Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
piotrek101299

Odwołanie od bana

Recommended Posts

Nick: Pijo
Data i godzina: 20.06.2016 koło 12:00
IP Serwera:  193.33.176.20:27015
Powód bana:Reklamowanie na czacie
Opis sytuacji: Grałe na serwerze jak zwykle a tu nagle mnie wyrzuciło z serwera.Patrze na konsole i pisze ze dostałem bana za cos czego nie zrobiłem
Wydruk z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Pijo
[AMXBans] Powod : ' Reklamowanie na Czacie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 545925794 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 82.139.185.162 '
[AMXBans] ========================================
Admin, który Cie zbanował: nie wiem
Link do amxbans : Adres IP — 82.139.185.162. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany http://csbets.pl/bany/ban_list.php

Edited by piotrek101299

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Zła nazwa tematu.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By szyduo
      Nick z CS: szyduo Serwery: 3 maps mirage/cache/dd2 Admin banujący: kato'w Opis sytuacji: No to tak w jednej z 1 gracz zawsze chodził na siatkę na cache. w kolejnej tak samo oraz w nastepnej. wiec wychyliem wcelowany w siatke i zabilem typa. W kolejnej rundzie jak byłem na b site to 3 ludzi podchodziło mi pod celownik lub w ogóle mnie nie sprawdziło (1 osoba wbiegala site to go zabilem , 2 nie trafila we mne wiec szybko zrobilem re-peek i trzecia widzialem jak zabijalem 2 gracza więc kato'w dał mi bana za wh :DDD Link do bana (sourcebans.csowicze.pl): Nie ma mojego. Jak bedzie to wkleje go tu Wycinek z konsoli:Disconnect: wallhack. Disconnect: wallhack.
    • By Challenger
      Nick z CS: Challenger (noprime) Serwery: 54.38.143.77:27015 Admin banujący: KewolB Opis sytuacji: Mapa Dust II-przeszedłem z mida od strony tt przez double doors'y. Szybko spojrzałem na prawo i na lewo. Po prawej zaraz za drzwiami stał gracz, którego szybko zabiłem (wcześniej z mida go słyszałem). Osoba, którą zabiłem obraziła mnie wmawiając adminowi, że mam wallhacka. Po kilku sekundach dostałem kicka a dołączyć ponownie już nie mogłem. Gracz, którego zabiłem: ☆Bhop☆ X GoD Link do bana (sourcebans.csowicze.pl): Nie wiem dokładnie czemu nie mogę znaleść mojego nicku przy sekcji ostatnich zbanowanych osób. Wycinek z konsoli: Disconnect: Wallhack. Connecting to public(54.38.143.77:27015) ... Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff #Valve_Reject_Banned_From_Server **** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager' ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image  

• By Noko
      Nick: Noko Serwer: Admin banujący: nie wiem Data zdarzenia: 30.09.2019 Opis sytuacji: Zostałem bezpodstawnie zbanowany pernamentnie, nie wiem o co chodzi. Proszę o jak najszybsze rozwiązanie sprawy. Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://sourcebans.csowicze.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1%3A0%3A129589840&advType=steamid&Submit&fbclid=IwAR2pKf16zXuWxE-COlPLSwzjHBs3kx4C0ZQuv6wzMQHmteh8UrGXDbG4ObM Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Powod: Brak. [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: STEAM_1:0:129589840 [AMXBans] Twoje IP: 188.146.101.77 [AMXBans] Nazwa serwera: CSowicze.pl |3MAPS| |SKINY KOSY REKAWICZKI STORE HAZARD [AMXBans] =============================================== Siema . Pisze ogołem w sprawie niesłusznego bana permanentnego w moim kierunku , sytuacja wyglądała następująco grałem sobie i nagle z niewiadomo jakich przyczyn dostałem bana permanentego . Administracja serwera nawet nie podjeła sie weryfikacji mojej gry . Posiadam demka moich gier na tym serwerze i chętnie sie nimi podziele z ukochaną administracją . Prosze o jak najszybsze rozpatrzenie mojego odwołania .  : )   @ Admin [3 Maps] 3 Maps

• By cyganoo
      Nick: cygan Serwer: CSowicze.pl Multiarena1vs1|[SKINY][VIP/SVIP]^ 1shot1kill.pl Admin banujący: nie wiem Data zdarzenia: 29.09.2019 Opis sytuacji: Zostałem bezpodstawnie zbanowany pernamentnie, nie wiem o co chodzi. Proszę o jak najszybsze rozwiązanie sprawy. Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl [AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na CSowicze.pl' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:65965133' [AMXBans] Twoje IP: '93.105.130.142' [AMXBans] ===============================================
    • By terrorist0p
      Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP

Zasady rozgrywki:
      Obowiązkowo gramy dynamicznie! Zabrania się nadmiernego kampienia.        [!] Kampienie to inaczej chowanie się się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
      Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenie na tekstury. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. Można rashować po upływie 60 sekund od rozpoczęcia się rundy.       [!] Można rashować pod warunkiem zostania 3VS3 lub mniej graczy.
      Zabrania się wyzywania, obrażania, skłócania innych graczy.       [!] Na serwerze można przeklinać, używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lecz z umiarem.
      Zabrania się nadmiernego używania wulgaryzmów. Zabrania się reklamowania innych stron www. Zabrania się wypowiedzi w podaniach o Admina poprzez osoby, które na serwerze nie grają.  

Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
      Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.