 
    • By drenn
      Dnia 11.05.19 w sieci pojawił się dość wstrząsający film dokumentalny autorstwa Tomasza Siekielskiego, który od tego krótkiego czasu posiada już ponad 8,5 mln wyświetleń w serwisie Youtube. Co takiego zawiera? Autor opowiada o ofiarach księży pedofilów a także spotyka się z kilkoma z nich. Dochodzi nawet do konfrontacji z samymi przestępcami. 
      Film po raz kolejny porusza problem "przestępców w sutannach", którzy nawet przyłapani na swych okropnych uczynkach często nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny, a jedyne co się robi to przeniesienie ich do innej parafii. Poruszany jest też problem ukrywania przestępców przez ich przełożonych.
      Sami duchowni proszeni o komentarz często bagatelizują sprawę lub twierdzą nawet, że film jest STRONNICZY. Niewielu przyznaje, że taka produkcja była potrzebna by uświadomić jaki problem istnieje w kraju. 
      Najciekawsze jest jednak to, że część z opraców nawet nie poczuwa się do winy zganiając wszystko na ofiary lub Szatana.

W sieci pojawia się wiele komentarzy, głównie z zapytaniami dlaczego tacy ludzie nie siedzą w więzieniach. Sam przeglądając komentarze pod filmem trafiłem na ciekawy cytat: "kiedyś przestępców wieszano na krzyżach, dziś krzyże wiszą na szyjach przestępców".

Pozostaje mieć nadzieję, że w końcu tego typu sprawy przestaną być zamiatane pod dywan, a sami winni jak i ludzie, którzy ich kryją zostaną w końcu osądzeni przez sądy.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.