Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
eCO-_-

Tryby Gry w CS 1.6

Recommended Posts

1. FFA

Wszystko dozwolone oprocz oczywiscie cheatow i innych „wspomagaczy”. Gra się tu dynamicznie, na normalnych zasadach cs. Po prostu zależy tu tylko na fragach. Na tych serwerach najczęściej spotykamy dobrych graczy, którym zależy tylko i wyłącznie na statystykach. Ten mod jest chyba najbardziej popularny w cs i często łączy się z różnymi modyfikacjami.

 

2. Battlefield 2 [bF2]

Jest to modyfikacja, która nawiązuje do gry Battlefield 2. Gracze zdobywają kolejne stopnie wojskowe co pewną ilość zabójstw, a za wykonanie specjalnych zadań wygrywają bonusy, nazywane odznaczeniami. Każde zadanie ma 3 poziomy (odznaczenie złote, srebrne i brązowe) i im wyższy poziom zostanie zdobyty, tym gracz dostaje lepszą nagrodę.

 

3. RPG

Jest to mod łączący się tylko z ffa. Polega on na expieniu jak w grach rpg. Za zabicie przeciwnika dostajemy punkty. Punkty nie znikają jak zginiemy i tak je zbieramy. Za ich dużą ilość możemy kupować wszelakie moce np. niewidzialność. Po zginięciu moce zostają. Po zmianie mapy zbieramy od nowa i tak dalej...

 

4. Team Play [TP]

TP to zwykły CS, lecz trzeba grac drużynowo czyli razem bez kampienia czy raszowania. Jak chcesz raszowac musisz biec grupą, bo inaczej zginiesz. Na tych serwerach czesto sa granice raszu ktorych nie moga opuscic CT lub TT, czyli po prostu przez środek danej mapy przechodzi laser, który w połowie rundy się wyłącza.

 

5. 4Fun

Rozgrywka na nich polega na wybiciu przeciwników tak jak na normalnym FFA, tyle że tutaj chodzi o czystą zabawe, fun. Serwery takie umilają graczowi rozgrywkę np. puszczając muzykę.

Jest tu też dużo modyfikacji (pluginów) dzięki którym granie ładniej wygląda. Pluginy np. kolorowe granaty smoke, nowe stroje graczy (np. świąteczne : mikołaje), bomba o wyglądzie choinki świątecznej itp.

 

6. GunGame (GG):

Mod polagający na zabiciu określonej liczby przeciwników, za co dostaje się określone bronie. Na początek startujemy z Glock-iem i co 2 zabójstwa dostajemy nową broń. Na końcu mamy granat i nóż.

 

7. DeathMatch [DM]

Na początku wybieramy sobie broń z danego menu ( nie trzeba kupować). Pojawiamy się w różnych miejscach na mapie. Gra polega na zabijaniu wszystkiego co się rusza, czyli każdy na każdego. W połowie mapy na wikszości serwerów włącza się tryb HeadShot Only, czyli aby zabić musisz trafić w głowę...

 

8. Zombie: dzieli się na:

 

Zombie Swarm

Tutaj, Antyterroryści walczą z Zombie, Zombie posiadają dużą ilość HP i potrafią daleko skakać na spadochronach (CTRL+Space ), natomiast CT mają do dyspozycji cały arsenał. Najpepiej sprawdzającą się tu bronią jest ShotGun, który odpycha zombie.Jednak najważniejsza jest tu gra zespołowa i zgranie antyterrorystów.

 

Zombie Plague

Tryb gry bardzo podobny do Zombie Swarm, ponieważ także tutaj toczy się pojedynek pomiędzy ludźmi, a zombie. Na początku każdej rundy jeden z graczy zostaje losowo wybrany i staje się zombie. Jego zadaniem jest zarażenie wszystkich ludzi, każdy kto uległ zainfekowaniu przyłącza się do niego. Ludzie mogą się bronić przed umarłymi za pomocą broni wybieranych na początku każdej rundy oraz przedmiotów kupowanych z dodatkowego menu. Dodatkowo każdy granat ma zmienione właściwości w stosunku do normalnej gry. He grenade - podpala zombie, flashbang - zatrzymuje ich na chwilę w miejscu, a smoke grenade - oświetla teren, na którym wybuchł. Z kolei zombie mogą wybierać jakie zdolności chcą mieć bardziej rozwinięte oraz także korzystać ze specjalnego menu, które zawiera przedmioty im pomocne.

