Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane AIM / AWP / FY + GO MOD


DonJunior ♂

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie: Myślę, że te kilka osób mnie pamięta jeszcze. Jeśli nie... mam na imię Kamil interesuje się grafiką oraz piłka ręczną. Pochodzę z Ciechanowa.

Typ Serwera: Aim / awp / fy + dzis zostanie dodany go mod

Ilość Slotów: 26 lecz mam zamiar kilka ukryć

Link GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/46.29.21.219:27050/ - od wczoraj serwer był zresetowany. Musiałem zrobić porządek, usunąć niepotrzebny mod i zrobić czystki stąd takie gt od jutra wszystko wróci do normy

Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: jak to wspomnieliscie jesteście jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci cs, juz tu kiedyś z wami byłem lecz musiałem odejść z powodu tego właśnie serwera, bo wiem ze by nie przeszedł po prostu.

Rozkręcony [TAK/NIE]: Na serwerze dochodzi do 20+ osob do tego dojdzie reklama na setti

Wiek właściciela serwera: 20 / 22

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak

Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak

Kontakt: GG / FORUM / STEAM

 

 

- Właściciel (pierw uciekłeś bo nie chciałeś tutaj prowadzić a teraz przychodzisz jakby nigdy nic)

 

Owszem chciałem Ale serwer był zbyt słabo rozwinięty żeby tu pisać podanie. Co tu jest dziwnego? I wcale nie ucieklem. Zwolnilem się z rang bo nie miałem zamiaru funkcjonować na dwóch forach. A twoje zacytowanie modyfikacji serwera to co ma oznaczac bo nie rozumiem?

 

A co do gt to najpierw należy wziąć pod uwagę ze gt aktualizuje się co ok godzine. Ja siedzę na serwerze i widzę. Więc najpierw się dowiedz A potem oskarzaj o jakieś kłamstwa.

 

Estetycznie podanie poprawie za jakiś czas ponieważ pisze z telefonu pozdrawiam :)

Edytowane przez DonJunior ♂
TGekQJq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AIM / AWP / FY + GO MOD 

Że co?   :((

 

- GT

- Kłamstwo w podaniu 

 

Rozkręcony [TAK/NIE]: Na serwerze dochodzi do 20+ osob do tego dojdzie reklama na setti

i3O5Q.png

 

- Właściciel (pierw uciekłeś bo nie chciałeś tutaj prowadzić a teraz przychodzisz jakby nigdy nic)

+ Plusem jest tylko to że przekazujesz

 

jestem na nie

 

 

A co do gt to najpierw należy wziąć pod uwagę ze gt aktualizuje się co ok godzine. Ja siedzę na serwerze i widzę. Więc najpierw się dowiedz A potem oskarzaj o jakieś kłamstwa.

GT jest Aktualizowane co 59 minut i 59 sekund - dałem ci wykres z 3 ostatnich dni a ty jasno napisałeś (można zrozumieć) że jest rozkręcone więc jest to małe "kłamstewko" lub duże niedociągnięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, masz wiek , fajny modek, sloty również na plus, przekazuje na sieć.

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Na prośbę autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneMasz swój serwer? Dołącz do CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie