Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
eCO-_-

Tryby Gry w CS 1.6

Recommended Posts

1. FFA

Wszystko dozwolone oprocz oczywiscie cheatow i innych „wspomagaczy”. Gra się tu dynamicznie, na normalnych zasadach cs. Po prostu zależy tu tylko na fragach. Na tych serwerach najczęściej spotykamy dobrych graczy, którym zależy tylko i wyłącznie na statystykach. Ten mod jest chyba najbardziej popularny w cs i często łączy się z różnymi modyfikacjami.

 

2. Battlefield 2 [bF2]

Jest to modyfikacja, która nawiązuje do gry Battlefield 2. Gracze zdobywają kolejne stopnie wojskowe co pewną ilość zabójstw, a za wykonanie specjalnych zadań wygrywają bonusy, nazywane odznaczeniami. Każde zadanie ma 3 poziomy (odznaczenie złote, srebrne i brązowe) i im wyższy poziom zostanie zdobyty, tym gracz dostaje lepszą nagrodę.

 

3. RPG

Jest to mod łączący się tylko z ffa. Polega on na expieniu jak w grach rpg. Za zabicie przeciwnika dostajemy punkty. Punkty nie znikają jak zginiemy i tak je zbieramy. Za ich dużą ilość możemy kupować wszelakie moce np. niewidzialność. Po zginięciu moce zostają. Po zmianie mapy zbieramy od nowa i tak dalej...

 

4. Team Play [TP]

TP to zwykły CS, lecz trzeba grac drużynowo czyli razem bez kampienia czy raszowania. Jak chcesz raszowac musisz biec grupą, bo inaczej zginiesz. Na tych serwerach czesto sa granice raszu ktorych nie moga opuscic CT lub TT, czyli po prostu przez środek danej mapy przechodzi laser, który w połowie rundy się wyłącza.

 

5. 4Fun

Rozgrywka na nich polega na wybiciu przeciwników tak jak na normalnym FFA, tyle że tutaj chodzi o czystą zabawe, fun. Serwery takie umilają graczowi rozgrywkę np. puszczając muzykę.

Jest tu też dużo modyfikacji (pluginów) dzięki którym granie ładniej wygląda. Pluginy np. kolorowe granaty smoke, nowe stroje graczy (np. świąteczne : mikołaje), bomba o wyglądzie choinki świątecznej itp.

 

6. GunGame (GG):

Mod polagający na zabiciu określonej liczby przeciwników, za co dostaje się określone bronie. Na początek startujemy z Glock-iem i co 2 zabójstwa dostajemy nową broń. Na końcu mamy granat i nóż.

 

7. DeathMatch [DM]

Na początku wybieramy sobie broń z danego menu ( nie trzeba kupować). Pojawiamy się w różnych miejscach na mapie. Gra polega na zabijaniu wszystkiego co się rusza, czyli każdy na każdego. W połowie mapy na wikszości serwerów włącza się tryb HeadShot Only, czyli aby zabić musisz trafić w głowę...

 

8. Zombie: dzieli się na:

 

Zombie Swarm

Tutaj, Antyterroryści walczą z Zombie, Zombie posiadają dużą ilość HP i potrafią daleko skakać na spadochronach (CTRL+Space ), natomiast CT mają do dyspozycji cały arsenał. Najpepiej sprawdzającą się tu bronią jest ShotGun, który odpycha zombie.Jednak najważniejsza jest tu gra zespołowa i zgranie antyterrorystów.

 

Zombie Plague

Tryb gry bardzo podobny do Zombie Swarm, ponieważ także tutaj toczy się pojedynek pomiędzy ludźmi, a zombie. Na początku każdej rundy jeden z graczy zostaje losowo wybrany i staje się zombie. Jego zadaniem jest zarażenie wszystkich ludzi, każdy kto uległ zainfekowaniu przyłącza się do niego. Ludzie mogą się bronić przed umarłymi za pomocą broni wybieranych na początku każdej rundy oraz przedmiotów kupowanych z dodatkowego menu. Dodatkowo każdy granat ma zmienione właściwości w stosunku do normalnej gry. He grenade - podpala zombie, flashbang - zatrzymuje ich na chwilę w miejscu, a smoke grenade - oświetla teren, na którym wybuchł. Z kolei zombie mogą wybierać jakie zdolności chcą mieć bardziej rozwinięte oraz także korzystać ze specjalnego menu, które zawiera przedmioty im pomocne.