 

Zombie Escape

W tym trybie chodzi o ucieczkę przed zombie. Ludzie wybierają broń i zaczynają uciekać w tym czasie zombie są zamrożone na 10 sekund. Po 10 sekundach zombie rusza w pościg za ludźmi. Każdy człowiek ma za zadanie dotrzeć do punktu ewakuacyjnego i uciec. Natomiast zombie ma za zadanie zarazić każdego człowieka. Jeśli ucieczka się powiedzie zombie giną. Do tego trybu są specjalne mapy z zaczynające się na ze (wyjątkiem jest kilka map zaczynających się na zm).

 

Base Builder

W tym trybie chodzi o zbudowanie kampy żeby obronić się przed zombie przez określony czas. Ludzie respią się wśród klocków z których mogą dowolnie budować. Zombie respią się w klatce i czekają tam przez 2 minuty aż ludzie zbudują sobie kampy. Po upłynięciu 2 minut ludzie i zombie jeszcze raz się respią w tych samych miejscach. Ludzie mają 30 sekund na dotarcie i przetestowanie swojej kampy po upłynięciu czasu zombie ruszają na polowanie. Do tego trybu są specjalne mapy zaczynające się na BB.

9. War3ft:

Mod, w którym możemy wcielić się w postacie z gry Warcraft 3. Na początku gry wybieramy jedną z 9 bohaterów. Każda rasa ma inne moce. Zabijając przeciwników zdobywamy doświadczenie . Awansując na kolejne poziomy (levele) możemy wzmacniać naszą postać o różne moce. Każdy z bohaterów ma swój Ultimate, czyli unikalną moc, np. u rasy „ludzi” jest to Teleport. Ultimate możemy mieć dopiero wbijając 6 level. Podczas gry możemy korzystac ze specjalnego sklepu, wpisując /shopmenu lub /shopmenu2 w sklepie znajdziemu dużo ciekawych „wspomagaczy”. Szczerze mówiąc ten mod najlepiej przypadł mi do gustu. Grałem na nim przez ostatnie 4 lata i tak naprawdę to na nim nauczyłem się dobrze grać.

 

10. Diablo Mod

Mod bardzo podobny do War3. Różni się między innymi tym, że EXP nie jest zapisywany na każdą klasę osobno ale na wszystkie jednocześnie czyli gramy np. Ninją wbijemy 10 lvl i możemy zmienić klasę na np. Mnicha a lvl zostanie. Za każdy level dostajemy punkty doświadczenia, za które ulepsazmy sobie dane moce. W Diablo Modzie możemy również zdobywać przedmioty. Przedmioty można zdobyć na 2 sposoby.

1. Przez zabicie wroga. (nie ma takiej możliwości w War3)

2. Przez kupienie (uwaga przy kupowaniu dostajemy losowy przedmiot nie ma wyboru danego przedmiotu jak w War3) .

 

11. Chowany:

Na początku rundy wybierany jest CT (ilość CT zależy od ilości slotów serwera), jego zadaniem jest odszukanie TT. Terroryści mają 30 sekund na schowanie się na całej mapie. Później na mapie zapada ciemność , a TT zostają unieruchomieni w swoich kryjówkach. Antyterrorysta posiada broń ze specjalną zmieniającą kolory latarką, kiedy CT kogoś znajdzie i poświeci na niego wtedy terro musi zgadnąć następny kolor latarki, jak zgadnie jest wolny, jeśli nie CT musi go zabić.

 

12. Ganiany

Zabawa polega na tym, że najpierw CT czekają 10 sekund (z przyciemnionym ekranem i zamurowanymi nogami w ziemi), a TT muszą jak najszybciej rozbiegnąć się po mapie a potem CT zaczynają ich gonić. CT posiadają jedynie nóż. TT posiadają nóż (którego nie mogą używać bo nie zadaje obrażeń), oraz flash'e i smoke'a (ilość flashy i smoke'ów jest ustalana przez serwer, ale standardowo są to 2 flashe i 1 smoke). Na niektórych serwerach jest również plugin który zmienia zwykłego smoke'a na zamrażającego na kilka sekund, jest to dużo lepsze rozwiązanie niż zwykły granat dymny.

