Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
DonJunior ♂

AIM / AWP / FY + GO MOD

Recommended Posts

Coś o Sobie: Myślę, że te kilka osób mnie pamięta jeszcze. Jeśli nie... mam na imię Kamil interesuje się grafiką oraz piłka ręczną. Pochodzę z Ciechanowa.

Typ Serwera: Aim / awp / fy + dzis zostanie dodany go mod

Ilość Slotów: 26 lecz mam zamiar kilka ukryć

Link GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/46.29.21.219:27050/ - od wczoraj serwer był zresetowany. Musiałem zrobić porządek, usunąć niepotrzebny mod i zrobić czystki stąd takie gt od jutra wszystko wróci do normy

Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: jak to wspomnieliscie jesteście jedną z najbardziej rozpoznawalnych sieci cs, juz tu kiedyś z wami byłem lecz musiałem odejść z powodu tego właśnie serwera, bo wiem ze by nie przeszedł po prostu.

Rozkręcony [TAK/NIE]: Na serwerze dochodzi do 20+ osob do tego dojdzie reklama na setti

Wiek właściciela serwera: 20 / 22

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak

Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak

Kontakt: GG / FORUM / STEAM

- Właściciel (pierw uciekłeś bo nie chciałeś tutaj prowadzić a teraz przychodzisz jakby nigdy nic)

Owszem chciałem Ale serwer był zbyt słabo rozwinięty żeby tu pisać podanie. Co tu jest dziwnego? I wcale nie ucieklem. Zwolnilem się z rang bo nie miałem zamiaru funkcjonować na dwóch forach. A twoje zacytowanie modyfikacji serwera to co ma oznaczac bo nie rozumiem?

A co do gt to najpierw należy wziąć pod uwagę ze gt aktualizuje się co ok godzine. Ja siedzę na serwerze i widzę. Więc najpierw się dowiedz A potem oskarzaj o jakieś kłamstwa.

Estetycznie podanie poprawie za jakiś czas ponieważ pisze z telefonu pozdrawiam :)

Edited by DonJunior ♂

Guest esej
AIM / AWP / FY + GO MOD 

Że co?   :((

- GT

- Kłamstwo w podaniu 

Rozkręcony [TAK/NIE]: Na serwerze dochodzi do 20+ osob do tego dojdzie reklama na setti

i3O5Q.png

- Właściciel (pierw uciekłeś bo nie chciałeś tutaj prowadzić a teraz przychodzisz jakby nigdy nic)

+ Plusem jest tylko to że przekazujesz

jestem na nie

A co do gt to najpierw należy wziąć pod uwagę ze gt aktualizuje się co ok godzine. Ja siedzę na serwerze i widzę. Więc najpierw się dowiedz A potem oskarzaj o jakieś kłamstwa.

GT jest Aktualizowane co 59 minut i 59 sekund - dałem ci wykres z 3 ostatnich dni a ty jasno napisałeś (można zrozumieć) że jest rozkręcone więc jest to małe "kłamstewko" lub duże niedociągnięcie. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Na prośbę autora

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By terrorist0p
      Aktualizacja CS:GO 10.10.2019
      MISC
      w ramach eksperymentu niektórzy nowi gracze będą ograniczeni tylko do meczów uproszczonych lub deathmachów, dopóki nie osiągną rangi 2 naprawiono pasek zdobytego doświadczenia, który nie wypełniał się do końca po awansie naprawiono sekwencję zamykania oficjalnych serwerów podczas przechodzenia do najnowszej wersji Mapy
      Dust2
      naprawiono błąd związany z VPhysics Nuke
      naprawiono błąd związany z VPhysics usunięto niewidzialną kolizję, która mogła zablokować strzały między rampą a toxikiem na bombsicie B Vertigo Bombsite A
      usunięto wózek widłowy w dolnej części dolnej rampy A lekko zwężono przejście prowadzące do dolnej rampy A usunięto szczeliny w drewnianym ogrodzeniu przy dźwigu na A dodano nową odnogę od rusztowania do bombsite’u A rozszerzono rusztowanie usunięto dolne wyjście z rusztowania zamknięto jedno z przejść z pomieszczenia z windą CT do bombsite’u A przeniesiono stos kartonowo-gipsowych płyt z pomieszczenia z windą na bombsite A Bombsite B
      poszerzono wejście z respa CT na bombsite B dodano barierki dookoła zewnętrznych części bombsite’u B Inne
      usunięto powodowany przez HVAC ciemny kąt w okolicy respa terro usunięto drzwi na midzie i poprawiono geometrię mida usunięto szczeliny w workach z piachem na dolnej rampie A zmieniono kolor skrzyń na bombsite’ach na czerwony usunięto skrzynie na respie CT rozjaśniono wewnętrzne oświetlenie na mapie  