 

Zombie Escape

W tym trybie chodzi o ucieczkę przed zombie. Ludzie wybierają broń i zaczynają uciekać w tym czasie zombie są zamrożone na 10 sekund. Po 10 sekundach zombie rusza w pościg za ludźmi. Każdy człowiek ma za zadanie dotrzeć do punktu ewakuacyjnego i uciec. Natomiast zombie ma za zadanie zarazić każdego człowieka. Jeśli ucieczka się powiedzie zombie giną. Do tego trybu są specjalne mapy z zaczynające się na ze (wyjątkiem jest kilka map zaczynających się na zm).

 

Base Builder

W tym trybie chodzi o zbudowanie kampy żeby obronić się przed zombie przez określony czas. Ludzie respią się wśród klocków z których mogą dowolnie budować. Zombie respią się w klatce i czekają tam przez 2 minuty aż ludzie zbudują sobie kampy. Po upłynięciu 2 minut ludzie i zombie jeszcze raz się respią w tych samych miejscach. Ludzie mają 30 sekund na dotarcie i przetestowanie swojej kampy po upłynięciu czasu zombie ruszają na polowanie. Do tego trybu są specjalne mapy zaczynające się na BB.

9. War3ft:

Mod, w którym możemy wcielić się w postacie z gry Warcraft 3. Na początku gry wybieramy jedną z 9 bohaterów. Każda rasa ma inne moce. Zabijając przeciwników zdobywamy doświadczenie . Awansując na kolejne poziomy (levele) możemy wzmacniać naszą postać o różne moce. Każdy z bohaterów ma swój Ultimate, czyli unikalną moc, np. u rasy „ludzi” jest to Teleport. Ultimate możemy mieć dopiero wbijając 6 level. Podczas gry możemy korzystac ze specjalnego sklepu, wpisując /shopmenu lub /shopmenu2 w sklepie znajdziemu dużo ciekawych „wspomagaczy”. Szczerze mówiąc ten mod najlepiej przypadł mi do gustu. Grałem na nim przez ostatnie 4 lata i tak naprawdę to na nim nauczyłem się dobrze grać.

 

10. Diablo Mod

Mod bardzo podobny do War3. Różni się między innymi tym, że EXP nie jest zapisywany na każdą klasę osobno ale na wszystkie jednocześnie czyli gramy np. Ninją wbijemy 10 lvl i możemy zmienić klasę na np. Mnicha a lvl zostanie. Za każdy level dostajemy punkty doświadczenia, za które ulepsazmy sobie dane moce. W Diablo Modzie możemy również zdobywać przedmioty. Przedmioty można zdobyć na 2 sposoby.

1. Przez zabicie wroga. (nie ma takiej możliwości w War3)

2. Przez kupienie (uwaga przy kupowaniu dostajemy losowy przedmiot nie ma wyboru danego przedmiotu jak w War3) .

 

11. Chowany:

Na początku rundy wybierany jest CT (ilość CT zależy od ilości slotów serwera), jego zadaniem jest odszukanie TT. Terroryści mają 30 sekund na schowanie się na całej mapie. Później na mapie zapada ciemność , a TT zostają unieruchomieni w swoich kryjówkach. Antyterrorysta posiada broń ze specjalną zmieniającą kolory latarką, kiedy CT kogoś znajdzie i poświeci na niego wtedy terro musi zgadnąć następny kolor latarki, jak zgadnie jest wolny, jeśli nie CT musi go zabić.

 

12. Ganiany

Zabawa polega na tym, że najpierw CT czekają 10 sekund (z przyciemnionym ekranem i zamurowanymi nogami w ziemi), a TT muszą jak najszybciej rozbiegnąć się po mapie a potem CT zaczynają ich gonić. CT posiadają jedynie nóż. TT posiadają nóż (którego nie mogą używać bo nie zadaje obrażeń), oraz flash'e i smoke'a (ilość flashy i smoke'ów jest ustalana przez serwer, ale standardowo są to 2 flashe i 1 smoke). Na niektórych serwerach jest również plugin który zmienia zwykłego smoke'a na zamrażającego na kilka sekund, jest to dużo lepsze rozwiązanie niż zwykły granat dymny.