 

13. DeathRun [DR]

Mapki skonstruowane są na kształt spiralnego toru przeszkód. Jest jeden TT, który uruchamia wszystkie pułapki. CT ma za zadanie dojść do końca mapy, wziąść broń i zabić gracza z drużyny TT. Na takich serwerach chodzi głównie o skakanie Banny Hopem, można się też tego podszkolić (serwer idealny dla Predatora, który jak ostatnio skakałem BH oskarżał mnie o cheatowanie).

 

14. JailBreak [Jail lub JB]

Jest to mod przedstawiający więzienie. Gra się tu na specjalnych mapach. Zaczyna nie w więzieniu jako TT, CT są to policjanci. Oni wypuszczają więźniów i dają im specjalne zadania. Kto z TT nie wykona zadania poprawnie - ginie. Ostatni więzień który przeżyje ma życzenie np. FreeDay, czyli dzień wolny od zadań. Oczywiście nie sposób upilnować wszystkich więźniów i zdarza się że TT zabijają CT, choc mają do dyspozycji tylko nóż. Gra się fajnie, na serwerach Jail panuje zawsze miła atmosfera, wszyscy gadają przez mikro, ale trudno nauczyć się tu dobrze grać.

 

15. CallOfDuty [CoD]

Mod ten powstał kiedy wszyscy odkryli zajebistość Cod-a 4. Chodzi w nim jak w większości na zdobywaniu leveli. Zabijając przeciwników dostajemy punkty doświadczenia, jednak na początku trzeba wybrać sobie bohatera np. Komandos. Każdy bohater ma z góry określoną broń i ekwipunek.

Ostatnio, kiedy nie było treningów zacząłem grac na tym modzie i gra się w porządku. Jedyną dużą wadą jest zdecydowanie większa przewaga doświadczonych graczy z dużym lvl nad początkującymi z zerowym levelem.

 

16. Real Mod

Z początku wygląda jak zwykly CS lecz jest dużo bardziej realistyczny. Wiekszy odrzut z każdej brani, kiedy jesteśmy ranni wolniej biegamy, kiedy długo biegniemy łapiemy zadyszkę i wolniej biegamy itp.

 

17. Paintball Mod

Mod polega na trafieniu Innego Gracza Kulka Farby. Czyli jak w prawdziwym Paintballu. Zanim kulka doleci mamy szanse uniknięcia jej, jednak jeden trafiony strzał uśmierca nas. Gra się bardzo fajnie, ale tutaj nie nauczysz się grać w cs, mod ten przeznaczony jest dla młodych graczy. Raczej nie spotkasz tu żadnego ProGamera.

 

18. Surf

Na mapach surf_ przede wszystkim surfuje się po specjalnych pochyłych ścianach. W niektórych rozgrywkach chodzi o to aby czym prędzej przelecieć z 1 poziomu na 2 w innych, natomiast w innych która ekipa CT czy TT szybciej doleci do broni i zgładzi tę drugą. Surfowanie na tych mapach jest dość trudne, gdyż aby opanować tę technikę w stu procentach, trzeba umieć wiele trików np. Strafejump. Generalnie polega na tym, że w przeciwnych kierunkach naciskamy strzałki niż jest pochyłość ściany ściany np. jak surfujemy po prawej stronie to trzymamy strzałkę w lewo, i odwrotnie do surfowania po lewej stronie. Aby się wybić musimy wykonać zawrót myszy w kształcie "łezki". Nie naciskamy strzałki do przodu gdyż wtedy spadniemy.

 

19. Predator

Są dwie drużyny Predator (CT) oraz "Marines"(Terro). Zasada jest prosta: Predator (CT) musi zabić wszystkich Marines(Terro). Marines musi zabić Predatora lub przetrwać(chować się, uciekać). Jedyną pomocą dla Marines jest " Symbol Radiacji", czyli radar, pokazujący czy Predator znajduje się w pobliżu.

 

20. KreedZ [KZ]

Zapewne wielu o tym nie słyszało, bo jest to mało popularny mod w polsce, lecz częstp spotykany w rosji. Chodzi w tym o jak najszybsze dostanie się na szczyt. Zaczynamy na dole, włączamy czas i wspinamy się na szczyt góry. Często trzeba wykazać się umiejętnościami takimi jak 90,LJ itp. Na górze wyłączamy czas.

