Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SzusteR

[Nieobecny jako Admin] SzusteR

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Nieobecność zaakceptowana.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By TheProTHC.exe
   Po dłuższym namyśle chciałbym zaproponować aby każdy członek UBT posiadał na każdym serwerze Admina.
   Proszę o wypowiedzenie się co myślicie na ten temat. 
  • By AlkoLove
   Twój nick: AlkoLove
   Link do zaakceptowanego podania: 
    
  • By AlkoLove
   Imię: Damian Wiek: 19 jeszcze Twój Nick: AlkoLove Ile dziennie poświęcasz czasu na Discord?: Prawie całe dnie oprócz tych 5-6h jak śpie, jak nie laptop to telefon Znajomość Discord (w skali 1-10): 4/10 Coś od Siebie (min. 5 zdań): Mam na imię Damian, 19lat. Absolwent technikum o profilu Technik Mechatronik. Lubię w wolnej chwili pograć w różne gry. A od czasu do czasu pomelanżować do oporu ile da się ;p Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Ponieważ dobrze jest się ze mną dogadać. Jestem aktywny na discordzie codziennie i to cały czas jak nie laptop to telefon. Kontakt: Discord/ Fejs/ Forum/ Numer Telefonu Mikrofon [TAK/NIE]: TAK Mutacja [TAK/NIE]: TAK
  • By Chrobras AIM HS
   Wzór:
   Nick:
   Wiek:
   Czas spędzony na serwerze (link do GT):
   Czy posiadałeś już gdzieś admina? (TAK/NIE, ile razy):
   Mikrofon[Tak/Nie]:
   Link do konta Steam: 
   Składka[11.07zl]/Tak/Nie:
   Dlaczego chcesz zostać adminem?:
    
   Wymagania:
   • Minimum 16 lat 
   • Doświadczenie
   • 10 h przegranych na serwerze
   • Steam
   • Umiejętność rozpoznawania cheatów.
  • By ShadoOw
   Zapraszam do lektury! 
   Dziś Frank Lampard został trenerem pierwszej drużyny Chelsea. Trudno ocenić, jak sobie poradzi, jednak z całą pewnością kibicom będą się cieszyć szeroko gęby, widząc go pokrzykującego na ławce rezerwowych. W końcu to najlepszy strzelec w historii tego klubu. Na początku kariery dużo się nasłuchał o tym, że jest promowany na zasadzie... nepotyzmu.
   Trudno, żeby wybrał w życiu coś innego niż futbol ⚽ Ojciec Franka, senior Frank Lampard, grał dla West Hamu przez 18 lat. Do tego później pełnił także rolę asystenta trenera. W sumie poświęcił ćwierć wieku londyńskim Młotom. Z kolei mama Franka, czyli Patricia Lampard miała siostrę bliźniaczkę - Sandrę 👭
   Sandra została żoną słynnego angielskiego trenera - Harry'ego Redknappa. Do tego trzeba jeszcze dodać trochę starszego kuzyna - Jamiego Redknappa, który też całkiem nieźle grał w piłkę. Kluczowe dla anegdoty jest to, że Harry to wujek ikony Chelsea. Oskarżano więc Redknappa o to, że promuje przeciętnego młokosa "po rodzinie". 
   Kiedy Frank Lampard miał 18 lat, zaczynał pukać do pierwszego składu West Hamu. Na jednej z konferencji prasowych - przedstawiciel kibiców wypalił wprost - że nie sądzi, by reklamowany tutaj Frank był tak dobry, a klub pozbył się wcześniej o wiele lepszych zawodników. Redknapp odpowiedział mu, że tamci wcale nie byli wystarczająco dobrzy, a to on odpowiada tutaj za ocenę i podkreślił, że Frank jest lepszy od tamtych graczy 🔝
   Z tym raz jeszcze nie zgodził się kibic na konferencji. Kontynuuował, że Lampard nie dorósł jeszcze do tego poziomu, na co wówczas niezwykle zdenerwowany trener, ale i wujek Lamparda wypalił słowa, która stały się później klasykiem:
   "Zapewniam Cię, chociaż wcale nie chciałem o tym mówić przy nim - on dojdzie na sam szczyt. Na sam szczyt! Bo ma wszystko, czego potrzebuje światowej klasy pomocnik".
   Była to bardzo poważna deklaracja mocno zdenerwowanego coacha. Harry Redknapp się jednak nie pomylił. Frank Lampard doszedł na sam szczyt, zostając legendą Chelsea i całej Premier League. Dlaczego zaryzykował z taką opinią? Bo znał świetnie charakter jego ojca, w końcu znali się od dawna - ich żony były bliźniaczkami. Do tego Frank senior był jego asystentem w West Hamie. Stąd oskarżenia o "promowanie młodego po rodzinie". Harry zauważył w młodziaku dokładnie te cechy, jakie znał u seniora Lamparda (fragment pochodzi z jego autobiografii - "Zawsze pod kontrolą"):
   "Pamiętam, jak raz wyjechał na kadrę U18. Czekała go długa podróż przez Europę i wrócił do domu dopiero o trzeciej nad ranem. Następnego dnia był jednak pierwszy na treningu. Po południu, gdy wszyscy rozjechali się już do domów, wyjrzałem przez okno i zauważyłem w oddali jedną postać na boisku. Lało jak z cebra i nie mogłem odgadnąć, kto to był. Pomyślałem, że jakiś dzieciak przeszedł przez ogrodzenie i chciał sobie potrenować. Biegał z piłką i zaliczał sprinty. Godzinę później ten wariat dalej tam był. Tym razem przyjrzałem się dokładniej. Frank! Wchodził pierwszy, wychodził ostatni. W butach do biegania, jak ojciec. Niewiarygodny talent".
   Dzieki!  Miłego Dnia ekipa! 😘💪💪
    

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.