 

13. DeathRun [DR]

Mapki skonstruowane są na kształt spiralnego toru przeszkód. Jest jeden TT, który uruchamia wszystkie pułapki. CT ma za zadanie dojść do końca mapy, wziąść broń i zabić gracza z drużyny TT. Na takich serwerach chodzi głównie o skakanie Banny Hopem, można się też tego podszkolić (serwer idealny dla Predatora, który jak ostatnio skakałem BH oskarżał mnie o cheatowanie).

 

14. JailBreak [Jail lub JB]

Jest to mod przedstawiający więzienie. Gra się tu na specjalnych mapach. Zaczyna nie w więzieniu jako TT, CT są to policjanci. Oni wypuszczają więźniów i dają im specjalne zadania. Kto z TT nie wykona zadania poprawnie - ginie. Ostatni więzień który przeżyje ma życzenie np. FreeDay, czyli dzień wolny od zadań. Oczywiście nie sposób upilnować wszystkich więźniów i zdarza się że TT zabijają CT, choc mają do dyspozycji tylko nóż. Gra się fajnie, na serwerach Jail panuje zawsze miła atmosfera, wszyscy gadają przez mikro, ale trudno nauczyć się tu dobrze grać.

 

15. CallOfDuty [CoD]

Mod ten powstał kiedy wszyscy odkryli zajebistość Cod-a 4. Chodzi w nim jak w większości na zdobywaniu leveli. Zabijając przeciwników dostajemy punkty doświadczenia, jednak na początku trzeba wybrać sobie bohatera np. Komandos. Każdy bohater ma z góry określoną broń i ekwipunek.

Ostatnio, kiedy nie było treningów zacząłem grac na tym modzie i gra się w porządku. Jedyną dużą wadą jest zdecydowanie większa przewaga doświadczonych graczy z dużym lvl nad początkującymi z zerowym levelem.

 

16. Real Mod

Z początku wygląda jak zwykly CS lecz jest dużo bardziej realistyczny. Wiekszy odrzut z każdej brani, kiedy jesteśmy ranni wolniej biegamy, kiedy długo biegniemy łapiemy zadyszkę i wolniej biegamy itp.

 

17. Paintball Mod

Mod polega na trafieniu Innego Gracza Kulka Farby. Czyli jak w prawdziwym Paintballu. Zanim kulka doleci mamy szanse uniknięcia jej, jednak jeden trafiony strzał uśmierca nas. Gra się bardzo fajnie, ale tutaj nie nauczysz się grać w cs, mod ten przeznaczony jest dla młodych graczy. Raczej nie spotkasz tu żadnego ProGamera.

 

18. Surf

Na mapach surf_ przede wszystkim surfuje się po specjalnych pochyłych ścianach. W niektórych rozgrywkach chodzi o to aby czym prędzej przelecieć z 1 poziomu na 2 w innych, natomiast w innych która ekipa CT czy TT szybciej doleci do broni i zgładzi tę drugą. Surfowanie na tych mapach jest dość trudne, gdyż aby opanować tę technikę w stu procentach, trzeba umieć wiele trików np. Strafejump. Generalnie polega na tym, że w przeciwnych kierunkach naciskamy strzałki niż jest pochyłość ściany ściany np. jak surfujemy po prawej stronie to trzymamy strzałkę w lewo, i odwrotnie do surfowania po lewej stronie. Aby się wybić musimy wykonać zawrót myszy w kształcie "łezki". Nie naciskamy strzałki do przodu gdyż wtedy spadniemy.

 

19. Predator

Są dwie drużyny Predator (CT) oraz "Marines"(Terro). Zasada jest prosta: Predator (CT) musi zabić wszystkich Marines(Terro). Marines musi zabić Predatora lub przetrwać(chować się, uciekać). Jedyną pomocą dla Marines jest " Symbol Radiacji", czyli radar, pokazujący czy Predator znajduje się w pobliżu.

 

20. KreedZ [KZ]

Zapewne wielu o tym nie słyszało, bo jest to mało popularny mod w polsce, lecz częstp spotykany w rosji. Chodzi w tym o jak najszybsze dostanie się na szczyt. Zaczynamy na dole, włączamy czas i wspinamy się na szczyt góry. Często trzeba wykazać się umiejętnościami takimi jak 90,LJ itp. Na górze wyłączamy czas.