 

21. Kids

Kidyś szukając nowych serwerów wpadłem na taką amatorską modyfikacje, ale nigdy więcej się z tym nie spotkałem. Chodziło o normalne zabijanie przeciwników jak w ffa, jednak wszystko dookoła było kolorowe, gracze biegali z pistoletami na wodę, a granaty to wybuchające pluszaki.

 

22. Capture The Flag

Gra polega na ukradnieciu z respa przeciwników ich flagi oraz z powrotem dobiegniecia do swojego respa gdzie zostawiamy flage przeciwnikow. Po zdobyciu wystarczajacej ilosci adrenaliny możemy kupić dodatkowa bron lub właczyc dodatkowy tryb np. Berserk (wieksze dmg) , speed (szybciej biegamy) , regeneracja (regeneruje sie HP i kamizelka) , niewidzialnosc (jestesmy mniej widoczni). Wchodząc na ten serwer myślałem że będzie fajnie, ale gdy zaczęła się pierwsza runda i zobaczyłem że wszyscy zamiast biegać kampią przy swoich flagach – po prostu mi się odechciało.

 

23. SuperHero Mod [sH Mod]

Tutaj każdy wciela się w bohatera z kreskówek lub filmów. Zabijając zdobywa się doświadczenie, za doświadczenie idą levele, za levela masz moce. Proste?

 

24. Pokemod

Na początku mozemy wybrać sobie pokemona - mamy do wyboru Charmander Squirtle i Bulbasaur , szkolimy go zabijając ,mozemy łapać nowe pokemony zbierajac pokebale z respa przeciwnika. I tak na okrągło. Mi się to nie podobało, ale ja to ja sami ocencie.

 

25. Soccerjam [sJ]

Mod dla wielkich maniaków piłki nożnej i właściwie tylko dla maniaków, ponieważ ja (interesujący się piłka nożna nastolatek) po paru minutach tyszedłem z serwera. Ogólnie modyfikacja polega na graniu na boisku w nogę. Liczy się zgranie zespołu, grając drużynowo otrzymujemy punkty, które zamieniamy na wyższe poziomy umiejętności. Możemy stać się szybsi, silniej kopać silniej itp. itd.

 

Teraz serwery, których nazwa pochodzi od stylu map granych na nim:

 

26. Awp

Rozgrywka polega na szkoleniu swoich umiejętności głównie ze snajperką AWP(Arctic Warfare Police),gra toczy się na otwartej, rozległej przestrzeni z gdzie nie gdzie poustawianymi przeszkodami.

 

27. Aiming [aim]

Są to małe mapki, których nazwa zazwyczaj zaczyna się od przedrostka aim_. W tym trybie broń (zwykle jednego rodzaju) leży na ziemi lub zawodnicy dostają ją na początku każdej rundy, a jedynym celem rozgrywki jest zabicie przeciwników. Bardzo uproszczona rozgrywka, a mapy wyglądają tak, że na kwadratowej małej planszy stoją 4 hangary i po jednej stronie zaczynają CT, a po drugiej TT.

 

28. Fight Yard [FY]

Rozgrywka toczy się na mapach z dopiskiem fy_ (Fight Yard), z tego co wiem ulubionych Predatora. Są to bardzo podobne mapy do typu aim_. Różnią się jedynie ilością przeszkód, których na mapach fy_ jest nieco więcej oraz tym, że na ziemi leżą bronie różnego typu. Gra się bardzo przystepnie, lecz mi nie odpowiadaja tego typu zabawa, ponieważ byle jakie dziecko bez skilla może przypadkowo cię zabić i nie pomoże ci to, że jesteś pro.

 

29. HE

Mapy, których nazwy zaczynają się od he_. Zadaniem gracza jest zabicie przeciwników tylko przy pomocy granatów i noża. HE są to również mody w których można zabić tylko HeadShotem.

 

30. Knife Arena

Gra się na specjalnych, małych mapkach, w których jedyną dostępną bronią jest nóż. Należy nim zabić wszystkich przeciwników.

