Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Mentor.

Premki

Recommended Posts

Witam , rok temu zakupiłem premki ( u byłego właściciela ) na zawsze wszystkie. Wchodzę na serwer a tu co ? Nie mam ich. Jeśli będzie to konieczne pokaże screeny na dowód zakupu :) Mam nadzieję ,że obejdzie się bez tego ;) Chciałbym ich zwrot.

Pozdrawiam Mentor

Edited by Mentor.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By fAk
      Witam nie mam ninja mega premium co jest mialem na miesciac a gram ja dopiero pare dni?
    • By Arczi420
      Witam ! Przed dodaniem nowych klas kupiłem 4 premki na 2 tygodnie. Te Premki to :
      - Krasnolud --> nie została
      - assasin ---> została
      -Tajniak --> została
      - Invisible ---> została.

Właśnie nwm co teraz zrobić . Mam tylko 3 klasy a tej 1 nie mam :/. Smsa usunąłem i nwm jak to udowodnić. Da się jakoś to naprawić? Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Arczi420.

• By Me3fistoKrólBit
      Nick lub SteamID:Kropka.

Jaką usługę chcesz przetestować:Kucacz

Który serwer:Cod mod 2001

• By Gatki
      Mam taka bardzo dobra propozycje by na 2 premkach z eliminatorem zablokowac im palce szturmowca bo z nim to juz jest przesada!! :P I sa prawie niezniszczalne.
    • By HumpleCS
      Czy na serwer będą dodawane jeszcze jakieś premki ?? miało być dodane ale nic nie słychać na ten temat 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.