Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
KaDex

Siemka

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ZyletA
      Siemka Wszystkich. Mam na imię Szymon mam 22 lat, Mieszkam na pięknych Kaszubach. Moje zainteresowanie to piłka, Gry 'Głownie cs 1.6'  Myślę to tyle nie będę się za dużo rozpisywał bo bym was zanudził ;d Ogólnie będę grał na dd2 nie wiem na którym jeszcze bo wszystkie są narazie fajnie, ale któryś sobie wybiorę i tam mnie zobaczycie  :) 
    • By toja_ok3
      Toja, ok?;3, niektórzy stąd mnie prawdopodobnie już znają. Doszły mnie słuchy, że jest tutaj serwer Kropki, a skoro zamierzam na nim pograć to warto się przywitać.
      Ostatnimi czasy piszę wierszyki, więc może coś tutaj u Was zostawię w redakcji.
      Gram w piłkę nożną na pozycji, która ratuje bramkę, kiedy już wszyscy zawiodą. Ewentualnie też zawiodę, więc wtedy jej nie uratuje i wszyscy krzyczą GOOOL.;x
      Lubię krwistą czerwień oraz pudrowy róż.
      Cześć i czołem!
    • By akuku
      Siemka Jestem Bartosz mieskzam w woj. Kujawsko-Pomorskie Radziejó moje hobby Motoryzacja Sport i Gaming!
    • By SlaweQ
      Cześć, siemanko. Mam na imię Sławek, jestem z okolic Koszalina (zach-pom) wpadam tu z ekipą. Lubię koty i psy. Jestem pozytywną osobą i myślę, że nasza współpraca nie pójdzie na marne  Jak coś to  możecie pytać o wszystko ;D 
    • By Abcccc
      Siema chciałbym się przywitać na waszej sieci interesuje się bardzo gra w piłkę nożną i różne sporty mam 17 lat spotkacie mnie na waszym serwerze dd2 #1 podoba mi się wasza sieć i wasze serwery Cs
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.