 

21. Kids

Kidyś szukając nowych serwerów wpadłem na taką amatorską modyfikacje, ale nigdy więcej się z tym nie spotkałem. Chodziło o normalne zabijanie przeciwników jak w ffa, jednak wszystko dookoła było kolorowe, gracze biegali z pistoletami na wodę, a granaty to wybuchające pluszaki.

 

22. Capture The Flag

Gra polega na ukradnieciu z respa przeciwników ich flagi oraz z powrotem dobiegniecia do swojego respa gdzie zostawiamy flage przeciwnikow. Po zdobyciu wystarczajacej ilosci adrenaliny możemy kupić dodatkowa bron lub właczyc dodatkowy tryb np. Berserk (wieksze dmg) , speed (szybciej biegamy) , regeneracja (regeneruje sie HP i kamizelka) , niewidzialnosc (jestesmy mniej widoczni). Wchodząc na ten serwer myślałem że będzie fajnie, ale gdy zaczęła się pierwsza runda i zobaczyłem że wszyscy zamiast biegać kampią przy swoich flagach – po prostu mi się odechciało.

 

23. SuperHero Mod [sH Mod]

Tutaj każdy wciela się w bohatera z kreskówek lub filmów. Zabijając zdobywa się doświadczenie, za doświadczenie idą levele, za levela masz moce. Proste?

 

24. Pokemod

Na początku mozemy wybrać sobie pokemona - mamy do wyboru Charmander Squirtle i Bulbasaur , szkolimy go zabijając ,mozemy łapać nowe pokemony zbierajac pokebale z respa przeciwnika. I tak na okrągło. Mi się to nie podobało, ale ja to ja sami ocencie.

 

25. Soccerjam [sJ]

Mod dla wielkich maniaków piłki nożnej i właściwie tylko dla maniaków, ponieważ ja (interesujący się piłka nożna nastolatek) po paru minutach tyszedłem z serwera. Ogólnie modyfikacja polega na graniu na boisku w nogę. Liczy się zgranie zespołu, grając drużynowo otrzymujemy punkty, które zamieniamy na wyższe poziomy umiejętności. Możemy stać się szybsi, silniej kopać silniej itp. itd.

 

Teraz serwery, których nazwa pochodzi od stylu map granych na nim:

 

26. Awp

Rozgrywka polega na szkoleniu swoich umiejętności głównie ze snajperką AWP(Arctic Warfare Police),gra toczy się na otwartej, rozległej przestrzeni z gdzie nie gdzie poustawianymi przeszkodami.

 

27. Aiming [aim]

Są to małe mapki, których nazwa zazwyczaj zaczyna się od przedrostka aim_. W tym trybie broń (zwykle jednego rodzaju) leży na ziemi lub zawodnicy dostają ją na początku każdej rundy, a jedynym celem rozgrywki jest zabicie przeciwników. Bardzo uproszczona rozgrywka, a mapy wyglądają tak, że na kwadratowej małej planszy stoją 4 hangary i po jednej stronie zaczynają CT, a po drugiej TT.

 

28. Fight Yard [FY]

Rozgrywka toczy się na mapach z dopiskiem fy_ (Fight Yard), z tego co wiem ulubionych Predatora. Są to bardzo podobne mapy do typu aim_. Różnią się jedynie ilością przeszkód, których na mapach fy_ jest nieco więcej oraz tym, że na ziemi leżą bronie różnego typu. Gra się bardzo przystepnie, lecz mi nie odpowiadaja tego typu zabawa, ponieważ byle jakie dziecko bez skilla może przypadkowo cię zabić i nie pomoże ci to, że jesteś pro.

 

29. HE

Mapy, których nazwy zaczynają się od he_. Zadaniem gracza jest zabicie przeciwników tylko przy pomocy granatów i noża. HE są to również mody w których można zabić tylko HeadShotem.

 

30. Knife Arena

Gra się na specjalnych, małych mapkach, w których jedyną dostępną bronią jest nóż. Należy nim zabić wszystkich przeciwników.

 

skopiowane z Własnym Edytowaniem poszczególnych informacji.