 

skopiowane z Własnym Edytowaniem poszczególnych informacji.

 

http://szatanskieporadniki.blox.pl/2014/05/Rodzaje-serwerow-w-cs-16.html

Edited by eCO-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale lektura przyjacielu, plus za wysilenie się i dodanie tego tutaj . Jedyne co Mnie zainteresowało to Zombie Mod którego wręcz Kocham! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Kaskader MTA
   Pod tym tematem każdy może dodać ss z naszego serwera
  • By SzusteR
   Wzór:
   Nick:
   Rejon:
   Dywizja:
   Dodatkowe informacje:
  • By dk2591
   Witam ,
    
   Jestem tu nowy zaczynam swoją przygodę z grą minecraft poleci ktoś jakiś fajny serwer do swobodnej gry ??
    
   Pozdrawiam
    
   http://helpik24.pl/
  • By Pawlak093
   Darmowe gry STEAM - 1 temat -14 darmowych gier STEAM

   1. Machine With a Big Gun
   2. Cyber Fight
   3. Magic Siege - Defender
   4. Triggering Simulator
   5. Dream Of Mirror Online Summer DLC
   6. Steam Survarium - Explorer Pack
   7. Warhammer 40,000: Space Wolf
   8. Project First Contact
   9. Alien Shooter game
   10. Quadrant M4
   11. 80’s style
   12. Draculas Library
   13. Tritan Initiative
   14. Blackwater Bayou


   Wszystkie gry w tym temacie -> http://zamow-reklame.pl/viewtopic.php?p=31135#31135


   Chcesz być powiadamiany na gadu-gadu o darmowych grach (kluczach) na Twoje konto w serwisie steam?
   Jeżeli tak to daj znać pisząc do mnie na gg 43876872 -
    
    
   Pozdrawiam!
  • By Kamil.
   Witajcie CSowicze! 
   Witam Was w kolejnej odsłonie naszej forumowej gazetki! 
   Tym razem pod lupę weźmiemy miesiąc marzec, w którym jak w każdym innym, działo się wiele! 
   Zapraszam do lektury.


   ☆ Na naszych serwerach jak i forum dzieje się bardzo dużo! Zmiany, konkursy a wszystko dla was abyście się czuli jak najlepiej w naszych skromnych progach. ☆

   ☑ Na serwerze OnlyDD2 doszło do szeregu zmian. Przeczytać możecie o nich poniżej:
   - Dodano automatyczne wymuszanie poprawnego interpu.
   - Dodano widoczność tylko i wyłącznie własnej drużyny po śmierci.
   - Dodano widoczność wszystkich graczy dla Admina po śmierci.
   - Start konkursu medalowego oraz dodanie informacji w związku z tym faktem.
   - Zmiana paczki muzycznej pod koniec rundy.
   - Poprawiono konfiguracje serwera.
   - Zmiana nazwy serwera.
    
   ☑ Z początkiem marca serwer Arena 1vs1, którego właścicielem jest @ HaxIUzostał przerobiony na serwer OnlyMirage. 
   ☑ W ubiegłym miesiącu powstał również serwer CS 1.6 Paintball, którego właścicielami jest @ Elkorsario oraz @ ferstel.
   ☑ Dział typera na forum został zmodyfikowany. Aktualnie typowanie nie jest dostępne a w zamian użytkownicy mogą poznać różnorakie ciekawostki z całego świata! Link do działu znajdziecie [TUTAJ].
   ☑ Na forum został zmieniony wygląd tabeli serwerów. Teraz wygląda ona schludniej od swojej poprzedniczki oraz mniej obciąża forum.
   Aktualny wygląd tabeli możecie sprawdzić na stronie głównej.
   UWAGA! Tabela nie jest dostępna na urządzeniach mobilnych.
   ☑ Również w marcu sieć zmieniła serwer głosowy. Aktualny serwer TeamSpeak3 należy do naszego moderatora @ KamiLeK.
   ☑ Przez kilka dni forum nie było dostępne. Powodem była zmiana maszyny oraz polepszenie funkcjonowania forum. Aktualnie nasze forum znajduje się na serwerze dedykowanym i małymi kroczkami forum jest aktualizowane jak i optymalizowane aby korzystanie z niego sprawiało samą przyjemność!
    
