Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich tu zgromadzonych Właściciela,wyższą administracje jak i graczy :D postanowiłem że u was zostanę na dłużej :) panuje u was miła atmosfera są mili ludzie i wgl Będę grał na serwerze Jailbreak i czasem wpadnę na DD2 i Cs GO mod

Pozdrawiam HaQu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Cukierkoofa
      Hejcia, nie jestem dobra w powitaniach, ale odważyłam się!  Mam na imię Roksana, rocznikowo mam 17 lat.  Pochodze z Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 
                                                                                                                     Kocham Pandy i jestem za leniwa, żeby coś więtej napistać także widzimy się na serverach 
    • By shoterek123
      Witaj Drogi Graczu. Mam zaszczyt przedstawić Ci sieć serwerów Counter Strike
      Multi-Head.pl.

Nazwa serwer: Multi-Head.pl [Only DD2 + DM] IP serwera: 80.72.40.110:27020 Forum serwera: http://Multi-Head.pl Rodzaj serwera: Steam+NonSteam Ilość slotów: 32 Friendly Fire: Off     Zapewniamy: - wiele zróżnicowanych serwerów - profesjonalnych adminów - niskie pingi - fast download na każdym serwerze - kulturę na serwerach - idealnie skonfigurowane serwery - dużo przyjemności z gry
    • By qqwreE.
      Yolo
      Mam na imię Kamil mam 14 lat i pochodzę z podkarpacia :D Jestem z tej samej serwerowni co Majkel która już upada. Moje hobby? Eh, piłka nożna,koszykówka,pływanie oraz dobra muzyka :D
      Mam nadzieje ze spedzimy razem wesoły czas :D
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.