• By terrorist0p
      Chciałbyś przetestować usługi na serwerze Only AWP?
      Od dzisiaj możesz tego dokonać, jak? To proste!
      Wystarczy wejść tutaj:  KLIKNIJ 
      Zalogować się poprzez steam.
      Wybrać z menu po lewej stronie serwer Only AWP, a następnie wybrać VIP i opcję 1 dzień.

Pamiętaj, że po dokonaniu zakupu jeśli jesteś na serwerze należy wpisać w konsoli (retry) aby dokonać ponownego dołączenia na serwer i uruchomić zakupione usługi!
    • By Mrs.Fuksiara
      Opis produktu / usługi: Dokładny opis podałabym na Pw. Jakpot, Wymiany, system skrzynek, rang, dużo skinów, mapy CSGO (mogą być też i CSS) i takie pierdoły. Co do COD MODA to daje wolną ręke, aczkolwiek chciałabym mieć wgląd w klasy. Zależy mi na czasie. 
      Cena produktu / usługi: Aby się w 300zł wyrobić  
      Forma płatności: Przelew/PsC/Paypal - co tam chcesz. 
      Kontakt: Forum. GG: 68522780 - Jak chcesz FB to pisz najpierw forum. 
    • By terrorist0p
      Z dniem dzisiejszym ruszył konkurs TOP3 na serwerze AWP
      Konkurs potrwa miesiąc, od 06.10.2019 19:00 do 06.11.2019 19:00

Nagrody za TOP3:
      TOP1: 30 wPLN do portfela w sklepie serwera AWP
      TOP2: 20 wPLN do portfela w sklepie serwera AWP
      TOP3: 10 wPLN do portfela w sklepie serwera AWP

Powodzenia!
    • By terrorist0p
      Dzisiaj został uruchomiony sklep dla serwera Only AWP, gdzie zakupy możesz zrobić sam i produkt otrzymać od razu.
      Sklep czynny 24/7/365

LINK DO SKLEPU  
      Jak dokonać zakupów?
      To proste!

Zaloguj się do sklepu
      Do korzystania ze sklepu potrzebujesz tylko zalogować się swoim kontem STEAM, na którym chcesz otrzymać wszystkie zakupione rzeczy na serwerach. Nie wypełniasz później żadnych formularzy w środku - wszystko przebiega dalej w sposób sprawny, intyuicyjny i przyjazny dla użytkownika.

Wybierz usługę z menu po lewej stronie.
      Po zalogowaniu, aby zakupić usługę, wystarczy wybrać ją z menu po lewej stronie, a następnie jeden z dostępnych pakietów. Do Waszej dyspozycji oprócz usług w postaci przywilejów (np. ranga VIP) czy dodatków (np. kredyty), udostępniamy także możliwość usunięcia blokady (np. ban, mute) czasowej z dowolnego serwera. Wszystkie usługi realizowane są w sposób automatyczny, a więc w chwili zakupu.

Doładuj portfel dowolnym sposobem
      Sklep funkcjonuje w oparciu o portfel - pierw musisz doładować portfel z wybranego przez siebie sposobu, a następnie możesz zakupić dowolną, wybraną przez siebie usługę. Portfel można doładować kilkoma sposobami: SMS, przelew internetowy, PayPal, skiny CS:GO oraz PaySafeCard (zarówno konto jak i kod). Każda płatność jest zautomatyzowana, a więc nie musisz czekać na potwierdzenie ze strony Administratora - usługę możesz zakupić dosłownie po chwili.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.