   IP: 54.38.63.53:27015
   Właściciel: @ RumcajsJumper/ @ Mentek
    


   IP: 77.55.218.167:27015
   Właściciel: @ SoLLuffka / @ ferstel
    


   IP: 137.74.5.146:27015
   Właściciel: @ HaxIU
    


   IP: 145.239.16.100:27015
   Właściciel: @ RumcajsJumper
    


   IP: 145.239.19.208:27015
   Właściciel: @ RumcajsJumper
    


   IP: 145.239.16.195:27015
   Właściciel: @ Grzechuu
    


   ☆ Jak to bywa na większości sieci serwerów u nas również nie obyło się bez zmian kadrowych na forum. ☆
   Awans = Zielony
   Degradacja = Czerwony
   Rezygnacja = Żółty
    
   @ SoLLuffka - Awans na multi Admina
   @ ferstel- Awans na Właściciela Serwera JB
   @ Mentek- Awans na Właściciela Serwera DD2
   @ FooL Hack- Awans na rangę UBTeam
   @ RulleZ- Degradacja z rangi Grafik
   @ SFNR- Degradacja z rangi Admin Serwera DD2
   @ TRANS_Deckyy- Degradacja z rangi Admin JailBreak
   @ Proama- Degradacja z rangi Admin Serwera DD2
   @ PoGGeR - Degradacja z rangi Admin Serwera DD2
   @ Kubaaa- Degradacja z rangi Admin Serwera DD2
   @ Vapi00- Degradacja z rangi UBTeam
   @ GrZ3SiU- Rezygnacja z rangi UBTeam
   @ Tytan. - Rezygnacja z rangi Admin Serwera DD2
   @ esej- Rezygnacja z rangi Opiekun Serwera DD2
   @ Daria. - Rezygnacja z rangi Admin Serwera DD2
   @ Elkorsario - Rezygnacja z Rangi Właściciel Serwera CS:GO MOD
   @ TeAdIum - Rezygnacja z rangi Admin Serwera
    


   ☆ Aktualnie na naszym forum otwarta jest rekrutacja na: ☆
   ⚠ Grafik - Wymagania jak i wzór znajdziecie [TUTAJ]
   ⚠ Uploader - Wymagania oraz wzór
   ⚠ UBTeam - Wymagania oraz wzór
   ⚠ Redaktor - Wymagania oraz wzór
   ⚠ Multi Admin - Wymagania oraz wzór
   ☆ Oczywiście trwa rekrutacja na stanowiska administratorów serwera:  ☆
   ☮ Admin Serwera DD2 - Wzór oraz wymagania
   ☮ Admin Serwera JailBreak - Wzór oraz wymagania
   ☮ Admin Serwera PaintBall - Wzór oraz wymagania
   ☮ Admin Serwera OnlyMirage - Wzór oraz wymagania
   ☮ Admin Serwera OnlyAWP #1  - Wzór oraz wymagania
   ☮ Admin Serwera OnlyAWP #2 - Wzór oraz wymagania
    


   ☆ Jak co miesiąc nasi użytkownicy są niezwykle aktywni za co zostają odpowiednio nagrodzeni.  ☆
   ☆ Poniżej lista pięciu najlepszych osób pod względem otrzymanych punktów reakcji na forum. ☆
    
   1. @ esej 71 punktów reputacji
   2. @ Elkorsario  57 punktów reputacji
   3. @ drenn 55 punktów reputacji
   4. @ Ania. 55 punktów reputacji
   5. @ KamiLeK 53 punkty reputacji
    
    


   1. @ Mentek - 107 zł
   2. @ narliza - 100 zł
   3. @ McSkunik- 15 zł
    


   Nasz redaktor @ drenncały czas dba o interakcje z użytkownikami. Co jakiś czas możecie spodziewać się odzewu z jego strony z zapytaniem o opinie na temat różnych dziedzin dotyczących życia, wydarzeń kulturowych jak i innych. 
   W ubiegłym miesiącu @ drennzbierał opinię na temat forum. Trzynastu losowo wybranych użytkowników podzieliło się anonimowo swoim zdaniem na temat funkcjonowania jak i wyglądu forum. Aby zapoznać się z opiniami kliknij [TUTAJ]
   Kolejną "ankietą" przeprowadzoną przez drenn'a było zapytanie odnośnie popularnego ostatnimi czasy "FameMMA". Chyba nie muszę tłumaczyć co to FameMMA a z opiniami na ten temat zapoznacie się w tym [TEMACIE]
    


