Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Nicuś

Hejka :)

Recommended Posts

Witam serdecznie,mam na imię Kacper.Mam lat 17 i na wasze forum sprowadzają mnie serwery cs 1.6 :).Moim hobby jest trenowanie na siłowni ale również czasami jak każdy lubię sobie pograć w cs'a.Mam nadzieję,że spotkamy się na serwerze strzała !

STEAM : http://steamcommunity.com/profiles/76561198274704625/

Guest esej

Witaj ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Lolcia
      Witam wszystkich mam na imię Martyna mam 26 lat pochodzę z okolic Krakowa  wiem juz troche czasu jestem na sieci ale jakoś czasu nie było sie przywitac    ogólnie to gram w cs 1.6  ale raczej słaby gracz ze mnie   witam was serdecznie i pozdrawiam
    • By Luzno
      Cześć, jestem Mateusz. 
      Przybywam do was, aby pokazać wam, jak powinno się grać ;)
      Widzimy się na DD2 :P
    • By Karuzel
      Witam, jestem sobie Karuzel dlaczego to forum? Przyszedłem tu z fps-con***. 
      Gram ogółem mix`y, może ktoś mnie kojarzy. Gość z dziwnym charakterem lubić sie nie musimy, ale szanować owszem!
      SERWERY, TS TO MOJE MIEJSCE.

https://steamcommunity.com/id/Karuzelisreal/

• By Duszek
      Hejka wszystkim.
      Mam na imię Tomasz, posiadam ponad 20 lat wiec coś w głowie mam heh
      Pochodzę z województwa lubelskiego  
      Interesuje się:
      -Motoryzacją ponieważ od małego interesowałem się samochodami i ich konstrukcją
      -Kulturystyka ponieważ już trochę spędziłem na siłowniach lecz nie trenuje już ponieważ doznałem  kontuzji która nie pozwala już mi trenować :/
      -Transport bo posiadam własną firmę która zajmuje się transportem 
      -Lubie chodzić po różnych forach i zbierać warny wiec pewnie tutaj kilka złapie
      Posiadam kolekcje książek które mój tato czytał, wszystkich książek jest ponad 100 wiec planuje wszystkie przeczytać ale nie wiem czy mi sie uda ponieważ jestem delikatnym leniem
      ((::
    • By MasterPlayPl
      Będzie grane ostro  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.