Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
CzescToJa

Admin jb

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Ranga dodana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By AlkoLove
      Twój nick: AlkoLove
      Link do zaakceptowanego podania: 

• By AlkoLove
      Imię: Damian Wiek: 19 jeszcze Twój Nick: AlkoLove Ile dziennie poświęcasz czasu na Discord?: Prawie całe dnie oprócz tych 5-6h jak śpie, jak nie laptop to telefon Znajomość Discord (w skali 1-10): 4/10 Coś od Siebie (min. 5 zdań): Mam na imię Damian, 19lat. Absolwent technikum o profilu Technik Mechatronik. Lubię w wolnej chwili pograć w różne gry. A od czasu do czasu pomelanżować do oporu ile da się ;p Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Ponieważ dobrze jest się ze mną dogadać. Jestem aktywny na discordzie codziennie i to cały czas jak nie laptop to telefon. Kontakt: Discord/ Fejs/ Forum/ Numer Telefonu Mikrofon [TAK/NIE]: TAK Mutacja [TAK/NIE]: TAK
    • By Chrobras AIM HS
      Wzór:
      Nick:
      Czy posiadałeś już gdzieś admina? (TAK/NIE, ile razy):
      Mikrofon[Tak/Nie]:
      Link do konta Steam: 
      Składka[11.07zl]/Tak/Nie:
      Dlaczego chcesz zostać adminem?:

Wymagania:
      • Minimum 16 lat 
      • Doświadczenie
      • 10 h przegranych na serwerze
      • Steam
      • Umiejętność rozpoznawania cheatów.
    • By sidjakpesel
      Jest szansa na adminka na dd2 #1? Czy jest dosyć dużo adminów? xD
      Nie pisze podania bo pisałem jakoś 2tyg temu, i otrzymałem odpowiedź że mam poprawić aktywność.
      Zresztą mam warna, za odpowiedź w dziale AC, to chyba odrzucicie XD
    • By azr
      Nick: Ja Serwer: Only DD2 Admin banujący: Ovsky 4 lata przerwy (xD) Data zdarzenia: Dziś godzina 23:20 Opis sytuacji: Gram jak zawsze od kilku miesięcy na nicku azr lub Ja i nagle dostaje bana bo adminkowi bez bladego pojęcia nie spodobało się, że nie każdy gra na takim samym poziomie jak on. Czy Ty chłopie masz pojęcie czym jest norecoil i jak go uzyskać? Tylko za pomocą organera możesz mieć norecoil, ale przy okazji masz też kwadraty i konfigurowalnego aimbota, piszę to jako wieloletni admin na blacklisted.pl i esl. Ponadto wyżej wymieniony admin ma chyba problem z nerwami, ciągłe popędzanie po pretekstem celów mapy (sytuacja 1 terro (kacu) został sam przeciwko 5 ct i stara się po cichu zabrać bombę) takich sytuacji multum, 5 banów w ciągu dosłownie godziny za niby resp, grałem w terro i jakoś tego nie widziałem, naucz się panować nad emocjami typie bo przez takich jak ty ten serwer traci wartościowych graczy... Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/ban_list.php): https://amxbans.csowicze.pl/bans/4995.html Wycinek z konsoli: [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl [AMXBans] Powod: 'norecoil' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:19922638' [AMXBans] Twoje IP: '89.64.44.31'
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.