 

http://szatanskieporadniki.blox.pl/2014/05/Rodzaje-serwerow-w-cs-16.html

Edited by eCO-_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale lektura przyjacielu, plus za wysilenie się i dodanie tego tutaj . Jedyne co Mnie zainteresowało to Zombie Mod którego wręcz Kocham! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By terrorist0p
   Aktualizacja CS:GO 10.10.2019
   MISC
   w ramach eksperymentu niektórzy nowi gracze będą ograniczeni tylko do meczów uproszczonych lub deathmachów, dopóki nie osiągną rangi 2 naprawiono pasek zdobytego doświadczenia, który nie wypełniał się do końca po awansie naprawiono sekwencję zamykania oficjalnych serwerów podczas przechodzenia do najnowszej wersji Mapy
   Dust2
   naprawiono błąd związany z VPhysics Nuke
   naprawiono błąd związany z VPhysics usunięto niewidzialną kolizję, która mogła zablokować strzały między rampą a toxikiem na bombsicie B Vertigo Bombsite A
   usunięto wózek widłowy w dolnej części dolnej rampy A lekko zwężono przejście prowadzące do dolnej rampy A usunięto szczeliny w drewnianym ogrodzeniu przy dźwigu na A dodano nową odnogę od rusztowania do bombsite’u A rozszerzono rusztowanie usunięto dolne wyjście z rusztowania zamknięto jedno z przejść z pomieszczenia z windą CT do bombsite’u A przeniesiono stos kartonowo-gipsowych płyt z pomieszczenia z windą na bombsite A Bombsite B
   poszerzono wejście z respa CT na bombsite B dodano barierki dookoła zewnętrznych części bombsite’u B Inne
   usunięto powodowany przez HVAC ciemny kąt w okolicy respa terro usunięto drzwi na midzie i poprawiono geometrię mida usunięto szczeliny w workach z piachem na dolnej rampie A zmieniono kolor skrzyń na bombsite’ach na czerwony usunięto skrzynie na respie CT rozjaśniono wewnętrzne oświetlenie na mapie  
    
    
  • By terrorist0p
   Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP
    
   Zasady rozgrywki:
   Obowiązkowo gramy dynamicznie! Zabrania się nadmiernego kampienia.        [!] Kampienie to inaczej chowanie się się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
   Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenie na tekstury. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. Można rashować po upływie 60 sekund od rozpoczęcia się rundy.       [!] Można rashować pod warunkiem zostania 3VS3 lub mniej graczy.
   Zabrania się wyzywania, obrażania, skłócania innych graczy.       [!] Na serwerze można przeklinać, używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lecz z umiarem.
   Zabrania się nadmiernego używania wulgaryzmów. Zabrania się reklamowania innych stron www. Zabrania się wypowiedzi w podaniach o Admina poprzez osoby, które na serwerze nie grają.  
    
   Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
   Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • By LewyBrzeG ZM Star Wars
   Siemka W tym temacie proszę umieszczajcie wszystkie oferty darmowych gier na platformę STEAM oraz wszelkie darmowe gry na platformy, które mogą nas zainteresować
   [Steam] Endless space:
   -Wchodzimy w ten link: https://www.humblebundle.com/store/endless-space-collection-free-game?hmb_campaign=freegame_2019_homepage_endlessspace_collection&hmb_medium=banner
   -Rejestrujemy się
   -Na skrzynkę zostanie przesłany link wchodzimy w o owy link i automatycznie przekierowuje nas na stronę główna
   -wchodzimy w zakładkę kody (rozwijamy to przy loginie) i tam generujemy kod
   -wygenerowany kod wklejamy na steamie w zakładce steam  Aktywuj produkt steam
   No i zostaje tylko cieszyć sie gra W razie jakichkolwiek pytań czy problemow piszcie PW
  • By Border
   Opis produktu / usługi: Konto Warframe
   Cena produktu / usługi:  500zł
   Forma płatności:  Payu/allegro
   Kontakt:  ----
   Allegro (nie wymagane): https://allegro.pl/oferta/pc-warframe-konto-8455402142
   Zdjęcia: ---- 
  • By 4Kam!
   Przecena gry Tom Clancy's Rainbow Six® Siege aż 60% na steam!

   https://store.steampowered.com/app/359550/Tom_Clancys_Rainbow_Six_Siege/
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.