Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Gatki

[Podanie] Gatki.

Recommended Posts

Twój nick: Gatki

Ile masz lat: 21

Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 6+

Co chciałbyś wprowadzić na serwerze jako admin: W jak najlepszy porządek.

Dlaczego ty? : Mysle ze brakuje adminow i wiem ze sie nadam i ze sa potrzebni bo cziterzy niszcza serwer i z rozkreconega serwera jest PUSTY. :P

Posiadasz działający mikrofon [TAK/NIE]: tak

Miesięczna składka11.07 [TAK/NIE]: Jestem z tych ktorzy nie płaca bo spedzajac czas na rozrywce na dodatek pilnuje serwera :]

Kontakt (GG / Steam): tu gg w profilu steam pod

Platforma(s/ns): steam

Link do GameTrackerhttp://www.gametracker.com/player/Gatki/80.72.45.125:27015/ bardzo dlugi staz na tym serwerze gdy byl jeszcze na kilku innych sieciach ^^

zikATg.jpg

Nie wiem XD,ale maleńkie tak które chętnie zmieni się na nie jak nie poprawisz GT

+Wiek

+Steam

+Brakuje adminów

-Podanie nie przekonuje

-Składka

-GT 

Na prawdę ciężki przypadek xD

Znam te Gacie bardzo długo :D Był opiekunem na tym serwerze , jego pracowitość jest ponad miarę :) Można dać szanse ;)

Edited by Mentor.

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Wiadomość automatyczna

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 4001 - 80.72.45.125:27015[COD 4k] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Avo
      Nick: R0MAN B0SKI
      Doświadczenie [w byciu adminem]:  Bardzo dobre. Byłem adminem na wielu sieciach i nigdy nie było żadnego problemu. Miałem także własną.
      Znajomość AMX'a [w skali 1-10]: 10/10
      Staż w CS'ie: Od gówniarza. Już parę ładnych lat.
      Dlaczego Ty: No to tak jak zwykle. Dodatkowa para rąk zawsze się przyda. Bez problemu wyłapie każdego osobnika który leci na czitkach  Co tu dużo pisać.. Resztę pokaże na serwie.
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/R0MAN B0SKI/147.135.197.50:27015/.  Kupe czasu grałem na DD2 #1.
      Link do www.steamid.eu:  STEAM_0:1:455475736
      Dofinansowanie serwera 11,07zł sms/6zł przelew [tak/nie]: TAK
    • By CzeRo
      Gra:Cs 1.6 
      Typ Serwera:jailbreak 
      Link GameTracker:
      Hosting:pukawka 
      https://www.gametracker.com/server_info/46.29.21.219:27155/dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć:ponieważ lubię  wasze forum jest bardzo Rozkręcone 
      Wiek właściciela serwera: 16 i 15
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak 
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]:Tak 
      Kontakt:GG 68504259 i forum 
      Nicki właścicieli:CzeRo i Ciastk0 
      Opiekun servera TataTa 
      Paczka jb jest tylko mapy wgrać muszę później 
    • By DyLu DD2
      Imię: Dawid Wiek: 23 Nick: DyLu Link do twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807298810 oświadczenie w prowadzeniu serwera: Dość duże Co chciałbyś zmienić?: W sumie to nic,bardziej chodzi o pomoc i aktywność adminów Dlaczego ty?: Ponieważ dobrze wykonuje powierzone mi obowiązki i nikogo lepszego nie znajdziecie Kilka zdań o s obie: Nie lubię mówić o sobie, nie wypada Czy masz możliwość wspierania serwera finansowo? (tak/nie): tak Czy spełniasz wymagania? (tak/nie): Niestety brakuje mi kilku godzin lecz na bieżąco je gram,wystarczy spojrzeć na moje GT https://www.gametracker.com/player/dylu/54.38.63.53:27015/ Kontakt: STEAM/GG/FB/TS3  
    • By Żmija
      Imie : Adrian Wiek : 15 Nick : Neksis SID : 106 Serial : 4AA1E55E4D7C13B7CEB2299521927643 Dlaczego akurat ty?: bo taki i jestem biedny xD a no i jezcze oczywiscie lubie pomagadz ludziom :D Czy posiadasz TS3: tak Znajomość Regulaminu (0-10): 9.5 Czy posiadasz mikrofon? : tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): 1 mam na imie Adrian 2 mam 15 lat 3 jestem śmieszkiemm xD 4 lubie placi z czekoladom i bananem Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: 5/6 godzin
    • By ~Shiz` MTA
      Imie : Kamil Wiek : 14 Nick : ~Shiz` SID : 60 Serial : 45FFD1930598A22D6293B7B072DCD453 Dlaczego akurat ty?: Bo z tego co słyszałem to mało jest SAFD. Czy posiadasz TS3: TAK Znajomość Regulaminu (0-10): 9-10 Czy posiadasz mikrofon? : TAK Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Wasz serwer MTA mi się spodobał. Dużo gram na komputerze i się nudzę więc znalazłem sobie zajęcie. Gramy również w cs 1.6/go/lol Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: tak +- 2h
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.