   ☆ Co miesiąc na forum odbywa się plebiscyt. Dzięki temu możecie wybierać użytkowników do zwycięstwa w odpowiednich kategoriach.
   ☆ Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem plebiscytu więc możecie się spodziewać kolejnych zmian w przyszłych edycjach. ☆
   ☆ Wyniki dwóch ostatnich plebiscytów znajdziecie w linkach poniżej. ☆
   Plebiscyt za miesiąc Luty: [WYNIKI]
   Plebiscyt za miesiąc Marzec: [WYNIKI]
    


   ☆ To co CSowicze lubią najbardziej czyli wywiady ! ☆
   ☆ W tym miesiącu nasi redaktorzy wraz z małą pomocą przygotowali dla was aż 5 wywiadów z użytkownikami forum! ☆
   ✍ W Marcu pierwszy z wywiadami ruszył @ drenn. Jego pierwsza marcowa publikacja pozwoliła poznać nam Weterana naszego forum - @ JOO. 
   Link do wywiadu znajdziecie pod [TYM] linkiem.
   ✍ Drugim wywiadem w tym miesiącu, a jubileuszowym - dziesiątym na forum był wywiad od @ KamiLeK przeprowadzony z naszym członkiem UBTeam @ Elkorsario.  Jeden z najstarszych użytkowników forum opowiada o swoich poprzednich projektach jak i aktualnych obowiązkach na forum. 
   Link do wywiadu [TUTAJ]
   ✍ Każdy z was z pewnością ma na forum osobę, którą piętnuje mianem "spamera" czy też "podrywacza". Jednym z nich niewątpliwie był @ SzusteR, który wytrwale odpowiadał na wiele pytań naszemu redaktorowi @ Yoohoo! Daniel opowiada o swojej historii z CSowiczami pod tym linkiem --> [KLIK]
   ✍ @ drennnie próżnował w Marcu i przygotował kolejną prace! Tym razem jeden z młodszych użytkowników forum, obecnie były już admin serwera dd2, członek UBTeam,  Dawid opowiada między innymi o tym jak trafił na CSowicze. Wywiad z @ FooL Hack dostępny [TUTAJ]
   ✍ Na koniec istne arcydzieło! Długi i obszerny wywiad przeprowadzony przez @ Ania.Mimo braku doświadczenia w przeprowadzaniu wywiadów Ania poradziła sobie rewelacyjnie z wyzwaniem i zrobiła świetną prace. Na jej pytania odważył się odpowiadać @ KamiLeK! Z wywiadu dowiecie się wielu rzeczy na temat prywatnego życia Kamila jak i jego historii z redakcją, oraz counter-strikiem. Dowiecie się również jak Kamil trafił na forum oraz jak ocenia naszego właściciela @ RumcajsJumper. Dla osób które jeszcze nie zapoznały się z wywiadem odnośnik do wywiadu [TUTAJ]
    


   ☆ To nie wszystko co dla was mamy! Jak zawsze na forum odbywają się liczne konkursy ! ☆
   ☆ Z tego miejsca zapraszamy do wzięcia udziału w losowaniu typerowicza, które prowadzi @ Sysia ;*.
   Aktualne losowanie trwa do 14.04 a swoje typy liczb możecie zgłaszać w [TYM] temacie.
   ☆ W wolnej chwili zapraszamy również do działów: 
   ✓ P&O gdzie możecie zadawać pytania poszczególnym użytkownikom.
   ✓ Pytanie na dziś gdzie możecie odpowiadać na pytania zadawane każdego ranka przez @ drenn.
   ✓ Chcielibyście przeczytać autorskie pracę naszej redakcji? Zapraszamy do działu "Własna Twórczość" w którym roi się od artykułów na różnorakie tematy!
    


   To już koniec podsumowania Marca wśród CSowiczów!
   Ciężko upchnąć wszystko w jednym temacie ale mamy nadzieję, że wszystkie najważniejsze informację zostały zawarte. 
   Zgodnie z tradycją widzimy się za miesiąc! 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.